Nestyda přímý přenos: Jak sledovat premiéru 10. série online

Showtime - Screenshot Trailer Nestyda se vrací do Showtime v neděli 10. listopadu ve 21 hodin.tenisové skóre láska

Nová sezóna Nestydatý vysílá dnes večer v 9 hodin ET na Showtime. Oficiální souhrn sezóny 10 zní, Frankovy vykořisťování ho přivedlo ke starému příteli, Debbie vládne Gallagherovou domácností železnou pěstí, Lip naviguje jeho vztah s Tami a Gallavich se vrací, když Ian a Mickey obnovují svůj vztah ve vězení, protože oba spoluvězni a milenci.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat nové Nestydatý epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tím, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu.Amazon Prime Showtime Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Nestydatý žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Pokud nesledujete naživo, Amazon Showtime Channel také přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat nové epizody Nestydatý jakmile vysílají živě.

FuboTV

Ať už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk k běžnému balíčku kanálů.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat živý přenos z Nestydatý na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nedíváte živě, doplněk FuboTV Showtime přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat nové epizody Nestydatý jakmile vysílají živě.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů , zatímco Showtime je k dispozici jako doplněk ke kterémukoli z nich.

Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Nestydatý na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud nesledujete živě, doplněk AT&T TV Now’s Showtime přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat nové epizody Nestydatý jakmile vysílají živě.


Varování: před námi nějaké lehké spoilery! Vraťte se nyní zpět, pokud nechcete, aby bylo před premiérou 10. série dnes večer něco zničeno.


V sezóně 10 nebude figurovat Emmy Rossum, která opustila sérii během finále sezóny 9

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Dodává někdo tkáně pro zítřejší epizodu? ? Nejsme připraveni. #Nestydatý

Příspěvek sdílený uživatelem Nestydatá na Showtime (@shameless) 9. listopadu 2019 v 14:01 PST

Podle své deváté sezóny se Shameless stal nejdéle běžící skriptovou show v historii sítě Showtime, podle Looper . Síť na zimním tiskovém turné Television Critics Associations oznámila, že se dramedy vrátí na desátou sezónu. Nikdy bych nehádal, že budeme moci být stále ve vzduchu i po devíti sezónách, řekl výkonný producent John Wells.

V 10. sezóně dojde k významným změnám v obsazení, protože Emmy Rossum (Fiona Gallagher) opustila show na konci deváté sezóny. Poté, co oznámila, že odchází z Chicaga, Fiona skončila ve strašidelném duchu na vlastní párty a opustila město, aniž by se rozloučila, což fanouškům zanechalo poněkud cliffhanger a budoucnost série nejistá.

Její odchod z přehlídky dokonce měl některé její kolegy obsazení zpochybňovat, zda přehlídka mohla/bude pokračovat bez ní, a zda chtějí nebo nechtějí v sérii pokračovat sami.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

TGIF. Zcela nová Nestydatá neděle. Nepropásněte to. ❤️

Příspěvek sdílený uživatelem Emmy Rossum (@emmy) 18. ledna 2019 v 16:51 PST

Vím, že existuje dalších 10 let příběhů, a rád bych je viděl, řekl kandidát Emmy William H. Macy (Frank Gallagher) The Hollywood Reporter . Ale když přemýšlím o tom, že bych je jednal, trochu mě bolí záda. Vím, že chci udělat další sezónu nebo dvě, a potom uvidíme.

Nalaďte si v neděli večer o 9/8c na Showtime, abyste zachytili nové epizody Nestydatý.


Populární Problémy

Společnost Virginia Tech zahájila v sobotu fotbalovou sezónu 2019 proti Boston College. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte síť ACC.

Jak odstranit plíseň a řasy z dřevěného plotu. Dřevěné ploty se časem mohou obalit řasami a plísní. Růst se obvykle vyskytuje ve stinných, vlhkých místech. Existuje několik způsobů, jak můžete vyčistit řasy a plíseň z plotu ...

Orli jsou nejnovějším předmětem dokumentárního cyklu Amazonu „Vše nebo nic“. Zde je návod, jak sledovat všechny epizody online právě teď.

Jste připraveni na konečný výlet? Chcete vidět Aljašku jako málokdo? Zažíváte bezkonkurenční turistiku, plavbu lodí a divokou zvěř? Dálnice Jamese W. Daltona, zkráceně Dalton Highway, nabízí toto vše a ještě mnohem více. Cesta byla ...

Rafael Nadal a Novak Djokovič vyrobili v semifinále Roland Garros 2013 absolutního humdingera. Toni Nadal řekl, že zápas téměř nezvládl, protože to bylo nervy drásající.