Wimbledon 2021: Roger Federer vs Lorenzo Sonego náhled, souboj a předpověď

Roger Federer po vítězství nad Cameronem Norrie

Roger Federer po vítězství nad Cameronem Norrie

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Roger Federer vs. (23) Lorenzo Sonego

Datum: 5. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

ruka držící tenisový míček

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Roger Federer vs Lorenzo Sonego

Roger Federer si rezervoval své místo ve Wimbledonu druhý týden již po osmnácté v kariéře vítězstvím 6: 4, 6: 4, 5: 7, 6: 4 nad Cameron Norrie v sobotu. Federer nyní v pondělí ve čtvrtém kole nastoupí proti italskému Lorenzu Sonegovi.

Sonego ve své třetí sobotním zápase porazil Jamese Duckwortha 6: 3, 6: 4, 6: 4.

Roger Federer po pomalém startu svého wimbledonského tažení proti Adrianovi Mannarinovi zdánlivě šel od úspěchu k úspěchu. Devětatřicetiletý mladík navázal na své důrazné vítězství nad Richardem Gasquetem ve druhém kole převážně neposkvrněným výkonem proti formální Norrie.

Federer hrál v sobotu v prvních dvou setech neposkvrněný tenis, dobře sloužil a trefil míč ostře z obou křídel. Ve třetím setu ztratil cestu pozdě, ale udělal nápravu, aby zajistil vítězství za méně než tři hodiny.

Lorenzo Sonego se mezitím poprvé ve své kariéře probojoval do druhého týdne Wimbledonu. V letech 2018 a 2019 před tímto během utrpěl porážku v úvodním kole.

císařův nový groove netflix

Sonego porazil Duckwortha, aniž by jednou zrušil své podání. Ital vlastně za celý zápas čelil jen jednomu bodu zlomu.

Sonego byl při svém podání obzvláště účinný, když získal 84% bodů za první podání a nasbíral 14 es. Celkově 23. semeno zasáhlo 32 vítězů, zatímco kašle na 22 nevynucených chyb.

Roger Federer vs Lorenzo Sonego proti sobě

Roger Federer vede Lorenzo Sonego 1: 0 v přímém souboji. Federer a Sonego se poprvé setkali na Roland Garros v roce 2019, kde dvacetinásobný šampion Major triumfoval 6-2, 6-4, 6-4.

Predikce Roger Federer vs Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego

Navzdory nedávnému oživení nenastoupí Roger Federer do tohoto zápasu jako jasný favorit vzhledem k mocné hře Lorenza Sonega. Sonego má velké první podání a ještě větší forhend, což z něj dělá smrtícího soupeře na trávě.

Federer se pokusí otestovat pohyblivost Sonega pomocí různých úderů a pokusí se zabránit tomu, aby se Ital nedostal do rytmu. Ale Švýcar by potřeboval jeho podání a forhend, aby střílel na všechny válce, bez nichž by bylo téměř nemožné získat převahu v soutěžích.

Federer dosud nevykazoval žádné fyzické problémy a doufal, že zůstane fit tak dlouho, dokud přežije v All England Clubu. Sonego bude doufat, že devětatřicetiletý hráč v určité fázi zápasu propadne, stejně jako proti Norrie.

nejlepší tenisová raketa pro seniory

Po zvážení všech věcí se však dá očekávat, že Federer v pondělí najde novou výbavu a přijde s výhrou.

Předpověď: Roger Federer vyhraje v pěti setech.

Populární Problémy

Four Square je zábavná hra na hřišti, kterou může hrát téměř každý. Vše, co potřebujete, je křída nebo páska na výrobu čtverců, míč, který se bude odrážet, a minimálně 4 hráči. Zkuste si pohrát se standardními pravidly, nebo si to pro zábavu rozmíchejte! Značka 4 ...

Pablo Andujar představil v úterý obrovské rozrušení, když ve druhém kole 2021 Geneva Open porazil Rogera Federera 6: 4, 4: 6, 6: 4.

Red-hot Kentucky se vrací domů na velký SEC test proti Auburn v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu zdarma.

The Cowboys and Giants se sejdou na týdenní zápas NFC East v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nový tým číslo 1 v zemi Kentucky startuje v úterý v Evansville. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Svitolina se nyní připraví na velký zápas proti Garbine Muguruza, aby se zjistilo, kdo tento víkend postoupí do osmifinále.