O milostném příběhu Sanie MirzyOd té doby, co se Sania Mirza vdala za Shoaib Malik, se hodně rozbušilo, zda bude hrát za Indii nebo Pákistán. Ačkoli byla Sania pozvána jako součást pákistánského tenisového týmu a několik jednotlivců z Pákistánu ji oslovilo, aby hrála po jejich boku jako její partner ve čtyřhře, Sania odmítla všechny tyto nabídky s maximální laskavostí a řekla, že je Indka a bude reprezentovat pouze Indii. .Mnoho z nás stále přemýšlí, jak se někdy mohou Ind a Pákistánec vzít. Vyskytly se případy, kdy v Indii uzavřeli mezistátní manželství další vysoce postavení politici a filmové hvězdy. Ale vysoce profilovaná svatba Indie a Pákistánu, jako je svatba Sania-Shoaib, je vzácný jev.Záznamy ukazují, že každý rok si alespoň jeden Ind vezme Pákistánce kvůli lásce, která kvete prostřednictvím různých sociálních médií a chatovacích služeb. Tato manželství vzdorují hranicím a různým střetům, které stále pokračují podél hranic. Proč se tedy obtěžovat případem Sania-Shoaib? Běžná veřejnost v Indii nevnímala toto manželství jen jako další sňatek mezi zeměmi. Může to být ze tří důvodů:

Za prvé, možná teď zpochybňují Sanieinu integritu vůči Indii, alespoň na tenisovém kurtu. Za druhé, sňatek se Shoaibem Malikem, vysoce postaveným pákistánským hráčem kriketu, který byl dokonce kapitánem Pákistánu, by mohl v lidech vyvolat názor, že pokud bude mít Sania na výběr fandit Indii nebo Pákistánu, možná by od nynějška raději fandila Pákistánu.Třetí důvod by mohl být trochu šovinistický, v tom smyslu, že Shoaib Malik, který byl Pákistáncem spíše než Indem, dokázal přimět indickou dívku Sania, která je v Indii dobře známou osobností a pro indickou veřejnost velkým srdcem.Můžeme říci, že Sania a Shoaib se do sebe prostě zamilovali a že láska nezmění jejich integritu ani lásku k národu, ve kterém se narodili nebo pro který sportují. Její osobní volba najít si partnera byla její a my musíme její rozhodnutí respektovat. Neměli bychom proto mít žádnou averzi nebo špatný dojem na Sania nebo její blízké příbuzné. Měla by být respektována a milována stejně, jako byla respektována a milována před svatbou.

Populární Problémy

„Final Space“ se vrací pro 2. sezónu v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat nové a staré epizody online bez kabelu.Jak odstranit rez z kovu. Když kov zrezivělý, vyhodit jej a koupit náhradní není vždy možné. Rez můžete odstranit pomocí domácích přísad, jako je hliníková fólie a slabá kyselina, jako je bílý ocet, nebo ...Pohled na to, jak Roger Federer dokázal nemožné, a nakonec sundal svého nemesis Rafaela Nadala.

Jak se Wimbledon poprvé od epického finále v roce 2008 připravuje na show Fedal.

Stát Washington a Ohio se setkávají v Rose Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Bleskový pohled na vyrovnání rekordu v historii NHL, který se uskuteční v sobotu v Bruins. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.