Jak se obléknout na letním táboře

Letní tábor je pro mnoho dětí dlouholetou tradicí a může to být skvělý způsob, jak strávit dlouhou přestávku ve škole. Strávíte spoustu času venku a to obvykle znamená, že vám bude horko a zpoceno, ale oblékání přímo na letním táboře má i další faktory. Chcete nosit volné, světlé oblečení, oblékat se ve vrstvách na měnící se teploty, nosit boty, které dobře padnou, a plánovat déšť. Může se to zdát hodně na zvážení, ale oblékání na letní tábor je jednodušší, než si myslíte.

Metoda 1 ze 3: Nošení pohodlného oblečení

 1. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře Krok 1

  1 Noste bavlnu a přírodní vlákna. Jsou mnohem prodyšnější než syntetická (umělá) vlákna, což znamená, že vzduch jimi může procházet snadněji. Když je horko, chcete, aby se oděvem pohybovalo co nejvíce vzduchu. Len je další přírodní vlákno jako bavlna.
  • Polyester je tkanina, které se v létě rozhodně chcete vyhnout. Rayon je další, který vás zahřeje.
  • Přírodní vlákna bývají také o něco tvrdší, což je skvělé pro opotřebení tábora. Bavlna má tendenci prát se snadněji než ostatní vlákna.
  • Pokud potřebujete šaty na ples nebo speciální událost, je na čase vybrat si bavlněné šaty, sukně a zapnout košile přes jiné látky.
  • Bavlna není jen pro vaše košile, protože mnoho šortek, capris, capri, kotníků a krátkých kalhot a kalhot na kolo je také vyrobeno z bavlny.


 2. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře Krok 2

  2 Držte se světlých barev. Vždy jste slyšeli, že černé oblečení absorbuje více slunečního světla, takže vám začne být tepleji. Letní tábor má tendenci trávit spoustu času venku na slunci a nošení spousty tmavých barev bude znamenat ještě větší teplo. Bílá a šedá jsou obvykle dobré možnosti.
  • Pokud máte tendenci nosit trička s velkou grafikou, tloušťka některé grafiky vás také zahřeje rychleji. Držte se triček s menším potiskem.
  • Protože bílá barva snáze ukazuje špínu, možná budou lepší světlé odstíny jiných barev, jako je modrá, žlutá a červená, pokud existuje šance, že se zašpiníte.
 3. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře Krok 3

  3 Noste volné oblečení, které umožňuje proudění vzduchu. Úzké oblečení má tendenci přilnout k pokožce, když se zpotíte, což zabrání proudění vzduchu mezi kůží a oblečením. Volně nošené oblečení vám umožní více se pohybovat a proudit vzduch, takže budete chladnější.
  • Nechcete nosit příliš velké oblečení, tak tam najděte rovnováhu. Mohli byste nosit o jednu velikost větší než obvykle, pokud to nevypadá, že z vás padá.
  • Je také dobré nosit oblečení z tenčího materiálu, které vám nebude připadat těžké.
 4. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře Krok 4

  4 Dávejte pozor na spodní prádlo. Pokud obvykle nosíte podprsenky s vycpávkami a kosticemi, může být dobré vyměnit si v táboře něco chladnějšího. V horkých dnech, kdy se hodně potíte a chodíte, mohou boxeři způsobovat odřeniny, proto zvažte přechod na slipy nebo boxerky.
  • Sportovní podprsenky nebo nepodšité braletty jsou dobrou volbou, protože mají méně materiálu, ale přesto nabízejí správnou podporu, zejména proto, že budete na táboře dělat mnoho fyzických věcí, jako je pěší turistika, sport, překážková dráha, zachycení vlajky atd.
  • Měli byste také nosit ponožky, aby vaše nohy byly chladné. Vezměte si spoustu doplňků, protože s největší pravděpodobností budete potřebovat více, než si myslíte.
 5. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře Krok 5

  5 Denně se převlékněte. V táboře máte pravděpodobně omezené oblečení a možná nebudete chtít první den všechno zašpinit, ale jak nosíte oblečení, zachycuje špínu a pot. Nošení špinavého oblečení vám ve skutečnosti může způsobit větší horko kvůli všem nečistotám. Vezměte si také pár doplňkových oděvů pro případ, že by se něco omylem roztrhlo nebo roztrhalo nebo nějakým způsobem poškodilo.
  • Na druhou stranu je dobré se v táboře pravidelně sprchovat. Jakmile se zpotíte a zbavíte se kožních buněk, je dobré to všechno smýt a udržovat v čistotě. Nezapomeňte si proto vzít mýdlo, šampon a další hygienické potřeby, které používáte, jako deodorant, zubní kartáček a zubní pastu, ústní vodu, kartáč na vlasy, holící potřeby, pokud jste je začali používat, a pro dívky si přineste své dobové věci, pokud jste začali.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Oblékání na aktivity

