US Open 2019: Sevastova překonává Boucharda do druhého kola

US Open 2019 - 1. den

US Open 2019 - 1. den

Z rakety Eugenie Bouchardové tekly chyby, které byly klíčem k vítězství Anastasije Sevastové, která zahájila svou kampaň US Open vítězstvím. Soustředěná a agresivní jí pomohla vytvořit problémy pro Boucharda, který se zhoupl na Court Five v Národním tenisovém centru Billy Jean Kinga.

Kanaďanka vyprodukovala 27 nevynucených chyb a bojovala s druhým podáním, čímž lotyšce fakticky předala vítězství.

Ti dva se setkali počtvrté, přičemž Lotyš se chlubil lepším rekordem hlava na hlavě.

Sevastova začala silně, držela se a poté si dala pauzu na lásku. Poté to upevnila dalším zadržením a ujala se vedení 3: 0. Bouchardovy boje pokračovaly, protože postrádala jednoduché forhendy, aby připustila další hru. Právě když to vypadalo, že je souprava úplně u konce, Bouchard se vrátila, aby si zajistila přestávku.

Poté vytvořila skvělou servisní hru o palec blíže za stavu 4-2. Sevastova však tvrdě bojovala, aby loď ustála a ujala se vedení 5: 2.

Bouchard našel nějaký rytmus a další držení znamenalo, že Sevastova musela podávat na set. Lotyš se však držel pevně, dal Bouchardovi jen bod a prvního uložil do postele za 35 minut.

Poté rozbila Boucharda, aby otevřela druhou sadu, ale při vlastním podání pokulhávala, což Bouchardovi poskytlo příležitost k tomu, aby si přestávku zajistila. Řada nevynucených chyb z rakety Kanaďanky vrátila Sevastovové zpět brejk a ona se poté zamilovala do vedení 3-1.

Bouchard zůstala u Lotyšky a vytvořila slušnou hru se službami, ale klíčová pozice pro Lotyšku jí dala výhodu 5-3. Sevastovová vytáhla chyby z rakety Kanaďana a vytvořila dva mečboly a na druhý pokus zpečetila výhru za 1 hodinu a 14 minut.

Devětadvacetiletý hráč bude v příštím kole čelit buď polské Ize Swiatek nebo srbské Ivaně Jorovic.

Populární Problémy

Pohled na skupiny a šance osmi hráčů na turnaji končícím v Londýně.

Jak nakrmit dvojčata. Krmení dvojčat může být problém, ať už je kojíte nebo krmíte umělou výživou. Chcete -li pomoci celé vaší rodině odpočívat a přizpůsobit se tomuto novému životnímu stylu, vytvořte rutinní plán krmení, který sahá od mléka až po tuhé ...

Rap a hip-hop jsou odlišné módní styly zahrnující mnoho různých typů vzhledu. Když se stanete hvězdou rapu nebo hip-hopu, je styl velmi důležitý. Existuje mnoho populárních značek, které nosí nejslavnější rappeři, ale jeho důležité ...

Jak mít skvělé vlasy. Nebylo by úžasné, kdyby každý den byl dobrým vlasovým dnem? Naštěstí, bez ohledu na to, jaký máte typ vlasů, vaše zámky mohou vypadat zdravé a lesklé v každé situaci. V tomto článku najdete několik obecných kroků ...