Bad Homburg Open 2021: Petra Kvitova vs Katarzyna Piter preview, head-to-head & predictionPetra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Petra Kvitová vs Katarzyna Piter

Datum: 21. června 2021

Turnaj : Bad Homburg Otevřeno 2021

ulevit tenisovému loktu

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Bad Homburg, Německo

Kategorie : WTA 250

nejlepší pásek na tenisový loket

Povrch : Tráva

Odměna : 235 238 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 16.30 místního času, 14.30 GMT, 10.30, 20:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

můžete umývat tenisky v myčce nádobí

Náhled Petra Kvitová vs Katarzyna Piter

Nejlepší nasazená Petra Kvitová zahájí v pondělí svoji kampaň Bad Homburg Open setkáním v prvním kole proti polské kvalifikaci Katrazyna Piter.

Kvitová, která se vrací na turné po zranění kotníku, které utrpěla na Roland Garros, bude usilovat o vítězný start na trávě. To je samozřejmě povrch, který se nejlépe hodí pro českou silově nabitou hru.

Katarzyna Piter

Katarzyna Piter

Piter zde mezitím již silně zahájil turnaj. Polák při kvalifikačních kolech prošel tvrdým bojem proti talentované mladičce Nastasji Schunk, aby si zajistil místo v hlavním tahu.

Piter je na turné už nějakou dobu a v minulosti zvítězil nad Sofií Kenin a Kiki Bertens. Polák by určitě mohl v pondělí položit Kvitově pár otázek.

jak být dobrý v tenise

Petra Kvitova vs Katarzyna Piter hlava na hlavě

Toto je první setkání kariéry mezi Petrou Kvitovou a Katarzynou Piter, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Petra Kvitova vs Katarzyna Piter

Petra Kvitová se pokusí otestovat svoji hru ve svém prvním zápase na trávě po téměř dvou letech

Petra Kvitová se pokusí otestovat svoji hru ve svém prvním zápase na trávě po téměř dvou letech

Vzhledem k obrovské propasti v hodnocení a zkušenostech se Petra Kvitová zúčastní této soutěže jako nejoblíbenější. Češka nehrála zápas na trávě téměř dva roky a v pondělí se bude snažit doladit svou hru.

Kvitova má agresivní základní hru, která je šitá na míru rychlým podmínkám. Její ploché údery země a levá služba mohou způsobit velké škody na trávě.

Vrchní semeno vykročí a bude chtít převzít kontrolu nad zápasem od základní čáry, a břemeno bude na Katarzyně Piterové, aby našla odpovědi na sílu svého soupeře. Polák má několik vlastních silných stránek - silný forhend a šikovné dovednosti na předním hřišti - ale hodně bude záviset na její schopnosti vydržet v rallye dostatečně dlouho, aby dokázala vytáhnout chyby z rakety Kvitovy.

To znamená, že pokud Kvitova dokáže najít rozsah na její údery brzy a zůstane pevná za svým podáním, měla by být schopná projít bez úhony.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Perspektiva sportovní psychologie v soutěži mezi začínajícím hráčem a jedním z největších světových hráčů.

Styl „roztomilé“ scény je jedinečnou, nevinnou a mladou sektou subkultury scény. Zaměřuje se především na to, aby vypadal mladý a podobný dětem, s barevnými a individualistickými možnostmi v módě. Přijměte nový přístup. Nepotřebujete ...

Lokální dysplázie je potenciálně invalidizující stav postihující loket psa v důsledku problémů s růstem a vývojem kloubu. To může mít za následek předčasnou artritidu lokte. Váš pes zažije spoustu ztuhlosti ...

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.

K ohýbání plechu se nejčastěji používají drahé nástroje na ohýbání plechu, nazývané brzdy, ale tento úkol můžete také dokončit bez něj. Ruční ohýbání plechu je zvládnutelný úkol, pokud je kus plechu malý a ...

Pro dvojici, která se vzala v roce 2015, to bude první dítě.