Serena Williamsová bojuje za Simonou Halepovou a postoupila do finále Miami Open

Vyrovnaná Serena Williamsová byla nucena bojovat o své vítězství Simona Halepová v semifinále na Miami Open.V ostrém kontrastu k jejich dvěma předchozím střetnutím, která byla pokřivená, bylo čtvrteční semifinále na Miami Open střetem vysokých oktanů, který se dostal až k drátu. Serena zvítězila nad Halepovou a vyhrála zápas 6-2, 4-6, 7-5.

V loňském roce na turnaji WTA Tour dosáhla Halepová na snadné vítězství 6: 0, 6: 2, než jí Serena, která ji porazila 6: 3, 6: 0, vrátila později v turnaji stejnou minci. Ve čtvrtečním zápase však oba hráči byli odhodláni udělat rekord, protože dotáhli zápas do vzrušujícího třetího setu, kde Serena držela nervy, aby zápas uzavřela.Serena porazila 38 vítězů na Halepových 10, ale také měla až 45 nevynucených chyb proti svému jménu.

'Udělal jsem tolik chyb a byl jsem rád,' Sereno, v tuto chvíli jen přijď na síť, protože to je jediná věc, která mi fungovala, ' Řekl Williams. „Jsem opravdu rád, že jsem to zvládl. Byl to vlastně opravdu zábavný zápas a mohl jsem dnes večer přijít a hrát tady. '

„Pokoušej se dál, to je vše, co jsem mohl udělat. Nikdy jsem to nevzdala, dodala.Serena se nyní ve finále utká se Španělkou Carlou Suarez Navarro.

Na rozdíl od Williamsové, která se musela zapotit, aby si zarezervovala své poslední lůžko, 12. nasazený Navarro měl jen málo problémů se dostat přes Andreu Petkovic. Navarro porazila Petkovic 6-3, 6-3, aby si zajistila místo v žebříčku WTA top 10, bez ohledu na výsledek ve finále.

„Je to pro mě opravdu důležitý turnaj,“ řekla Suarez Navarro, první Španělka, která se dostala do finále v Key Biscayne od Arantxy Sanchez-Vicario v roce 1993. „Cvičím celý den, po celou dobu mimo sezónu a hraji finále takhle. 'Serena má proti Navarrovi bilanci 4: 0 a bude si udržovat čistý list, když ve finále zamkne rohy se Španělem.

Populární Problémy

Jistě, rádi předvádíte své úžasné tetování svým přátelům a vrstevníkům, ale víte, že kdyby to vaše prababička někdy viděla, dostala by se do zástavy srdce rychleji, než byste mohli říci: „Je to jen dočasné!“ Ať už chcete skrýt své ...

Adele má odhadem 125 milionů dolarů díky úspěchu jejích posledních dvou alb, 21 a 25.

Vzhledem k tomu, že Aliance amerického fotbalu má debutovat, zde je přehled toho, jak sledovat hry AAF 2019 online zdarma.

Kuznetsova překonává trenérskou kontroverzi a připravuje show Sereny

Poté, co byl Indian Wells odložen (nebo zcela zrušen), začíná série ATP Masters pro rok 2021 s Miami.

Terapie za studena je také známá jako kryoterapie a je to metoda používaná ke snížení bolesti a otoku při úrazech bezprostředně po jejich vzniku. Existuje mnoho forem chladu a ledu, které lze použít na místo poranění, což činí z terapie chladem univerzální ...