Výběr dne: Kei Nishikori vs. Sebastian Ofner, Miami Open

Nišikori nehrál zápas na úrovni turné od loňského července, ale v South Beach čelí extrémně neforemnému hráči.Kei Nishikori už hodně dlouho nehrál zápas na úrovni turné. Vicemistra z US Open 2014 jsme neviděli od loňského července, kdy se probojoval do čtvrtfinále Atlanta Open. Nishikori je údajně zdravější, než byl za nějakou dobu, a před návratem na turné tento týden v Miami se objevily některé působivé záběry z 34letého tréninku s Casperem Ruudem.

Vzhledem k tomu, jak špatně teď hraje Sebastian Ofner, to je vše, co jsem potřeboval vidět.Ofner přichází do tohoto turnaje poté, co prohrál tři zápasy v řadě. a šest z jeho posledních sedmi. Poslední porážka byla nejhorší ze všech, proti Terence Atmaneovi v jeho prvním zápase na Phoenix Challenger. Ofner je hráč s velkou mocí a hraje agresivní druh tenisu. Nic z toho však nevadí, když nenajdete soud. Ofner v poslední době nezvládá svou agresi a počty jeho nevynucených chyb raketově rostou. To bude proti Nishikorimu problém.

Nišikoriho údery míčem byly vždy jedny z nejčistších v tomto sportu.Nishikori se možná nebude moci pohybovat tak dobře jako dříve, ale stále je to hráč s nebezpečnou hrou na podmínky Miami. Nishikori má ve své hře spoustu rozmanitosti, protože má sílu z obou křídel, ale také využívá rotaci. Svým forhendem bude bušit do míče, ale udělá to také těžkým topspinem. Schopnost to udělat je na těchto kurtech obrovskou výhodou. Nišikori má také plochý bekhend, který by měl Ofner těžko zvládnout. Kromě toho Nishikori také ví, kdy použít záběry.

Jediné, čeho se zde obávám, je Nishikoriho kondice a schopnost sloužit. Miami může být těžké místo, kde se hraje za dobrého dne, takže doufejme, že je Nishikori připraven jít na tři sety a makat na vítězství. Podání je ale méně znepokojivé proti Ofnerovi, který se drží pouze na 78,7 % a má hrozné procento breaků (16,5 %).

Celkově to pro Nishikoriho zní jako skvělá příležitost dostat se do sloupce vítězství na velké scéně. Takže s ním hraji za plusové peníze.Výběr: Nishikori ML (+140)

Populární Problémy

Světová jednička 22 promluvila se Sportskeeda o největších momentech jeho dosavadní kariéry, novém formátu Davis Cupu, zraněních a spoustě dalších.

Jak získat Espn3. ESPN3, také známý jako WatchESPN, je online streamovací služba pro živé sporty. K přístupu ke službě je nutné mít předplatné u poskytovatele služeb Internetu nebo TV. Jakmile ho máte, sledování videí je ...

Ležící hrdina představuje nebo 'Supta Virasana' je pokročilá a náročná jógová pozice, která je poměrně populární. Póza ležícího hrdiny pokračuje z běžné pózy hrdiny. Po vytvoření pozice hrdiny bude praktikující pokračovat v ...

Světová sedmička David Ferrer odstoupil z Wimbledonu.

Jak vyměnit posuvné skleněné dveře za francouzské dveře. Výměna starých posuvných skleněných dveří za nové francouzské dveře je oblíbenou možností, jak aktualizovat domy a dát jim nový styl. Instalace francouzských dveří od nuly je velká práce, ale je to ...