Nejhledanější americký stream 2021: Jak se dívat online

LIŠKA Elizabeth Vargas hostí restartovaný 'America's Most Wanted' na FOXDlouhodobá kriminální show Amerika je nejhledanější vyšel ze vzduchu v roce 2012 poté, co běžel 24 let. Nyní je zpět s aktualizovanou verzí, která má premiéru v pondělí 15. března ve 21 hodin. ET/PT na FOX.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak jej můžete sledovat Amerika je nejhledanější oživení online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

spona na předloktí

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Amerika je nejhledanější nové epizody živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Fox (live na většině trhů) je součástí každého balíčku, zatímco balíčky Choice a výše zahrnují HBO Max a NBA League Pass. Navíc si můžete zdarma vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk ke 14denní bezplatné zkušební verzi.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když se zaregistrujete a vyberete jakýkoli balíček a doplňky, které chcete, uvidíte, že - pokud jste nový zákazník - splatná částka dnes je 0 $. Nebude vám účtováno 14 dní a předplatné můžete kdykoli zrušit:Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Amerika je nejhledanější nové epizody živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba u Foxu a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Amerika je nejhledanější nové epizody živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

nejlepší tenisové boty k džínám

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Amerika je nejhledanější nové epizody žijí v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Nejhledanější v Americe“ 2021Hrát si

„America's Most Wanted“ se vrací do FOX v pondělí „America's Most Wanted“ se vrací do FOX v pondělí 2021-03-12T18: 05: 25Z

Moderuje oceněná novinářka Elizabeth Vargasová, nová Amerika je nejhledanější má premiéru 15. března, když se vrací vyšetřovat některé z nejnebezpečnějších uprchlíků v zemi.

Tisková zpráva FOX zní:

Vargas každý týden požádá o pomoc diváky, když rozebírá případy z nového sídla přehlídky a konzultuje s týmem odborníků zastupujících jednotky vymáhání práva, jako jsou FBI, kancelář Marshalla a tajná služba. Návrat v době, kdy se ve veřejném povědomí objevují sociální média a technologie, Amerika je nejhledanější nabídne divákům jedinečnou a naléhavou příležitost být detektivem křesla tím, že pomůže vymáhání práva vyřešit některé z nejtěžších případů.

Série, která v posledních několika letech využívá nespočet pokročilých, moderních technologických vývojů, navazuje na svůj původní formát, v němž jsou znovu páchány zločiny, využíváním nové nejmodernější technologie pro boj se zločinem, jako je rozšířená realita a trojrozměrné avatary v životní velikosti, které budou ilustrovat, jak by nyní mohli vypadat podezřelí, určovat sledování mapy, které přenese diváky na cestu podezřelých a sociální média, která spojují diváky s Amerika je nejhledanější tým s vysokou rychlostí osvětlení. Diváci doma se mohou pokusit pomoci při honbě za spravedlností pomocí sociálních médií, aby se pokusili pomoci donucovacím orgánům vypátrat viníky a zajistit bezpečí amerických čtvrtí.

Amerika je nejhledanější zmocnil diváky, aby pomohli Americe úspěšně zajmout některé z nejnebezpečnějších uprchlíků, uvedl v prohlášení Rob Wade, prezident společnosti Alternative Entertainment & Specials, FOX Entertainment. Díky návratu této průkopnické série s novými a účinnými technologickými nástroji pro boj se zločinem a uznávané novinářce Elizabeth Vargasové doufáme, že budeme pokračovat v dlouholeté misi Johna Walshe být silným hlasem pro oběti zločinů všude.

Zachytit nebezpečné uprchlíky, přinést spravedlnost obětem a najít pohřešované děti je moje celoživotní práce, řekl bývalý výkonný producent a hostitel John Walsh. Jsem tak nadšený, že to slyším Amerika je nejhledanější se vrací a já jeho návrat podporuji. Bůh žehnej.

Amerika je nejhledanější vysílá pondělí v 9 hodin ET/PT na FOX.

tenisová pravidla pro figuríny

Populární Problémy

Mattek-Sands utrpěla vážné zranění kolena po pádu během zápasu dvouhry.

Andrey Rublev se v neděli v Petrohradě utká v zápase o titul s Bornou Coric. Ve třech předchozích setkáních proti Coricu Rublev neopustil ani set.

Svatí a Berani se v neděli setkají v odvetě mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak napíchnout volejbal. Stoupání volejbalu znamená násilné odpalování míče směrem k podlaze na straně soupeřovy sítě. Počkáte, až setr postaví míč poblíž sítě, poté se k míči přiblížíte, vyskočíte a vejdete ...

Australian Open je největší sportovní podívanou na jižní polokouli.