Jak se stát báječnou divou

Od Jessicy Simpsonové po Paris Hiltonovou, Mariah Careyovou nebo dokonce Beyoncé, každá z těchto celebrit má své vlastní způsoby, jak být báječná. Nyní se můžete naučit, jak být jako jedna z těchto slavných divas a přitom být stále svým báječným já. Být diva je prospěšné a také si získáte své obdivovatele a příznivce.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Make Your Vagina Smell Good Step 04

  1 Udržujte se v čistotě. Vždy je důležité, abyste byli milí a svěží a měli dobrou hygienu. Osprchujte se každý den a užívejte sladce vonící tělové mléko. Po výstupu ze sprchy se nalijte krémem, aby vaše pokožka zůstala jemná.
 2. Obrázek s názvem Look Good Step 03

  2 Získejte fantastické vlasy. Vlasy jsou jedna věc, na kterou se každý dívá; noste to přirozeně, ale chcete, aby to vypadalo, jako byste vyšli ze salonu. Čím hezčí to je, tím více komplimentů, ale čím lepších, tím více drbů. Umyjte si vlasy každý den nebo obden. Pokud jste Afroameričan, perte jednou týdně nebo cokoli, co vám vyhovuje. Vzdělávejte se v tom, co vašim vlasům nejvíce vyhovuje. Pokud potřebujete, použijte přípravky, které dodají lesk, objem a hlavně mohou zůstat. Vlasy vždy rozčešte a vyčesejte.
  • Pracujte s přirozenou strukturou vlasů. Pokud máte například vlny nebo kudrlinky, investujte do pěny nebo krému definujícího zvlnění, aby byly hezké a zabránilo se krepatění. Nebo pokud jsou vaše vlasy přirozeně rovné, použijte ráno žehličku a lesklý sprej, aby nebyly ochablé a bez života.


 3. Obrázek s názvem Přilákejte muže na veřejnosti Krok 04

  3 Oblečte se do lichotivých a nádherných šatů. Vždy byste měli nosit oblečení, které vám sedí. Ne příliš velké, ne příliš malé, ne příliš dlouhé a ne příliš krátké. Pokud máte štíhlou postavu, oblékněte si džíny nebo dokonce, pokud máte zakřivenou postavu, noste dlouhé sukně. A vždy se ujistěte, že vaše oblečení je čisté.
 4. Obrázek s názvem Šaty s lupem Krok 10

  4 Zkuste jít pro stříbrné nebo zlaté šperky. Vyzkoušejte prsteny, náhrdelníky, náramky (atd.), Abyste ze sebe dostali to nejlepší. Nesnažte se ale příliš oblékat, jinak to bude vypadat nevkusně.
 5. Obrázek s názvem Be a Fabulous Diva Step 05

  5 Zářte svou kůži. První věc, na kterou se lidé dívají, je váš obličej, což znamená, že byste měli mít skvělou pleť. Kupte si tělové mléko na ruce a ruce. Umyjte si obličej jemným umytím, tonizujte ho a zvlhčete. Pokud máte akné, zkuste navštívit lékaře, pokud se výsledky nezobrazí do 3 měsíců. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody (64 oz.) Denně, aby vaše pokožka zářila a zbavila se toxinů. Peeling provádějte alespoň dvakrát týdně.
 6. Obrázek s názvem Be a Fabulous Diva Step 06

  6 Mějte své nehty hezké. Ujistěte se, že jsou zdraví. Pokud ne, lidé se snadno vypnou. Pokud to chcete skrýt, nechte si je udělat v salonu. Pěkná francouzská manikúra nebo cokoli vám pomůže najít svou vnitřní divu.
 7. Obrázek s názvem Get Thin Quick Step 08

  7 Zůstat zdravý. V neposlední řadě chcete, aby vaše vnitřní i vnější části zůstaly čisté. Jezte hodně ovoce a zeleniny. Pijte také velmi často vodu. A cvičte 3–5krát týdně po dobu 30–90 minut. To je velmi důležité a zlaté pravidlo, jak vypadat skvěle.
 8. Obrázek s názvem Look Older Step 08

  8 Pokud máte povoleno nosit nějaké, použijte make -up. Nebojte se být odvážní! Jděte do obchodu a kupte si makeupové položky (jako řasenku, podkladovou bázi, rtěnku, oční linku, tvářenku atd.), Které jste ochotné nosit. Každý den noste svůj make -up jinak. Například jeden den si dejte přirozený vzhled s leskem na rty a druhý den jiskřivé oční stíny. Ať už se rozhodnete dělat cokoli, ať to vypadá nádherně.
 9. Obrázek s názvem Prevent Anxiety Step 06

  9 Dopřejte si dobrou noc. Nejlepší je 7-10 hodin. Nedostatek spánku způsobí tmavé kruhy, lenost, přibírání na váze a další škaredý hledej tě
 10. Obrázek s názvem Vypořádat se s běžnými problémy s líbáním Krok 01

  10 Noste lesk na rty. Skutečná Diva vždy vypadá nejlépe a toho lze dosáhnout jediným předmětem. Lesk na rty okamžitě způsobí, že celá vaše tvář vypadá bděle a vypadáte dobře, aniž byste potřebovali hodně make -upu. Noste lesk na rty a nanášejte často během dne, abyste udrželi svůj skvělý styl Diva.
 11. Obrázek s názvem Be a Fabulous Diva Krok 11

  jedenáct Ukažte svůj talent. Jestli můžeš zpívat , přihlaste se do talentové show. Pokud umíte modelovat, začněte fotit. Skvěle tancujete? YouTube, tady to máš! Všechno skutečný divy mají úžasný talent, který stojí za to ukázat.
 12. Obrázek s názvem Play a Player Krok 08

