Jak se dívat na 6. sérii online „Malé ženy: Atlanta“ bez kabelu

Obsazení

Život Obsazení filmu Malé ženy: Atlantaband it tenisový loketní ortéza

Celoživotní dlouhotrvající reality show Malé ženy: Atlanta vrací se do své šesté sezóny v pátek 22. ledna ve 21 hodin ET/PT.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Malé ženy: Atlanta streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Malé ženy: Atlanta žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:nejžádanější americké celé epizody sledujte online zdarma

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Malé ženy: Atlanta živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Malé ženy: Atlanta živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Malé ženy: Atlanta žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

základní pravidlo stolního tenisu

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Malé ženy: Atlanta živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka ze 6. sezóny seriálu „Malé ženy: Atlanta“Hrát si

Supertease | Malé ženy: Atlanta | Sezóna 6 | Život Malé ženy: Atlanta se vrací v pátek 22. ledna Podívejte se na superteaser hned teď! #LittleWomenATL Přihlaste se k odběru dalších od Little Women: Atlanta a dalších skvělých doživotních show: mylt.tv/subscribe Další informace o dámách a sledujte celé epizody na našem webu: mylt.tv/LittleWomenATLonLifetime Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah: Web - mylt.tv /myLifetime Facebook - mylt.tv/facebook Twitter - mylt.tv/twitter In 'Little ... 2020-12-02T16: 53: 20Z

Šestá sezóna Malé ženy: Atlanta začíná slečnou Juicy, Minnie, Tiny Twinz Amandou a Andreou, Abirou a návratem Monie, protože všechny dámy se v Atlantě vrací společně, aby si splnily své sny v živé hip hopové scéně města, podle tiskové zprávy společnosti Lifetime .

jak dlouhý je set v tenise

Zatímco dámy pokračují v žonglování se svou kariérou, přátelstvím, komplikovaným milostným životem a kvůli nějakému mateřství nebo myšlence stát se mámou - jsou také nuceny se vypořádat s pandemií a poté s tragickou ztrátou svého spoluvlastníka Minnie. Dámy, věrné své drzosti a vytrvalosti, čelí této velké ztrátě a hledají způsob, jak pokračovat dál a přinést svůj jedinečný humor, talent a sílu všem, se kterými se na své cestě setkají - včetně návštěv známých přátel a některých nových tváří, které se připojí k hodil po cestě, pokračuje.

Ashley, paní Minnie Rossová, zemřela v dubnu 2020 na následky zranění při autonehodě.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 💄Ms.Minnie💋 (@msminnielwa)

S hlubokým smutkem potvrzujeme jménem rodiny Ashley Rossové alias „paní Minnie“ z Malé ženy: Atlanta dnes ve věku 34 let podlehla zranění při tragické dopravní nehodě a dopravní nehodě. Rodina uctivě žádá o své soukromí, když v této velmi těžké době truchlí, napsala Rossova publicistka Liz Dixson na Instagram.

https://www.nbcnews.com/pop-culture/celebrity/little-women-atlanta-star-ms-minnie-dies-car-crash-34-n1194136

Dixson řekl NBC News, že Rosse přežila její matka Tammy Jacksonová a teta a strýc Veronica a John Deloneyovi. A Lifetime řekla NBC News ve svém prohlášení: Upřímnou soustrast přeji její rodině a přátelům. Paní Minnie byla úžasným talentem a zvláštní součástí Malé ženy: Atlanta . Bude nám velmi chybět.

Dvouhodinová premiéra 22. ledna Malé ženy: Atlanta bude obsahovat poctu zesnulému členovi obsazení a poté a Malé ženy: Atlanta Kickoff Special hostila Malá žena člen obsazení Terra Jole.

Malé ženy: Atlanta vysílá v pátek v 9 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Nezapomenutelné momenty French Open: Steffi Graf vs Monica Seles, 1992, finále

Tato příručka vás naučí, jak efektivně používat Link v Super Smash Bros.Melee, a promění vás v lovce hry. Naučte se základní pohyby.

Zapomeňte na objemné, lepkavé kostýmy vyrobené z kartonu a barvy na obličej. Oblékání jako Harry Potter vám zajistí pohodlí a přitom bude okamžitě rozpoznatelné. Jen sledujte někoho oblečeného jako Lord Volde - oops, ten, kdo nesmí být ...

United States Air Force Academy je čtyřletá univerzita se sídlem v El Paso County, Colorado. Studenti, kteří absolvují, získají bakalářský titul spolu s provizí do amerického letectva v hodnosti podporučíka ....

Chodit do školy v nové zemi je zábavné a vzrušující dobrodružství, ale zpočátku to rozhodně může být trochu skličující. Nebojte se! I když se požadavky na aplikace mohou lišit v závislosti na univerzitě a zemi, můžete zůstat ...