Bad Homburg Open 2021: Petra Kvitova vs Katarzyna Piter preview, head-to-head & predictionPetra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Petra Kvitová vs Katarzyna Piter

Datum: 21. června 2021

Turnaj : Bad Homburg Otevřeno 2021

tenisová loketní kytara

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Bad Homburg, Německo

Kategorie : WTA 250

jaká velikost tenisové rakety pro 6letého

Povrch : Tráva

Odměna : 235 238 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 16.30 místního času, 14.30 GMT, 10.30, 20:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Petra Kvitová vs Katarzyna Piter

Nejlepší nasazená Petra Kvitová zahájí v pondělí svoji kampaň Bad Homburg Open setkáním v prvním kole proti polské kvalifikaci Katrazyna Piter.

Kvitová, která se vrací na turné po zranění kotníku, které utrpěla na Roland Garros, bude usilovat o vítězný start na trávě. To je samozřejmě povrch, který se nejlépe hodí pro českou silově nabitou hru.

Katarzyna Piter

Katarzyna Piter

forhendový badminton

Piter zde mezitím již silně zahájil turnaj. Polák při kvalifikačních kolech prošel tvrdým bojem proti talentované mladičce Nastasji Schunk, aby si zajistil místo v hlavním tahu.

Piter je na turné už nějakou dobu a v minulosti zvítězil nad Sofií Kenin a Kiki Bertens. Polák by určitě mohl v pondělí položit Kvitově pár otázek.

Petra Kvitova vs Katarzyna Piter hlava na hlavě

Toto je první setkání kariéry mezi Petrou Kvitovou a Katarzynou Piter, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Petra Kvitova vs Katarzyna Piter

Petra Kvitová se pokusí otestovat svoji hru ve svém prvním zápase na trávě po téměř dvou letech

Petra Kvitová se pokusí otestovat svoji hru ve svém prvním zápase na trávě po téměř dvou letech

Vzhledem k obrovské propasti v hodnocení a zkušenostech se Petra Kvitová zúčastní této soutěže jako nejoblíbenější. Češka nehrála zápas na trávě téměř dva roky a v pondělí se bude snažit doladit svou hru.

all star converse tenisky

Kvitova má agresivní základní hru, která je šitá na míru rychlým podmínkám. Její ploché údery země a levá služba mohou způsobit velké škody na trávě.

Vrchní semeno vykročí a bude chtít převzít kontrolu nad zápasem od základní čáry, a břemeno bude na Katarzyně Piterové, aby našla odpovědi na sílu svého soupeře. Polák má několik vlastních silných stránek - silný forhend a šikovné dovednosti na předním hřišti - ale hodně bude záviset na její schopnosti vydržet v rallye dostatečně dlouho, aby dokázala vytáhnout chyby z rakety Kvitovy.

To znamená, že pokud Kvitova dokáže najít rozsah na její údery brzy a zůstane pevná za svým podáním, měla by být schopná projít bez úhony.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Barcelona a Atletico Madrid se v úterý setkají na klíčovém zápase La LIga. Pokud jste v USA, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu zde.

Simona Halepová se vrací na turné se záludným střetnutím proti Poloně Hercogové v Praze. Halep vede duo proti sobě se štíhlým okrajem 2-1.

Zde je návod, jak sledovat hru Bruins vs Golden Knights online bez kabelu.

Southern Miss přebírá Alcorn State v sobotu v roce 2018. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v běžné televizi.

Vévoda v sobotu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti Coppin State. Tato hra je na ACC Network Extra a zde je návod, jak ji můžete sledovat živě online.

Decoupage je jednoduchý způsob, jak přizpůsobit a oživit starý pár bot. K dokončení tohoto projektu budete potřebovat trochu představivosti a spoustu času, ale když se udělá dobře, výsledky mohou být ohromující. Vyberte papír. Tenké až střední ...