Roland Garros: Kei Nishikori vs Dan Evans náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Kei Nishikori (L) a Dan Evans na Indian Wells 2017.

Kei Nishikori (L) a Dan Evans na Indian Wells 2017.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Kei Nishikori vs Dan Evans

Datum: 27. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

jak dlouho by měly tenisky vydržet

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Přibližně 38 000 000 EUR

Načasování zápasu: Cca. 13:00 SELČ, 16:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / NBC Sports | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020


Kei Nishikori vs Dan Evans náhled

Bývalý světový hráč číslo 5 Kei Nishikori se v neděli v prvním kole French Open utká s britskou jedničkou Danem Evansem, což bude první první grandslamový zápas od US Open 2019.

Po dlouhé nepřítomnosti na turné kvůli zranění čelil Nishikori dalšímu neúspěchu poté, co byl minulý měsíc pozitivně testován na COVID-19. To ho vedlo k úplnému odstoupení z amerického hardcourtového švihu.

nejlepší velikost úchopu pro tenisovou raketu

Japonský reprezentant zahájil sezónu na evropské antuce v Kitzbühelu. Ačkoli se nezdálo, že by trpěl nějakými dlouhodobými účinky viru, vypadal úplně nejlépe a ve třech setech se klaněl Miomiru Kecmanovicovi.

Kei Nishikori na mezinárodní BNL D

Kei Nishikori na Internazionali BNL D'Italia 2020.

Třicetiletý mladík si poté vyzvedl své první letošní vítězství na Rome Masters. Nishikori porazil Alberta Ramose-Vinolase ve dvou setech na Rome Masters, než se uklonil k náctileté senzaci Lorenzo Musetti na další překážce.

V Hamburku završila přesvědčivá porážka 0-6 3-6 v rukou Cristiana Garina období špatné formy pro Nishikori.

Jeho soupeř v prvním kole v Paříži, svět č. 34 Dan Evans, nemá na turné žádné zkušenosti. Evans však také přichází do turnaje v zoufalé potřebě dobré formy.

Po silných představeních v Adelaide, Rotterdamu a Dubaji začátkem tohoto roku si Evans od uzavření nedokázal udržet konzistenci. Ve druhém kole se Brit uklonil jak z Cincinnati Masters, tak z US Open, než vypadl z Rome Masters a Hamburg Open z rukou Grigora Dimitrova a Stefanose Tsitsipase.

Kei Nishikori vs Dan Evans tváří v tvář

Zápas na Roland Garros je čtvrtým mezi oběma hráči a Kei Nishikori v současné době vede hlavou 2: 1 nad Danem Evansem.

Nishikori zvítězil ve dvou setech v obou svých posledních dvou setkáních, v Indian Wells 2017 a Davis Cupu 2016. Japonci však byli na US Open v roce 2013 odfouknuti Evansem 6-4 6-4 6-2.

Kei Nishikori vs Dan Evans predikce

Dan Evans na Hamburg Open 2020.

Dan Evans na Hamburg Open 2020.

Vzhledem k letošní nekonzistentní formě Dana Evanse vypadá zápas na papíře jako relativně jednoduché setkání v prvním kole pro Kei Nishikori. Jeho vlastní forma po zranění však bude pro japonského internacionála vyvolávat obavy a do tohoto zápasu nastoupí s menším očekáváním, než je obvyklé.

vše, co potřebujete vědět o tenisu

Evansův nepředvídatelný styl hry dělá přesně takový zápas, jaký by Nishikori za současných okolností neměl rád. Britova schopnost rozšiřovat body svým dobrým obranným pohybem a různými údery země může být v letošních neobvyklých pařížských podmínkách obzvláště obtížná.

Nishikori se pokusí odhalit omezení ve hře Evansa tím, že vezme míč brzy a pomocí své vynikající práce nohou bude agresivní ve shromážděních. Ale bude muset podat podstatně lepší výkon než za poslední měsíc, aby z tohoto zápasu něco dostal.

Předpověď : Dan Evans vyhraje ve čtyřech setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Boční zvedání jsou jednoduchá, ale účinná cvičení, která mohou zpevnit vaše ramenní svaly a zlepšit vaši fyzickou sílu. Postranní zvedání, které vyžaduje pouze vaše ruce a činky nebo odporové pásy, lze provést prakticky kdekoli a kdykoli ...

Tvrdá práce je sama o sobě obtížná, ale je neuvěřitelně těžké ji zvládnout, aniž byste očekávali výsledek. Ať už milujete šití, zpívání nebo plavání, trvale vysoká očekávání vás mohou zadržet, když vám něco chybí. Zaměřením na ...

Jak posílit ramena doma. Nemusíte dělat žádné těžké zvedání nebo chodit do posilovny, jen abyste posílili ramenní svaly a zlepšili rozsah pohybu. Silná ramena jsou nezbytná, pokud chcete dělat jakýkoli jiný druh ...

Přesunutí kola Peloton není tak těžké. Zatímco samotný rám je těžkopádný a těžký, pokud máte přítele, který vám pomůže, lze to udělat rychle a snadno. Pokud se stěhujete z jednoho domu do druhého, můžete použít ramenní panenku a ...

Federer nebude hrát profesionální tenis po zbytek roku 2016.

Kanaďané Felix Auger-Aliassime a Vasek Pospisil v úterý zamykají v úvodním kole ve Vídni. Auger-Aliassime má za sebou průlomovou sezónu 2020, kdy se dostal do tří finále ATP dvouhry.