Řím 2020: Simona Halep vs Garbine Muguruza náhled, head-to-head & prediction | Italian Open

Simona Halepová

Simona Halepová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Simona Halep vs (9) Garbine Muguruza

Datum: 20. září 2020

Turnaj: Italian Open 2020

Kolo: Semifinále

Místo: Řím, Itálie

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: červený jíl

Odměna : 1 771 082 EUR

Načasování zápasu: 12 hodin SELČ, 15:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN

Simona Halep vs Garbine Muguruza náhled

Dvojnásobné grandslamové šampionky Simona Halepová a Garbine Muguruzaová se v neděli proti sobě postaví v semifinálovém souboji blockbusteru na Italian Open.

Nejlépe nasazená Halepová nemusela ve čtvrtfinále odehrát celý zápas, protože světová jednička 30 Yulia Putintseva odešla do penze se zraněním dolní části zad a vedla 6-2, 2-0. Devátá nasazená Muguruzaová naopak musela bojovat 2 hodiny 20 minut, aby zvládla výzvu dvojky US Open Victorie Azarenkové 3-6, 6-3, 6-4.

Skutečnost, že se dokázala vrátit a porazit formální Azarenkovou, by Muguruze, která sama prožívá období obnovy, dodala obrovskou důvěru. Poté, co 26letá žena bojovala ve druhé polovině roku 2019, zdá se, že získala zpět svůj rytmus a rozsah-což předvedla k dokonalosti během svého lednového běhu na finále Australian Open.

Ale světová dvojka Simona Halepová byla po celou sezónu obrazem konzistence. Dvojnásobný finalista turnaje Italian Open již získal několik titulů v roce 2020, přičemž ten poslední přišel na pražské antuce. Halepová navíc neprohrála před čtvrtfinále na žádné z pěti akcí, které letos odehrála.

Simona Halepová vs Garbine Muguruzaová hlava na hlavě

Garbine Muguruzaová

Garbine Muguruzaová

Půjde o sedmé setkání Simony Halepové a Garbine Muguruzaové, ve kterém Španěl povede vzájemné zápasy 4: 2. Ale i když má Muguruza v rivalitě navrch, je na místě poznamenat, že rumunský zvítězil v obou svých hliněných kurzech.

Jejich vůbec první zúčtování se stalo těsným, na hardcourts ve Wuhanu v roce 2014, kde světová jednička 17 hranila Halep 2-6, 6-2, 6-3. Následující rok Muguruza zopakovala výsledek na Fed Cupu, ale Halepová poté otočila stoly na antukových kurtech ve Stuttgartu.

Muguruza zničila Halepovou ve finále Cincinnati v roce 2017, ale Halepová jí tuto porážku oplatila na cestě za ziskem první grandslamové koruny na Roland Garros v roce 2018. Při svém posledním setkání na Australian Open začátkem tohoto roku Muguruza Halepovou znovu porazila v tom, v čem byl těžký boj.

Simona Halep vs Garbine Muguruza predikce

Simona Halepová i Garbine Muguruzaová byly v minulosti zařazeny na světovou jedničku a obě zvedly trofej French Open. Halep má však v tomto ohledu náskok díky své nadvládě nad Garbine Muguruza na červené špíně.

Halepová je jednou z nejpřirozenějších tahaček na antuce a své protivníky snadno rozdrtí proaktivní obranou a fantastickým umístěním míče. Kromě toho má také tu výhodu, že je z těch dvou čerstvější; Rumunka tento týden dokončila každý ze svých tří zápasů pod 1,5 hodiny.

Naproti tomu Muguruza odehrála nejen o jeden zápas více, ale zapojila se také do dvou vysilujících tří setterů. To by mohlo mít vliv na její výkon, pokud by zápas s Halepem urazil.

Kromě toho je tu jedna věc, kterou chce Simona Halep letos napravit - a to získat titul v Římě po dvou finálových porážkách. Tentokrát by nechtěla promarnit zlatou příležitost.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Vysílání „Take at Birth“ dnes večer, 9. října 2019, ve 22 hodin ET/21:00 CT na TLC. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.

Jak přeložit webovou stránku. Tento wikiHow vás naučí, jak přeložit celou webovou stránku z jednoho jazyka do druhého. Přejděte na svou webovou stránku. V libovolném webovém prohlížeči, který si vyberete, najděte a otevřete webovou stránku, kterou chcete přeložit.

Jak používat krmítko pro ptáky na zahradě. Krmení divokých ptáků je úžasný způsob, jak dodat vašemu dvorku život a barvy, zejména v mrazivých zimních měsících. Pozorování ptáků je stále oblíbenější a v dnešní době téměř polovina amerických domácností ...

Těchto 6 hráčů má jedinečné vyznamenání, když porazilo Nadala pokaždé, když se s ním setkali.

Jannik Sinner byl ve čtvrtek ohromen šťastným poraženým Arthurem Rinderknechem na akci Lyon ATP 250.

Být dobrým hráčem neznamená jen dovednosti. Pokud chcete zlepšit svoji hru a hry svých spoluhráčů, můžete se naučit plnit roli, kterou po vás tým vyžaduje, jít příkladem a být tím nejlepším sportovcem, jakým můžete být. Týmy ...