Rotterdam Open 2019, finále: Stan Wawrinka vs Gael Monfils, náhled a předpověď

Wawrinka a Monfils na French Open 2017 - devátý den

Wawrinka a Monfils na French Open 2017 - devátý den

Mistr Rotterdam Open Stan Wawrinka se ve finále edice Světového tenisového turnaje ABN Amro 2019 utká s vicemistrem roku 2016 Gaelem Monfilsem.

Bude to již pošesté, co se tito dva chystají proti sobě zatnout rohy. Z pěti odehraných zápasů vyhrál Wawrinka tři ze dvou Monfilsových. Na tvrdých kurtech je to dokonce stevens, když každý hráč vyhraje dvakrát.

nejhledanější celé americké epizody sledujte online zdarma

Monfils zvítězil v jediném zápase, který hráli na krytém tvrdém hřišti, už v roce 2010 ve Valencii. Je překvapující, že dva hráči s takovým rodokmenem se za posledních osm let potkali jen jednou - zápas čtvrtého kola na French Open 2017, který Wawrinka vyhrál ve dvou setech.

Vzájemný záznam mezi nimi neposkytuje žádný přesvědčivý údaj o tom, kdo může mít ve finále náskok. Jejich nedávná vystoupení však ukazují, že Monfils si v posledních několika letech užívá lepší formu a konzistenci.

Světový tenisový turnaj ABN AMRO - šestý den

Světový tenisový turnaj ABN AMRO - šestý den

Ačkoli ani jeden z hráčů není blízko k jejich nejlepším, Monfils je nyní na 33. místě na světě, nyní na 68. místě Wawrinky. Bez ohledu na výsledek v tomto zápase oba zaznamenají výrazný vzestup jejich hodnocení.

Tento zápas je obzvláště důležitý pro Wawrinku, vzhledem k tomu, že se jedná o jeho první finální vystoupení po téměř dvou letech. Pokud jeho vítězství nad dvěma Kanaďany, zkušeným Milošem Raonicem a hvězdou příští generace Denisem Shapovalovem, byly silnými indikátory toho, že se dostal zpět do svých kolejí, zdá se, že jeho vítězství nad nejlepším semenem Keiem Nishikorim v semifinále znamenalo odpočinek. pochybnosti o jeho formě a kondici.

Přestože proti Nishikorimu sloužil ve velkém a od japonské hvězdy měl osm es k žádnému, ukázalo se, že jeho útočný návrat byl hlavním faktorem jeho vítězství. Navíc v minulosti Wawrinka obvykle pokračoval v posilování své hybnosti; v pozdějších fázích turnaje se stává nezastavitelnou silou.

Světový tenisový turnaj ABN AMRO - šestý den

Světový tenisový turnaj ABN AMRO - šestý den

ajax vs tottenham live stream

Skvělý týden v Rotterdamu si ale užívá i muž, kterého potká ve finále, záhadný Monfils. Francouz byl zapojen do velmi fyzické hry proti formálnímu Daniilu Medveděvovi, ale zvítězil v zápase, který trval téměř dvě a půl hodiny.

Ačkoli 83% podíl na prvním podání může naznačovat, že Monfils měl skvělý servírovací den, téměř po celou dobu zápasu se pohyboval v prvním podání. Vypadalo to jako taktické rozhodnutí Monfilse zapojit mladou ruskou hvězdu do dlouhých rally.

stříkat tenisové boty

Ačkoli Monfils měl na začátku smíšený úspěch tím, že záměrně zpomaloval hru a nenabízel Medveděvovi žádné pracovní tempo, nakonec se mu to vyplatilo, protože ruská hvězda byla čím dál frustrovanější obecným nedostatkem rychlosti proloženým náhlými infuzí tempa ze strany Monfils .

Po této impozantní výhře nad Medveděvem by Monfils ve svou hru opravdu věřil. Jeho rekord ve finále turnaje je ale propastný a ve Wawrince se setká s hráčem, který si pro poslední obvykle rezervuje to nejlepší.

V tuto chvíli je to švýcarská hvězda, která vypadá jako favorit na získání druhého rotterdamského titulu.

Predikce: Wawrinka vyhrát ve 3 setech.

Populární Problémy

Jak se přípravek Levothyroxine užívá. Levothyroxin je lék na předpis používaný k léčbě hypotyreózy nebo nedostatečně aktivní štítné žlázy. Váš lékař bude muset provést testy, aby stanovil přesnou diagnózu. Pokud zjistí hladinu hormonů štítné žlázy ...

Jak napsat informativní projev. Informativní řeč řekne publiku o procesu, události nebo konceptu. Ať už vysvětlujete, jak pěstovat zahradu, nebo popisujete historickou událost, psaní informativní řeči je docela ...

Tenis na olympijských hrách chyběl více než 60 let a je pátým nejpopulárnějším sportem na světě. Nedává to smysl, že? Všechno to začalo konfliktem a hrdostí.

Je čas na hru, protože OSU se ujímá Michiganu v jedné z nejlepších rivalit univerzitního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Murray vyhrál Wimbledon 2013 také US Open 2012 a olympijské zlato pod Lendlem, když byli tito dva naposledy součástí týmu.

Jak zacházet s poraněním manžety rotátoru. Pokud dojde k poranění jednoho nebo více svalů nebo šlach ve vašich rotátorových manžetách, může pro vás být bolestivé hýbat paží. Protože tato bolest může vážně ovlivnit kvalitu vašeho života, je důležité ...