Jak připravit palačinky Bisquick Mix

Jen málo věcí je lepších, než začít den lahodnou dávkou palačinek. Bez ohledu na to, jak je rádi jíte, Bisquick je usnadňuje. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků.Ingredience

 • 2 šálky (240 gramů) originální směsi Bisquick
 • 1 šálek (240 mililitrů) mléka
 • 2 vejce


Kroky

 1. Obrázek s názvem Make Bisquick Mix Pancakes Krok 1

  1 Zahřejte pánev nebo pánev na středně vysokou teplotu. Používáte -li elektrickou mřížku, zahřejte na 190 ° C (375 ° F). Víte, že je dost horké, když pár kapek vody pokropené na něj prskne a zmizí.
 2. Obrázek s názvem Make Bisquick Mix Pancakes Krok 2

  2 Namažte sprejem na vaření nebo zkrácením.
 3. Obrázek s názvem Make Bisquick Mix Pancakes Krok 3

  3 Ingredience prošlehejte dohromady. Dávejte pozor, abyste nepřemíchali - stále chcete hrudky. Těsto při vaření kyne a výsledkem jsou nadýchanější palačinky. Mícháním těsta vytvoříte tenké palačinky.
 4. Obrázek s názvem Make Bisquick Mix Pancakes Krok 4

  4 Nalijte méně než 1/4 šálků na horkou mřížku. Vařte, dokud okraje nejsou suché a navrchu se začnou tvořit bubliny.
 5. Obrázek s názvem Make Bisquick Mix Pancakes Krok 5

  5 Otočte je a vařte dozlatova.
 6. Obrázek s názvem Make Bisquick Mix Pancakes Intro

  6 Hotovo. Podáváme s máslem a sirupem nebo šlehačkou a čerstvým ovocem. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu dělat palačinky bez vajec? Ano. Tři polévkové lžíce aquafaba (tekutina v plechovce fazolí ... nejvíce se doporučuje cizrna) fungují na každé vejce, které je v receptu požadováno. Nebo můžete udělat lněná vejce, pokud máte mleté ​​lněné semínko a vodu (jednoduše si můžete vygooglit, jak to udělat).
 • Otázka Co když nemám žádný originální mix Bisquick? Mohl bych si vyrobit vlastní? Na přípravu vlastní palačinkové směsi ve velké míse prosejte mouku, prášek do pečiva, sůl a cukr. Uprostřed vytvořte jamku a nalijte mléko, vejce a rozpuštěné máslo; rozmixujte do hladka.
 • Otázka Mohu míchat těsto předchozí noc? Nejlepší je ne. Pokud tak učiníte, vaše palačinky nebudou dobře vařit. Nechte těsto několik minut odstát a těsto zhoustne, poté vařte palačinky a užívejte si.
 • Otázka Mohu místo vajec nahradit bílky? Žloutky dodají každé směsi hustší konzistenci. Pokud chcete, můžete je odstranit, ale směs bude řidší.
 • Otázka Moje máma říká, že do pánve nedávám sprej nebo olej, takže to můžu přeskočit? Rossella Pruneti Palačinky vždy vařím na nepřilnavé pánvi - stejný postup, ale žádný sprej ani olej.
 • Otázka Měl by být na pánvi olej? Ano, dejte do pánve malé množství másla nebo oleje, jinak se na něj palačinky nalepí.
 • Otázka Jak vyrobím vafle z palačinkové směsi? Nejsou nutné žádné úpravy receptu. Stačí do vaflovače vložit připravenou směs a uvařit ji podle pokynů.
 • Otázka Mohu je vyrobit bez použití mléka? Mléko dodává texturu i chuť, takže jeho použití se doporučuje, ale voda je v pořádku.
 • Otázka Mohu dělat palačinky bez použití mléka? Mléko bude mít větší chuť, ale můžete nahradit vodu.
 • Otázka Kolik palačinek recept přinese? Pokud v obchodě připravujete palačinky velikosti mražených, recept přinese tolik, kolik říká. Pokud z nich uděláte „talířovou“ velikost, můžete počítat s asi polovinou, než říká recept.

Populární Problémy

Po 12leté přestávce je 'Crank Yankers' zpět na pátou sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody klasické žertovné show streamované online bez kabelu.Film „Obama: In Pursuit of a Perfect Perfect Union“ má premiéru v úterý večer na HBO. Zde je návod, jak můžete třídílný dokumentární stream sledovat online.Máte potíže s úderem bekhendu? Bekhend je střela z vaší nedominantní strany a může být velmi zastrašující pro ty, kteří pracují na své tenisové hře. Použitím správné techniky můžete být na cestě k zdokonalení ...

Jak natočit film s jednou osobou. Máte kameru, nápad a vše, co potřebujete k natočení filmu, ale nemáte herce ani štáb, který by vám s jeho natáčením pomohl. Ať už se nudíte a chcete něco natočit, chcete jazzovat školní projekt nebo ...Jak zabránit vzniku puchýřů na nohou. Mezi typické příčiny puchýřů na nohou patří tření a tlak z nošení nesprávného druhu nebo velikosti obuvi, z vlhkých ponožek nebo kůže a z intenzivní aktivity. Pokud už máte na noze puchýře ...Pokud máte kreativní nápady ohledně obuvi, můžete zvážit zahájení vlastní řady obuvi. I když realizace tak velkého projektu může být skličující, jeho rozdělení na menší části vám pomůže zorganizovat se a realizovat své sny. Podle...