Přímý přenos volejbalu Stanford vs Nebraska: Jak se dívat na národní mistrovství onlineGetty Stanford Cardinal bude hrát Nebraska Cornhuskers o národní volejbalové mistrovství žen.

Stanford Cardinal a Nebraska Cornhuskers se v sobotu večer setkají v Target Center v Minneapolisu a čeká nás národní mistrovství ve volejbale žen.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN2. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Stanford vs Nebraska

Kardinál porazil BYU v semifinále 3: 0, aby pomstil svou osamělou ztrátu v sezóně, která přišla proti Cougars 31. srpna. Jsou prvním týmem Pac-12, který od roku 2003, kdy byl stále Pac-10.

Lidé jsou velmi nadšení z vítězství na Pac-12 a z toho, že budou neporaženi a tak dále, ale to není to, čeho se letos snažíme dosáhnout, řekl hlavní trenér Stanfordu Kevin Hambly. NCAA.com . Nebylo to ani něco, o čem jsme mluvili. Je to něco, co se stalo. Jediné, o čem jsme mluvili, je právě teď dělat tento turnaj a vyhrát národní šampionát.

To je opravdu naše hlavní starost a na to jsme se soustředili doslova od ledna, kdy jsme se vrátili. Identifikovali jsme věci, na kterých jsme potřebovali zapracovat, a zaútočili jsme na ně. Myslím, že je to dohoda typu win-or-bust.

V pátek byl kardinál mimo útočníka Kathryn Plummer vyhlášen hráčem roku druhou sezónu v řadě.

Myslím, že její první rok (na Stanfordu) byla opravdu fyzická útočníka, ale neřekl bych, že měla rozsah, který vyvinula a na kterém pracovala, řekl Hambly o juniorce, podle NCAA.com. Ať už jde o různé střely z ofenzivního hlediska, myslím, že se zlepšila jako blokařka, rozhodně se zlepšila jako přihrávka a obránkyně, stala se opravdu agresivním a skvělým podavačem. Pokud půjdete po čáře, všechno, co udělala, bude jen lepší a lepší. A myslím, že se dnes v některých věcech zlepšila.

kde mohu sledovat deník mizerného dítěte

Není hotová, není úplným produktem, což pravděpodobně nebude, dokud jí nebude 35 let, abych byl upřímný. Je zábavné trénovat takové dítě, které má takový hlad po učení a stále se zlepšuje.

Stanford získal svůj sedmý titul v roce 2016. Cornhuskers to všechno vyhráli v letech 2015 a 2017, aby se jejich součet zvýšil na pět. Po každém z těchto titulů byla mimo útočníka Nebrasky Mikaela Foecke vyhlášena nejvýznamnějším hráčem turnaje. Seniorka byla ve Final Four každý rok své kariéry; v turnajových zápasech je 21-1.

Final Four je vždy super zábava, řekl Foecke NCAA.com . Je tu tolik humbuku. Jako tým to opravdu přijímáme. To je místo, kde hrajeme jeden z našich nejlepších volejbalů.

Někteří lidé nás tu teď neviděli. Ale zvládli jsme to. Dokázali jsme to. Od začátku sezóny až tam, kde jsme teď, je to skokové.


Populární Problémy

Speciální premiéra ABC „This is Farrah Fawcett“ má premiéru dnes večer v 8/7c na ABC. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Argentina a Chile se v sobotu setkají v zápase Copa America o třetí místo. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Tepelné zábaly Thermacare mohou poskytnout dočasnou úlevu od bolavých svalů, namáhaných kloubů a menstruačních křečí. Před použitím obalu Thermacare byste se měli seznámit s jeho použitím a ujistit se, že jste připraveni jej efektivně používat ....

Bývalý hráč světové dvojky Wojciech Fibak věří, že Roger Federer je jedinou tenisovou hvězdou, která může od špičkových sponzorů ovládat milionové smlouvy.

Jak učit časy. Anglický jazyk je v mnoha ohledech náročný a jeho velký počet slovesných časů může být obzvláště obtížné se naučit. Ať už učíte rodilé mluvčí nebo studenty ESL, klíčem při výuce časů sloves je ...

Toni Nadal nedávno vysypal bohatou chválu na Nicka Kyrgiose a nazval Australanku jednou z největších tenisových atrakcí po Rogerovi Federerovi, Rafaelovi Nadalovi a Novakovi Djokovicovi.