Tenis: Garbine Muguruza vs Magdalena Rybarikova - profily hráčů

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 11. července 2017 Slovensko Magdalena Rybarikova v akci během čtvrtfinálového zápasu proti Coco Vandeweghe z USA REUTERS/Andrew Couldridge

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 11. července 2017 Slovenská Magdalena Rybarikova v akci během svého čtvrtfinálového zápasu proti Coco Vandeweghe z USA REUTERS/Andrew Couldridge

(Reuters) - Zde je pohled na formu a předchozí záznamy Španělky Garbine Muguruzaové a Magdaleny Rybarikovové ze Slovenska před jejich čtvrtečním semifinálovým zápasem ve Wimbledonu (předčíslí označuje nasazení):

14 Garbine Muguruza (Španělsko)

Španělka vypadla ze světové top 10 poté, co si minulý měsíc neudržela korunu French Open, ale na svůj návrat na trávu reagovala dobře a dostala se do semifinále v Birminghamu.

Finalistka Wimbledonu 2015 byla na letošním šampionátu v nejlepší formě a při cestě do semifinále upustila pouze jednu sadu.

Ve čtvrtfinále porazila sedmou nasazenou Světlanu Kuzněcovovou z Ruska ve dvou setech.

Magdalena Rybarikova (Slovensko)

Světová jednička 87 Rybarikova je překvapivou semifinalistkou, která nikdy nedosáhla druhého týdne grandslamového turnaje.

Na začátku roku se Slovenka umístila na nejnižší úrovni 453 na světě, když se vrátila z operací zápěstí a kolena, které absolvovala loni.

Rybarikova od té doby výrazně zlepšila své pořadí, když zvedla čtyři tituly na okruhu ITF. Porazila Američanku Coco Vandewegheovou ve dvou setech, aby dosáhla na poslední čtyři.

(Sestavil Hardik Vyas v Bengaluru; Úpravy Ken Ferris)

Populární Problémy

„Space Jam: A New Legacy“ má očekávanou premiéru v pátek. Zde je návod, jak můžete získat bezplatnou zkušební verzi HBO Max a sledovat film online.

Může Bautista Agut proplout do svého druhého čtvrtfinále Major, nebo Benoit Paire rozruší svůj jablečný vozík a dosáhne svého prvního? .

Zde je návod, jak sledovat film „Lets Go Crazy: The Grammy Salute to Prince“ online zdarma a bez kabelu.

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn online bez kabelu v roce 2019.

Někdy najdete perfektní botu s méně než dokonalým střihem. U syntetických materiálů, jako je plast, může být proces roztahování obtížnější než u kůže nebo textilie. Naštěstí s použitím některých běžných domácích potřeb ...

Předsezóna NFL pokračuje v sobotu Patriots vs Titans. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v Bostonu, Nashvillu a na dalších trzích.