Zakořenění pro Jennifer CapriatiJennifer Capriati byla několikrát plakát-dítě. Plakát-dítě pro vzpurné teenagery a královny návratu.

V sobotu bývalá světová č. 1 bude uveden do síně slávy Mezinárodní tenisové federace-důstojné a zasloužené ocenění pro ženu, která ukázala velký potenciál, jen aby to všechno uniklo, než znovu objevila svoji hru a dosáhla úspěchu na hřišti. Stejně jako ve své tenisové kariéře se Capriati nyní pokouší znovu objevit sama sebe ve hře života. Je to bitva, kterou bojuje už několik let - v kterou já a miliony jejích fanoušků po celém světě doufám, že Capriati vyhraje.Na vrcholu své hry byla Capriati na tenisovém kurtu nebojácná - udeřila na zemské údery silou, panache a umístěním - proletěla kolem základní čáry jako newyorská pouliční stíhačka - nikdy se v žádném zápase nevzdávala. Ale zranění ramene a neúspěšné operace znamenaly, že se musela v roce 2004 ve věku 28 let vzdát. Capriati ještě nebyl připraven se s tenisem rozloučit. A vzhledem k tomu, že její tenisová kariéra není uzavřená, jí ztěžovalo přijetí života po tenisu.

Od té doby, co se k ní její tělo otočilo zády, se Capriati obrátil zády k tenisu a pozornosti veřejnosti. Před pár lety se málem otočila zády k životu samotnému - předávkování pilulkami na předpis ve zjevné snaze spáchat sebevraždu. Je těžké uvěřit, že někdo tak tvrdý a hrůzostrašný na hřišti může být tak slabý a bezmocný, když mu vezmete raketu. Ale přesně tak se cítila, jak vysvětlila v rozhovoru pro Daily News v roce 2007.

Někdy se dostanete do bodu, kdy nemůžete zastavit to, co si myslíte. Je to, jako by vás převzal démon. Cítíte, že z tohoto prostoru, ve kterém se nacházíte, není cesty ven. Připadá vám to jako konec světa. Když jste tak vyčerpaní a unavení z toho, že to tak cítíte, říkáte si: „Chci být právě teď mimo tuto planetu, protože se uvnitř cítím nechutně. Nemůžu vystát ani vlastní kůži a chci se dostat ven.Slavnostní zahájení Capriati v sobotu do Síně slávy bude poctou jejím nejslavnějším bitvám na hřišti-zlaté olympijské medaili v Barceloně, jejímu ohromujícímu vítězství zezadu nad Martinou Hingisovou ve finále Australian Open (jedna ze tří Grand Slamy vyhrála), svých 17 týdnů jako světová jednotka. 1 a její maratonské bitvy na otevřeném semifinále USA - proti Monice Seles v roce 1991 a Justine Henin v roce 2003. Bitva, které nyní čelí, je zatím její největší.

Všichni máme ty chvíle, kdy cítíme, jak nám tíha života tíží na bedrech ... když si myslíme, že možná život nestojí za problémy a bolesti ... kdy nejmenší malá známka povzbuzení může být jedinou věcí, která vám pomůže to přes další den. Jakmile opustí minulost, čeká ji zbrusu nová budoucnost a Jennifer by měla vědět, že jí fanoušci fandí, stejně jako to dělali, když hrála.

Populární Problémy

Pětinásobná grandslamová šampionka Maria Sharapova říká, že její napjatý vztah se Serenou Williamsovou sahá až do finále Wimbledonu 2004.Kresba ve stylu manga je zvláštní mezera v ilustraci. Možná už víte, jak kreslit základy a tváře manga, ale co detaily pozadí? Pokud se chcete naučit kreslit rostliny manga, tento wikiHow vám ...

Seahawks a Cowboys se setkávají v jedné z nejzajímavějších her 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Jak vychovávat fyzicky sebevědomé dítě. Děti mohou být pod velkým tlakem na výkon, být fyzicky aktivní nebo vypadat určitým způsobem. Skupinové sportovní nebo soutěžní programy mohou snadno přemoci dítě, od kterého se očekává, že bude neustále ...

Jak podávat šampaňské. Šampaňské je shovívavost často spojená s oslavnými okamžiky nebo bohatými příležitostmi. Podávání šampaňského je umělecká forma, od výběru šampaňského až po jeho nalévání a párování s jídlem. Ať už známý jako ...

Křupavé listy, horká káva a chladné počasí - to je přechod z léta na podzim. Jak se mění roční období, možná zjistíte, že saháte po teplejších vrstvách a útulnějším příslušenství. Ať už hledáte každodenní oblečení nebo ...