Streamování pro 2. sezónu: Jak se dívat online zdarma

Nicholas Pinnock a Joy Bryant hrají v seriálu For Life na ABC.

ABC Nicholas Pinnock a Joy Bryant hrají v seriálu For Life na ABC.

Pro život je právní drama volně založené na skutečném příběhu neprávem uvězněného Isaaca Wrighta ml. Druhá sezóna má premiéru ve středu 18. listopadu ve 22 hodin. ET/PT na ABC.

pravidla pro podávání badmintonu

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Pro život Sezóna 2 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Pro život Epizody 2. série živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Pro život Epizody 2. série živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Pro život Epizody 2. řady živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 2 pro životHrát si

For Life - Season 2 Trailer Boj Aarona Wallace pokračuje ve druhé sezóně For Life, protože neprávem odsouzený vězeň, který se stal soudním sporem a sociálním křižákem, se vydává na osobnější cestu. Aaron je motivován nadějí, že se znovu setká se svou rodinou a získá zpět život ve svobodě, aby mohl převzít plášť proti systémové nespravedlnosti zvenčí vězeňských zdí ... 2020-10-14T16: 31: 24Z

Inspirován životem Isaaca Wrighta mladšího, muže známého tím, že převrátil odsouzení na doživotí za zločin, který nespáchal, Pro život je fiktivní serializované právní a rodinné drama o uvězněném muži Aaronu Wallaceovi (Nicholas Pinnock), který se stane právníkem vedoucím případy pro jiné vězně, zatímco bojuje o zrušení vlastního doživotního trestu za zločin, který nespáchal.

Jeho touha po svobodě je dána jeho zoufalou touhou dostat se zpět k rodině, kterou miluje - k jeho odcizené manželce (Joy Bryant) a dceři (Tyla Harris) - a získat zpět život, který mu byl ukraden. Pro život prostřednictvím okna svého divokého boje a komplikovaného vztahu s progresivní vězeňskou dozorkyní (Indira Varma) také prozkoumá nedostatky a výzvy v našem trestním a právním systému a ukáže, jak může jeden člověk v boji za pravdu něco změnit.

Aaronův boj pokračuje ve druhé sezóně Pro život neprávem odsouzený vězeň, který se stal soudním spůrcem a sociálním křižákem, se vydává na osobnější cestu. Aaron je motivován nadějí, že se znovu setká se svou rodinou a získá zpět život ve svobodě, aby se mohl postavit plášti proti systémové nespravedlnosti zvenčí vězeňských zdí. S neustálou pomocí lidí, kteří ho podporovali-jeho rodiny, lstivého jednorázového veřejného ochránce Henryho Roswella (Timothy Busfield) a jeho bývalé dozorkyně Safiyy Masryové-pokračuje Aaron ve své bitvě, ve zkušební době, proti samotným politickým stroj, který ho kdysi nezaslouženě odložil.

dobré tenisové rakety pro hráče středních škol

Když má sezóna dvě premiéru, debutová epizoda se jmenuje Never Stop Fighting a její popis zní: Po devíti letech bojů za získání jeho svobody to pro Aarona Wallace znamená udělat nebo zemřít. Jelikož na Bellmora číhají nebezpeční nepřátelé a Marie čelí trestnímu stíhání za pomoc Aaronovi v předchozích případech, Aaron musí najít způsob, jak získat nad Maskinsem navrch.

Poté, 25. listopadu, popis epizody k Návratu domů zní: Nově osvobozený muž, Aaron si zvyká na rodinný život mimo vězení. Když se pokouší pomoci Jamalovi s jeho případem, Aaron narazí na Jamalovu sestru, která potřebuje vlastní právní pomoc. Bývalý nemesis Spencer Richardson navrhuje Aaronovi a Roswellovi zajímavou pracovní příležitost.

Pro život vysílá ve středu v 10 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Může Dimitrov v bitvě padlých hvězd znovu přežít, nebo by se Stan Wawrinka ukázal být pro něj příliš dobrý? .

Budování modelového letiště je pro modeláře vzrušující výzvou. Můžete začít s obecným plánem a postupem času přidávat do modelu nové prvky a detaily. Začněte tím, že se rozhodnete pro svou základní strukturu, například jaké letiště chcete ...

Rajeev Ram byl na pokraji reprezentace Indie, pouze kvůli předpisům NRI, které mu v tom měly zabránit.

Jingle Ball 2020 iHeartRadio se koná v pondělí večer na CW. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos pořadu online.

Vačice v australské nebo novozélandské zahradě mohou být opravdu nepříjemné. Jsou to však jiná zvířata než vačice, které jsou jediným vačnatcem na severní polokouli a vyžadují trochu jinou taktiku, než ...

Proč se zdá, že nikdy nevíš, jak jednat kolem své přítelkyně a rodičů? Hluboce vám na nich záleží, ale když jste všichni pohromadě, připadá vám to trapné. Ve skutečnosti je to opravdu normální pocit, zvláště když jste jen ...