Thajské překvapení pro Vilardo v ITF meetBangalore-Qualifier Warit Sornbutnark z Thajska zvítězil nad osmým nasazeným Francescem Vilardem z Itálie v základním duelu, který trval dvě hodiny, 41 minut, 3-6, 6-2, 7-6 (6) a vstoupil do druhého kola 10 000 $ Toyota Open ITF Tennis Futures Men's Futures tenisový turnaj zde v pondělí.spona předloktí

Po rozdělení dvou setů vedla Warit v rozhodování 2: 0, ale ve třetí hře upustila a nakonec to vedlo k nerozhodnému výsledku. Warit, který skončil 1: 3, vzal čtyři body v řadě za 5: 3, než problém vyřešil, když se Vilardo, který skončil 6: 7, dopustil dvojchyby.Mezitím top seed Ti-Chen z čínského Taipei rozdrtil Scotta Poudziunase z Austrálie 6-2, 6-1, za pouhých 55 minut, zatímco třetí nasazený Vijayant Malik v opakování střetu druhého kola Mysore Open porazil místního mladíka a kvalifikátora Vinod Gowda 6-1, 6-2 za 73 minut.

Malik se svým silným podáním a hlubokými údery na zem se ukázal být příliš žhavý pro Gowdu, který se snadno propadl, zatímco Ti-Chen dokázal příliš dobře pro Scotta náchylného k chybám.Skvěle útočící Ti-Chen se v obou setech ujal vedení 4: 0, což prakticky zpečetilo zápas v jeho prospěch. Scott nebyl schopen najít svůj rytmus, když opakovaně udeřil, kromě toho, že se dopustil několika dvojitých chyb.Výsledky (předpona označuje osivo, indické, pokud není uvedeno):

Dvouhra (první kolo): 7-Kittiphong Wachiramanowong (THA) bt Yogesh Phogat 6-4, 6-2; 3-Vijayant Malik bt Vinod Gowda 6-1, 6-2; Warit Sornbutnark (THA) bt 8-Francesco Vilardo (ITA) 3-6, 6-2, 7-6 (6); Abhijeet Tiwari bt Krishik Divakar 6-1, 6-2; 1-Ti-Chen (TPE) bt Scott Puodziunas (AUS) 6-2, 6-1; Kunal Anand bt Aaditya Tewari 6-4, 6-3.Čtyřhra (první kolo): Elwin Antony / Fariz Mohammed bt Tejas Chaukulkar / Venkat Iyer 7-6 (3), 6-3; 2-Jeevan Nedunchezhiyan / Ranjeet Virali-Murugesan bt Sagar Ahuja / Vishwanath Savadi 6-4, 6-2; 3-Vijayant Malik / Kaza Vinayak Sharma bt Krishna Karsolia / Neishit Vakil 6-1, 6-2; 4-Abhijeet Tiwari / Ashwin Vijayragavan bt Kenny Bun (CAM) / Saurabh Patil (IND) 6-2, 6-3; Krishik Divakar / Sagar Manjanna bt Ravi Shankar Sathiyaraj Mitra / Ganga Singh 6-1, 3-6, 10-6; 1-N. Sriram Balaji / Arun- Prakash Rajagopalan bt Sidharth Rawat / Aaditya Tewari 6-2, 7-5.Populární Problémy

Jak se zotavit z bolesti při cvičení. Pocit bolesti nebo bolesti po náročném tréninku obvykle stačí k tomu, aby to lidi odradilo od dalšího tréninku. Bolest svalů, ke které dochází 24 až 48 hodin po tréninku, se nazývá „opožděný nástup ...

Julien Benneteau, hrající naposledy na Australian Open, si ve druhém kole připsal skalp sedmého nasazeného Davida Goffina.

Andrey Rublev v pátek komplexně porazil veterána Philippa Kohlschreibera, aby se dostal do semifinále Noventi Open 2021.

Gasquet smete Kyrgiose stranou, aby dosáhl French Open posledních 16

Světová jednička Novak Djokovič se oženil se svou těhotnou snoubenkou Jelenou Ristic na soukromé svatbě v Černé Hoře.

Leander Paes se znovu setkává s Carou Black a Sania Mirza, aby se spojili s Horia Tecau v soutěži smíšených dvojic Wimbledon 2014.