Jak nosit Spandex šortky pod sukně a šaty

Sukně a šaty se nosí hezky, ale někdy nejsou příliš praktické, nebo se v nich můžete cítit odhaleně a nepohodlně. Nošení spandexových šortek pod sukněmi a šaty vám pomůže cítit se méně odhaleně a pohodlně a přitom se v sukni nebo šatech budete cítit roztomile. Jsou velmi užitečné k tomu, aby se pod sukní nebo šaty neobjevilo nic, co by nemělo být vidět (spodní prádlo). Šortky Spandex jsou dívčím zachráncem před rozpaky a mohou poskytnout ochranu určitým lidem, kteří se mohou pokusit podívat pod sukně a šaty!Část 1 ze 2: Výběr šortky Spandex

 1. 1 Před nákupem si nejprve oblékněte sukni nebo šaty. Budete chtít mít sukni nebo šaty, abyste si při nákupu mohli vyzkoušet spandexové šortky pod nimi. Poté můžete vyrazit do sportovního obchodu nebo obchodního řetězce a vyzkoušet si nějaké šortky.
 2. 2 Zaměřte se na černé, šedé nebo námořnické spandexové šortky, protože chcete neutrální barvu. Nechcete, aby světlé barvy přitahovaly pozornost pod sukni nebo šaty. Také spodní prádlo nebude moci prosvítat černou, šedou nebo námořnickou barvou.
 3. 3 Zkontrolujte, zda máte správnou velikost. Chcete, aby byly dostatečně těsné, takže nemůžete říct, že je máte pod sukní nebo šaty. Také se ujistěte, že jsou dostatečně krátké, aby nevyčnívaly ze žádných vašich sukní a šatů, včetně vašich krátkých, ale aby poskytovaly dostatečné krytí a měly by zakrývat trochu nohu.
  • Buďte opatrní, spandex šortky nejezdí snadno; zkuste se v nich projít po obchodě, abyste se ujistili, že ne.
 4. 4 Kupte si správné množství spandexových šortek. Pokud nenosíte mnoho sukní a šatů, budete potřebovat pouze 1 nebo 2 páry, ale pokud budete sukně a šaty nosit téměř každý den, pořiďte si 5 nebo 6 párů, abyste si zajistili vždy čisté spandexové šortky, které se vám nasunou pod sukni nebo šaty. reklama

Část 2 ze 2: Spodní nošení kalhot Spandex

 1. 1 Přes den se převlečte do sukně nebo do šatů. V zásadě dejte nejprve celý svůj oděv na den bez spandexových šortek.
 2. 2 Pod sukni nebo šaty si oblečte spandexové šortky. Ujistěte se, že spandex šortky jsou o něco kratší než sukně nebo šaty, aby nevyčnívaly.
  • Pod spandexové šortky si přesto vezměte spodní prádlo, protože spandexové šortky samy o sobě nejsou.
 3. 3 Zkontrolujte si oblečení a ujistěte se, že je vše v pořádku. Použijte zrcátko, které vám pomůže při kontrole, zda je vaše oblečení dobré. Proveďte úplné otočení o 360 stupňů v zrcadle.
  • V ideálním případě byste neměli být schopni normálně říct, že máte pod sukní nebo šaty spandexové šortky, když stojíte nebo sedíte normálně. Aby toho bylo dosaženo, spandexové šortky by se neměly zobrazovat pod spodním lemem sukně nebo šatů.
 4. 4 Úprava vašich spandexových šortek. Pokud potřebujete upravit spandex šortky kdykoli během dne tak, že je stáhnete dolů nebo nahoru, udělejte to někde v soukromí, například v koupelně. Nechcete vidět úpravu spandexových šortek na veřejnosti, protože by to bylo nepříjemné.
  • Koupelny budou mít zrcadla, která můžete použít ke kontrole svého oblečení.
 5. 5 Pohyb ve spandexových šortkách. Buďte stále opatrní, nikdo vám nevidí sukni nebo šaty, přestože máte na sobě spandexové šortky, protože stále máte sukni nebo šaty. Když sedíte, zkřížte nohy, držte si sukni nebo se oblékněte, když fouká vítr, a při chůzi po schodech si sukni nebo šaty za sebou uhlaďte. Ty spandex šortky jsou jen záloha. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete nosit běžné spodní prádlo pod šaty dlouhé po kolena?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpovědnost redaktora wikiHow Zaměstnanci Pokud nemáte pod šaty spandexové šortky, určitě byste měli nosit spodní prádlo. Pokud nosíte pod šaty spandexové šortky, je na vás, abyste si vybrali spodní prádlo a co si myslíte, že je pohodlnější.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že spandex šortky jsou kratší než sukně nebo šaty a také neprosvítají.
 • Stále se ujistěte, že vám nikdo nevidí sukni nebo šaty, protože spandexové šortky jsou jen zarážkou a neměly by být snadno vidět. Nezapomeňte, že stále máte sukni nebo šaty.
 • Pokud si je musíte obléknout, určitě si vezměte spandexové šortky, protože nikdo ve škole nemusí vidět nic jiného.
 • Šortky Spandex poskytují dobrou ochranu před lidmi, kteří by se vám mohli pokoušet vidět spodní prádlo pod sukní nebo šaty. Spandexové šortky zcela zakrývají spodní prádlo z jejich pohledu.
 • Ujistěte se, že jste vytáhli spandexové šortky nahoru a sukni dolů, aby spandexové šortky nevyčnívaly.
 • Zkuste si pod každou sukni a šaty obléknout spandexové šortky, abyste se vyhnuli jakýmkoli trapnostem.
 • Některé punčocháče jsou průhledné, takže nošení spandexových šortek přes punčocháče pod sukní nebo šaty může pomoci skrýt spodní prádlo a další věci.
 • Z hygienických důvodů noste pod spandexovými šortkami vždy spodní prádlo.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pod krátkou sukni nikdy nenoste dlouhé spandexové šortky! Ukáže se to a lidé budou zírat.
 • Nestahujte spandexové šortky dolů, pokud sklouznou nahoru, protože je to trapné a lidé si to uvědomí.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat show A & E „Extreme Unboxing“ online, pokud nemáte kabel.

Austrálie startuje na Fidži v otvíráku mistrovství světa v ragby 2019 na každé straně. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.Usman vs Masvidal tituluje naskládanou kartu UFC 251 se třemi souboji o titul. Zde je návod, jak koupit PPV.