Thajské překvapení pro Vilardo v ITF meetBangalore-Qualifier Warit Sornbutnark z Thajska zvítězil nad osmým nasazeným Francescem Vilardem z Itálie v základním duelu, který trval dvě hodiny, 41 minut, 3-6, 6-2, 7-6 (6) a vstoupil do druhého kola 10 000 $ Toyota Open ITF Tennis Futures Men's Futures tenisový turnaj zde v pondělí.

spona předloktí

Po rozdělení dvou setů vedla Warit v rozhodování 2: 0, ale ve třetí hře upustila a nakonec to vedlo k nerozhodnému výsledku. Warit, který skončil 1: 3, vzal čtyři body v řadě za 5: 3, než problém vyřešil, když se Vilardo, který skončil 6: 7, dopustil dvojchyby.

Mezitím top seed Ti-Chen z čínského Taipei rozdrtil Scotta Poudziunase z Austrálie 6-2, 6-1, za pouhých 55 minut, zatímco třetí nasazený Vijayant Malik v opakování střetu druhého kola Mysore Open porazil místního mladíka a kvalifikátora Vinod Gowda 6-1, 6-2 za 73 minut.

Malik se svým silným podáním a hlubokými údery na zem se ukázal být příliš žhavý pro Gowdu, který se snadno propadl, zatímco Ti-Chen dokázal příliš dobře pro Scotta náchylného k chybám.

Skvěle útočící Ti-Chen se v obou setech ujal vedení 4: 0, což prakticky zpečetilo zápas v jeho prospěch. Scott nebyl schopen najít svůj rytmus, když opakovaně udeřil, kromě toho, že se dopustil několika dvojitých chyb.

Výsledky (předpona označuje osivo, indické, pokud není uvedeno):

Dvouhra (první kolo): 7-Kittiphong Wachiramanowong (THA) bt Yogesh Phogat 6-4, 6-2; 3-Vijayant Malik bt Vinod Gowda 6-1, 6-2; Warit Sornbutnark (THA) bt 8-Francesco Vilardo (ITA) 3-6, 6-2, 7-6 (6); Abhijeet Tiwari bt Krishik Divakar 6-1, 6-2; 1-Ti-Chen (TPE) bt Scott Puodziunas (AUS) 6-2, 6-1; Kunal Anand bt Aaditya Tewari 6-4, 6-3.

Čtyřhra (první kolo): Elwin Antony / Fariz Mohammed bt Tejas Chaukulkar / Venkat Iyer 7-6 (3), 6-3; 2-Jeevan Nedunchezhiyan / Ranjeet Virali-Murugesan bt Sagar Ahuja / Vishwanath Savadi 6-4, 6-2; 3-Vijayant Malik / Kaza Vinayak Sharma bt Krishna Karsolia / Neishit Vakil 6-1, 6-2; 4-Abhijeet Tiwari / Ashwin Vijayragavan bt Kenny Bun (CAM) / Saurabh Patil (IND) 6-2, 6-3; Krishik Divakar / Sagar Manjanna bt Ravi Shankar Sathiyaraj Mitra / Ganga Singh 6-1, 3-6, 10-6; 1-N. Sriram Balaji / Arun- Prakash Rajagopalan bt Sidharth Rawat / Aaditya Tewari 6-2, 7-5.

Populární Problémy

Sestava: (4) Alexander Zverev (GER) vs (1) Novak Djokovic (SER)

Čtvrtá nasazená Karen Khachanov nastoupí v prvním kole St. Petersburg Open proti australskému Jamesi Duckworthovi. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů.

Eugenie Bouchard a Paula Badosa se v sobotu setkají v semifinále Istanbul Open. Badosa vede hlavou 1: 0 nad Bouchardem přicházejícím do zápasu.

Ochranné pomůcky, jako jsou rukavice, pokrývky hlavy a chrániče holení, jsou nezbytné pro každého, kdo dělá MMA. I po jediném tréninku však bude vaše výstroj nasáklá potem a bakteriemi. Nejen, že to začne vonět dříve ...

Jak se neopálit. Kdykoli je vaše pokožka vystavena slunci, existuje šance, že byste se mohli opálit. Vyhnout se nadměrnému vystavení slunečním paprskům je dobrý způsob, jak se vyhnout opálení, a navíc pomáhá předcházet rakovině kůže a časným ...

Jak začít cvičit. Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Začít a udržovat trénink může být těžké ...