 1. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 6

  1 Šaty ve vrstvách. To znamená pár věcí. Za prvé, pokud máte na sobě nátělník, ve skutečnosti vás to může ochladit, protože vaše vrchní košile bude méně zpocená a bude moci více dýchat. Znamená to také mít po ruce mikiny a dlouhé kalhoty, protože léto má tendenci ráno začít chladně, v poledne se rozpálit a často se v noci zase ochladit.
  • Pokud budete během horkého odpoledne a chladného večera pryč z tašky, pravděpodobně nebudete chtít celý den nosit teplé oblečení, ale určitě je budete chtít mít u sebe.
  • Pokud na táboře dodržujete kodex oblékání, je vždy dobré mít pod tričkem košili nebo tílko bez rukávů, abyste si mohli sundávat svrchní vrstvu, jak se den zahřívá.
 2. 2 Chladný bavlněný materiál nebo chladný denimový materiál jsou dobré v horkých dnech. Příkladem jsou šortky, kraťasy Nike nebo jiné podobné stylové šortky, capris a pro dívky sportovní legíny, které odvádějí vlhkost, takže zůstanete v pohodě a můžete je nosit v délce kotníku, délce capri nebo na kole v závislosti na počasí. Během denních veder se vyhýbejte tmavému oblečení, jako je černé a hnědé.
 3. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 7

  3 Noste plavky. Pro chlapy jsou plavky v zásadě stejné jako šortky. Pro dívky nemusí být plavky tak pohodlné jako podprsenka a kalhotky, ale budou plnit podobnou funkci.
  • Letní tábor může zahrnovat spoustu spontánního plavání, takže nošení plavek jako oblečení nebo pod oblečení usnadňuje rychlé ponoření.
  • Jakmile je váš oblek mokrý, pravděpodobně nebude nejvhodnější pro procházky dovnitř, takže po plavání možná budete chtít vypnout suché oblečení.
 4. 4 Nezapomeňte na opalovací krém ani při plavání. Mnoho značek má nyní opalovací krémy, které vydrží až 80 minut i ve vodě a jsou odolné proti potu, takže vám nestékají do očí. A některé, které jsou vyrobeny bez olejů nebo vonných látek, pokud vás tyto věci obtěžují.
 5. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 8

  5 Udržujte to příležitostné pro tance. Obvykle byste se oblékli do tance, možná i do efektních šatů nebo smokingu, ale letní táborový tanec může být trochu méně formální, a přitom stále vypadat hezky. Dívky by mohly nosit lehké letní šaty, ležérní bruslařské šaty nebo tričkové šaty s cyklistickými šortkami, pokud chcete, nebo s legínami capri pod nimi nebo s vestou, pokud se ochladí, zatímco chlapci si mohou vybrat khaki šortky a polokošile nebo bavlněné tričko s krátkým rukávem běžci nebo lehké bavlněné kalhoty, pokud se ochladí. Dívky a chlapci by si také měli přinést pár neformálních bot, které vypadají hezky. Nenoste na tanec tenisky, které jste měli celý den, protože se pravděpodobně každý den špiní a mohou být zpocené. Pro dívky jednoduchý ležérní byt, lodní boty jako sperry atd. Nebo pár čistých stylových tenisek jako keds champions, dodávky atd., Pokud jsou čisté. Chlapci mohou nosit lodní boty jako sperry atd. Nebo čisté čisté stylové tenisky jako dodávky atd., Pokud jsou čisté.
  • Stále můžete vypadat dost hezky, abyste zapůsobili na své vrstevníky, aniž byste to museli přehnat.
  • Jelikož pravděpodobně nebudete mít přístup k žehličce, chcete si sbalit oblečení, které se vám snad do tašky příliš nemačká.
 6. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 9

  6 Oblečte se do bazénu. Mnoho letních táborů bude vyžadovat jednodílné plavky, tankiny nebo šortky a košili pro dívky. Chlapci mohou mít méně omezení, ale s největší pravděpodobností budou povinni nosit plavky, na rozdíl od pouhého spodního prádla nebo pouličního oblečení.
  • I s plavkami možná budete chtít nosit šortky a košili, kterou si můžete před plaváním svléknout. Noste něco starého, co vám nevadí, že byste mohli dostat chlor.
 7. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 10

