Nestyda přímý přenos: Jak sledovat premiéru 10. série online

Nestydatý

Showtime - Screenshot Trailer Nestyda se vrací do Showtime v neděli 10. listopadu ve 21 hodin.

zámek na tenisový míček

Nová sezóna Nestydatý vysílá dnes večer v 9 hodin ET na Showtime. Oficiální souhrn sezóny 10 zní, Frankovy vykořisťování ho přivedlo ke starému příteli, Debbie vládne Gallagherovou domácností železnou pěstí, Lip naviguje jeho vztah s Tami a Gallavich se vrací, když Ian a Mickey obnovují svůj vztah ve vězení, protože oba spoluvězni a milenci.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat nové Nestydatý epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tím, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu.Amazon Prime Showtime Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Nestydatý žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Pokud nesledujete naživo, Amazon Showtime Channel také přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat nové epizody Nestydatý jakmile vysílají živě.

FuboTVAť už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk k běžnému balíčku kanálů.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat živý přenos z Nestydatý na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nedíváte živě, doplněk FuboTV Showtime přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat nové epizody Nestydatý jakmile vysílají živě.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů , zatímco Showtime je k dispozici jako doplněk ke kterémukoli z nich.

Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Nestydatý na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud nesledujete živě, doplněk AT&T TV Now’s Showtime přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat nové epizody Nestydatý jakmile vysílají živě.


Varování: před námi nějaké lehké spoilery! Vraťte se nyní zpět, pokud nechcete, aby bylo před premiérou 10. série dnes večer něco zničeno.


V sezóně 10 nebude figurovat Emmy Rossum, která opustila sérii během finále sezóny 9

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Dodává někdo tkáně pro zítřejší epizodu? ? Nejsme připraveni. #Nestydatý

Příspěvek sdílený uživatelem Nestydatá na Showtime (@shameless) 9. listopadu 2019 v 14:01 PST

Podle své deváté sezóny se Shameless stal nejdéle běžící skriptovou show v historii sítě Showtime, podle Looper . Síť na zimním tiskovém turné Television Critics Associations oznámila, že se dramedy vrátí na desátou sezónu. Nikdy bych nehádal, že budeme moci být stále ve vzduchu i po devíti sezónách, řekl výkonný producent John Wells.

V 10. sezóně dojde k významným změnám v obsazení, protože Emmy Rossum (Fiona Gallagher) opustila show na konci deváté sezóny. Poté, co oznámila, že odchází z Chicaga, Fiona skončila ve strašidelném duchu na vlastní párty a opustila město, aniž by se rozloučila, což fanouškům zanechalo poněkud cliffhanger a budoucnost série nejistá.

Její odchod z přehlídky dokonce měl některé její kolegy obsazení zpochybňovat, zda přehlídka mohla/bude pokračovat bez ní, a zda chtějí nebo nechtějí v sérii pokračovat sami.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

TGIF. Zcela nová Nestydatá neděle. Nepropásněte to. ❤️

Příspěvek sdílený uživatelem Emmy Rossum (@emmy) 18. ledna 2019 v 16:51 PST

Vím, že existuje dalších 10 let příběhů, a rád bych je viděl, řekl kandidát Emmy William H. Macy (Frank Gallagher) The Hollywood Reporter . Ale když přemýšlím o tom, že bych je jednal, trochu mě bolí záda. Vím, že chci udělat další sezónu nebo dvě, a potom uvidíme.

Nalaďte si v neděli večer o 9/8c na Showtime, abyste zachytili nové epizody Nestydatý.


Populární Problémy

Petra Kvitová letos foukala horká i studená. Získala 28. titul v kariéře v Dauhá, který byl kompenzován výstupy v prvním kole ve Wimbledonu a Praze.

Zde je návod, jak sledovat premiéru filmu „Jeho temné materiály“ online bez kabelu.

Jak řešit potíže se sušičkou, která zapáchá, jako by hořela. Pach, který vychází z vaší sušičky, není dobrým znamením - je to nebezpečí požáru. Pokuste se odstranit veškeré nahromaděné žmolky z lapače vláken, vyčistit vnitřek sušičky a/nebo ...

Alexandr Dolgopolov se stáhl z French Open, což znamená, že Simone Bolelli zaujímá své místo v losování proti Rafaelovi Nadalovi.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat živý přenos výzvy NBA Rising Stars Challenge 2019 na počítači, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.