  12 Vytáhněte ze sebe svou vnitřní divu. Musíte vyztužit své věci, naučit se stát si za svým a nenechat se odradit žádnými hatery.
 13. Obrázek s názvem Buďte dobrou manželkou, krok 14

  13 Mít způsoby. Všechny divy stojí za zamyšlení. Beyoncé, Jennifer Lopez, Mariah Carey a Jessica Simpson mají způsoby. Víte, „prosím“, „děkuji“, „ne, děkuji“, „ano, prosím“, „madam“, „pane“. Zůstaňte elegantní v tom, co říkáte.
 14. Obrázek s názvem Get a Guy Who Likes You to Kiss You First Step 01

  14 Staňte se drzou verzí sebe sama. Musíte být hrdí a ukázat svou osobnost. Pamatujte však na to, abyste byli ke druhým zdvořilí. Nemluvte zpět se svým učitelem nebo rodiči. Pokud máte sass, když jdete po chodbě ve škole nebo na nějakém veřejném místě, každý by se na vás měl dívat.
 15. patnáct Buďte na svůj typ hrdí! Najděte Angelinu Jolie, Mariah Carey, Beyoncé, Denise Richards, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Jessicu Simpson, Christinu Aguileru a Arianu Grande. Všechny tyto divy jsou talentované, sebevědomé, nádherné a krásné, ale všechny vypadají úplně jinak. Nemají stejné tváře, těla, kůži,
 16. Obrázek s názvem Be a Heartbreaker Step 05

  16 Buďte na svůj typ hrdí! Najděte Angelinu Jolie, Mariah Carey, Beyoncé, Denise Richards, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Jessicu Simpson, Christinu Aguileru a Arianu Grande. Všechny tyto divy jsou talentované, sebevědomé, nádherné a krásné, ale všechny vypadají úplně jinak. Nemají stejné tváře, těla, kůži, vlasy ani styl. Ale oni s tím nemají problém! Udělejte proto, co můžete, abyste si udělali větší radost ze sebe a ze svých skrytých talentů. Nakonec si vás lidé všimnou za dary, které přinášíte světu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu se stát báječnou divou v každém věku? Ano. Abyste mohli být diva, neexistuje žádný minimální ani maximální věk.
 • Otázka Jak mohu použít make -up, když jsem báječná diva? Mějte roztomilý a jedinečný vzhled. Přemýšlejte zcela přirozeně. Například s přirozeným líčením obličeje s jasnou a výraznou červenou rtěnkou. Zajistěte, aby lidé hádali. Jeden den noste dokonale přírodní make -up s růžovým leskem na rty a krémovou tvářenkou a druhý den noste fialovou rtěnku s jiskřivým očním stínem.
 • Otázka Jak namaluji nehty diva? Vyzkoušejte odvážnou a zábavnou, hezkou barvu laku na nehty. Některé opravdu dobré možnosti jsou červená, fialová, růžová, černá a zelená, ale neomezujte se pouze na tyto barvy. Vyzkoušejte také zábavné návrhy, jako je francouzská manikúra, jiskřivá/třpytivá manikúra nebo dokonce vzorovaná manikúra. Falešné nehty jsou také báječné. Bavte se s tím!
 • Otázka V kolik hodin se diva obvykle ráno probudí? Skutečná báječná diva se probouzí dostatečně brzy na to, aby byla nádherná! Zkuste se probudit alespoň dvě hodiny, než budete muset někam jít.
 • Otázka Je být diva dobrý nebo špatný? Záleží. Pokud používáte svůj sass nějakým způsobem, pak je to špatné. Ale pokud nejste na lidi zlí, je naprosto v pořádku být diva.
 • Otázka Co mám dělat, když nemůžu nosit make -up a mám pupínky? Používejte čisticí a zvlhčující prostředky na obličej s kyselinou salicylovou. Peeling obličeje provádějte jednou týdně. Nemusíte používat make -up, pokud budete udržovat pokožku čistou a zvlhčenou, bude zářit.
 • Otázka Jak mám chodit jako diva? Nejlepší způsob, jak chodit jako diva, je postavit se zpříma se vztyčenou hlavou. Podívejte se na videa modelek kráčejících po mole a snažte se napodobit to, co dělají.
 • Otázka Jak mohu přesvědčit své rodiče, aby mě nechali nalíčit? V článku wikiHow je několik dobrých tipů Přesvědčte své rodiče, aby vás nechali nalíčit .
 • Otázka Co když bojuji s péčí o pleť? Zkuste si přečíst článek na Jak vytvořit efektivní rutinu péče o pleť . Je to velmi užitečné. Ujistěte se, že používáte produkty určené pro váš typ pleti (mastnou, suchou nebo smíšenou). Pokud vše ostatní selže, promluvte si s dermatologem.
 • Otázka Jak se starám o své vlasy, když se snažím být diva? Existuje několik dobrých tipů Pečujte o své vlasy .

Populární Problémy

Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash. Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci ...

Hvězda NHL Lars Eller se nedávno setkala s Rafaelem Nadalem během Citi Open 2021 ve Washingtonu a darovala Španělovi dres Washington Capitals se jménem Mallorcan a č.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Florida Gators online bez kabelu v roce 2021.

Video: Další ošklivý pliv mezi Serenou Williamsovou a Jelenou Jankovičovou, tentokrát v Dubaji