  7 Ponechávejte košile nezasunuté. Ačkoli zastrčení košile má být hezčí vzhled, v horkém létě to prostě znamená více oblečení kolem vašeho již zakrytého pasu. Zastrčení košile může způsobit větší pocení a nepohodlí. Pokud cítíte potřebu zastrčit si košili, udělejte to, co mnozí, stačí udělat malé zastrčení košile vpředu u oblasti mašle nebo knoflíku, a přesto zůstanete v pohodě.
  • Abyste se vyhnuli zastrčení košil, zaměřte se na košile odpovídající délky, která je jen pár palců za pasem vašich kalhot.
 8. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 11

  8 Chraňte se při vycházkách. Pokud táboříte na místě s divočinou poblíž, turistika je nevyhnutelná. Na turistiku je často dobré nosit kalhoty, abyste se vyhnuli jedovatému břečťanu a vyhnuli se škrábancům od kartáče. Pevná obuv a dobrý pár ponožek jsou nutností, abyste měli dobrou podporu.
  • Opalovací krém, repelent proti hmyzu a voda jsou také velmi důležité. Pokud budete dlouho pryč, být bez nich by mohlo vést k vážnému nepohodlí nebo dokonce k nemoci. Mnoho značek opalovacích krémů má nyní opalovací krémy, které vydrží až 80 minut i ve vodě a jsou odolné proti potu, takže vám netečou do očí. A některé, které jsou vyrobeny bez olejů nebo vonných látek, pokud vás tyto věci obtěžují. A pokud nosíte sportovní hodinky s časovačem, můžete si nastavit čas na připití vody.
 9. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 12

  9 Zůstaňte v suchu s oblečením do deště. V táboře budete pravděpodobně během dne procházet z postele do jídelny a celého tábora. Nechcete to dělat namočené, takže si naplánujte šanci na déšť s nepromokavou bundou nebo nějakým pončo. Také, pokud máte pár dešťových bot, můžete je nosit, když prší nebo pršelo, a ostatní boty vložte do batohu, který můžete nosit s sebou, a převlékněte se do ostatních bot, když vejdete dovnitř, a převlékněte se zpět do dešťových bot, když jdeš zpět ven. Tímto způsobem, pokud je opravdu mokrý nebo bahnitý, nenamočíte ostatní boty nebo je celé nezblázníte a boty udrží vaše nohy a ponožky v suchu, když se celý den ze své kajuty dostanete do jiných budov.
  • Pravděpodobně to nebudete muset nosit celý den, každý den, ale dávejte pozor na počasí a vezměte si vybavení, pokud to vypadá jako šance na déšť, prší nebo je bláto.
  • Je lepší mít na chvíli něco, co nepotřebujete, než být mokrý a nepohodlný.
  • Zvláště mokré oblečení, šortky a kalhoty mohou dráždit vaši pokožku při veškerém tření, pokud v nich chodíte příliš dlouho.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Balení dalších nezbytností

 1. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 13

  1 Zabalte si obuté boty. Možná vás láká vzít si na tábor nějaké čerstvé tenisky nebo turistické boty, ale zbrusu nové boty vám mohou způsobit puchýře na nohou. Protože budete hodně chodit, chcete si obout boty, které byly zlomené.
  • Na druhou stranu nenoste boty tak staré, že sotva zůstanou pohromadě. Chcete mít dobrou podporu klenby a kotníku, takže rozpadající se boty nejsou dobré ani pro tábor.
  • Žabky nebo sandály je dobré mít po ruce na pláži nebo u bazénu, ale pravděpodobně nejsou nejlepší na celodenní procházky.
 2. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 14

  2 Sbalte více možností spaní. Pokud budete spát ve stanu nebo nevytápěné kabině, může se v noci ochladit. V neklimatizované kabině může být také horko, pokud venku zůstává horko. Mějte lehké a chladné pyžamo i silnější pyžamo, abyste byli připraveni v každém případě.
 3. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 15

  3 Dejte své hlavě a ramenům stín. Klobouky se širokým okrajem jsou skvělé pro udržení chladné hlavy a ramen před pečením na slunci. Můžete také nosit šálu nebo šálu, což je skvělé pro svázání dlouhých vlasů nebo jako čelenka, aby se pot nedostal z očí.
  • Je také dobré mít po ruce kravaty nebo scrunchies, protože dlouhé vlasy vám v létě s největší pravděpodobností udělají mnohem teplejší krk. Zvažte častější nošení vlasů v culíku nebo drdolu.
 4. Obrázek s názvem Šaty na letním táboře, krok 16

