Rory McIlroy se snaží nasměrovat radost a instinkt Carlose Alcaraze na Masters 2023

Třiatřicetiletý muž je inspirován každodenním přístupem Španěla po přečtení jeho rozhovorů. 'Jaké krásné, krásné a velmi jasné ambice mít.'Stejně jako mnoho jeho tenisových vrstevníků, Carlos Alcaraz má příležitost trefit odkazy, když to čas dovolí. I když dnes možná není připraven na PGA, přístup 19letého mladíka k jeho každodenní práci na ATP Tour inspiroval jednoho velkého šampióna, aby zhodnotil své vlastní myšlení.Když se Rory McIlroy tento týden vydává na Masters a chce se stát teprve šestým mužem, který vyhraje všechny čtyři moderní golfové turnaje, čerpá inspiraci z podmanivého, veselého přístupu, který Alcaraz vyzařuje, když soutěží – a mluví.

„Carlos říká, že jeho cílem je vždy hrát s ‚radostí a instinktem‘. To je fantastické, ne?' řekl McIlroy v rozhovoru pro Telegraph . „Poslouchejte to – ‚radost a instinkt‘. Jaké krásné, krásné a velmi jasné ambice mít.

'To je to, co má každé dítě, když poprvé hraje sport, a co se vždy ztratí, když ti opravdu dobří pokročí a stanou se profesionály. Radost jde. Ztrácí se instinkt.'Hodně z toho, co říká, se mě drží. —Rory McIlroy o Carlosi Alcarazovi

McIlroy, který sdílel, že četl Španělovy rozhovory, ocenil Alcarazovu schopnost nenechat se chytit ve snaze stát se 2.0 verzí kteréhokoli člena Velké trojky. Místo toho, šampion US Open z roku 2022 přijal, jak může být tento sport konkurenceschopný a zároveň zábavný, což je perspektiva, kterou chce nyní 33letý muž vidět více.

„Alcaraz se nesnaží být novým Federerem, novým Nadalem nebo novým Djokovičem. Prostě se snaží hrát tenis, jak chce, ale také podle svých nejlepších schopností způsobem, který budou fanoušci milovat,“ řekl McIlroy. „Hovoří o tom, že není všechno monotónní a život je takhle zábavnější a jeho tenis je zábavnější.„Samozřejmě potřebujete svou strukturu a vložit hodiny a brousit a být ‚profesionální‘, ale neměli byste ztrácet ze zřetele, že je to privilegium a chvíle je třeba si užít. Je toho mnohem víc než jen výhra, i když po tom samozřejmě toužíte. A možná právě vychutnávání si toho okamžiku bylo důvodem, proč jsem se choval jako loni 18. v Augustě.“

McIlroy se snaží získat svůj první major od PGA Championship 2014. Před rokem na Masters zahrál poslední kolo za 64, což bylo úsilí, které dovedlo bývalou jedničku na druhé místo v Augustě ve státě Ga.

Populární Problémy

Roddick má pocit, že trofeje jej nedefinují jako osobu.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Spálené mosty a hořké pravdy“ se koná ve 20 hodin. ET.

Ve čtvrtek večer se Stanford a Minnesota střetnou ve čtvrtfinále ženského volejbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak si obléknout kompresní punčochy. Kompresní punčochy jsou elastické punčochy nebo hadice, které se nosí ke snížení otoku nohou (edému), zlepšení krevního oběhu a pomoci při problémových křečových žilách. Tyto punčochy obvykle nabízejí ...

Pohled na 3 Djokovičovy historické rekordy na prvním letošním turnaji Masters 1000.