  4 Šperky nechte doma. Možná budete chtít udělat módní prohlášení s náhrdelníkem nebo ozdobným náramkem, ale je lepší je předat těm, kdo jsou v táboře, z několika důvodů. Kov zavěšený na kůži vás zahřeje a šperky jsou jen další věc, kterou byste mohli ztratit při míchání života z tašky na týden nebo déle. Sportovní hodinky jsou však v pořádku. Nejsou drahé a mohou ukazovat čas a jsou určeny k nošení, když jsou aktivní, a mnoho z nich má časovač a další funkce, které mohou být užitečné. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud půjdu do bazénu, co si mám vzít na plavky před a po? Použijte tričko nebo plavky, které vám nevadí, že trochu zvlhnete, a pamatujte si, že je budete mít poblíž.
 • Otázka Co byste si měli obléct, pokud víte, že se chystáte zašpinit? Záleží na tom, jak špinavý. Pokud se chystáte zapéct v blátě, je vždy dobré vzít si nejstarší a nejhorší oblečení, které máte, a jednoduše je vyhodit, až s nimi budete hotovi. Šetří to starosti s jejich balením a snahou je vyčistit.
 • Otázka Co když mě můj spolubydlící nemá rád? Pokuste se pochopit, proč a vyřešte to s ním. Pokud vás tato osoba opravdu nemá ráda, jednoduše ji ignorujte.
 • Otázka Můj tábor vyžaduje, abychom přinesli prádlo, ale já letím do svého tábora. Nějaké tipy, pokud si chci vzít jen tašku a batoh? Pokud letíte do cíle, umožní vám vzít si polštář s sebou do letadla spolu s sebou, takže si můžete zkusit ponechat další povlečení v povlečení.
 • Otázka Co si mám vzít na sebe, když jedu v chladnějších obdobích? Noste džínové šortky nebo jakékoli šortky, které jsou pohodlné, s tenkými legínami vespod pro teplo. S ponožkami můžete nosit tenisky nebo vycházkové boty. Na sprchu a plavání si vezměte žabky a plavky.
 • Otázka Mohu si s sebou vzít náramek, ke kterému jsem velmi připoutaný? Nedoporučoval bych to, protože malé předměty (například náramky) se v rušném táboře velmi snadno ztratí.
 • Otázka Můj tábor pořádá tyto taneční zábavy denně. Co bych si měl vzít na sebe? Hektický. Estetický Jakkoli jsou tyto tance formální, zkuste si zabalit outfity, které nezabírají mnoho místa ani se snadno nemačkají. Nebojte se zabalit si každý večer jiný outfit, protože jste v táboře s omezeným prostorem pro tašku a skříň. Pamatujte si, že tance mají být zábavné, proto si sebou nenoste nic nepříjemného nebo otravného.
 • Otázka Co si mám vzít na táborový tanec? Záleží na tom, zda je tanec ležérní nebo má téma. Pokud existuje téma, oblékněte si barvu nebo kostým podle svého výběru. Pokud je to příležitostné, oblékněte si roztomilou sukni a tílko s žabkami nebo plackami, pokud jste dívka, nebo kraťasy v tričku s grafickým designem, pokud jste chlapec. Noste něco roztomilého a pohodlného, ​​do čeho se můžete nastěhovat, a bavte se!
 • Otázka Co se stane, když mě někdo škádlí o mých utěrkách a já je praštím? Pokud zahájíte boj v táboře, je velká šance, že vás pošlou domů. Je lepší udělat maximum, abys ignoroval všechny zraňující komentáře, které o tobě někdo říká.
 • Otázka Co když nevlastním pyžamo? Shannon Henderson Do postele můžete nosit jakékoli staré oblečení. Dívky mohou nosit jen sportovní podprsenku, pokud vám to vyhovuje.

Populární Problémy

Jak zastavit disociaci. Disociace nastává, když se vaše mysl odděluje od fyzického světa. Zážitek má pocit, jako byste ve svém prostředí nebyli mentálně přítomni. Na jednom konci spektra se můžete jednoduše vzdalovat, zatímco ...

Existuje mnoho důvodů, proč možná budete muset nasbírat nějaké červy: Možná je používáte jako rybářskou návnadu, používáte je při kompostování přírodních materiálů nebo je používáte jako krmivo pro ptáky. Ať už potřebujete sbírat červy z jakéhokoli důvodu, existuje několik ...

Poté, co Alexander Zverev nezískal v Melbourne titul, ohodnotil svou cestu do Austrálie jako 'zklamání'.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat nedělní hru Knicks vs Celtics online, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Jak se přestat řezat. Řezání je běžnou formou sebepoškozování. Sebepoškozování je, když si někdo záměrně ubližuje jako způsob řešení obtížných pocitů, zdrcujících situací nebo zkušeností. Při řezání se můžete cítit ...