Tokijská olympiáda 2020: Sumit Nagal vs Denis Istomin náhled, souboj a předpověď

Sumit Nagal

Sumit Nagal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Sumit Nagal [IND] vs Denis Istomin [UZB]

datum : 24. července 2021

Turnaj : Tokijská olympiáda

jak začít s tenisem

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

plány odpalovače tenisových míčků

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Čas : Cca. 13:00 místního času, 4:00 GMT, 12:00 ET, 9,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - Sony Liv

Náhled Sumit Nagal vs Denis Istomin

Indický Sumit Nagal si odbude olympijský debut v sobotu, kdy se utká s Uzbekistánem Denisem Istominem v celoasijském střetnutí prvního kola na Tokijských hrách.

Nagal má dosud průměrnou sezonu 2021 a na hlavním turné a okruhu Challenger nashromáždil dohromady rekordní prohru 18: 17. Ind padl ze svých posledních sedmi zápasů pět a do Tokia přijíždí s nízkou důvěrou.

lidé hrající tenis

Aby toho nebylo málo, Nagal se v současné době potýká s lehkým zraněním, které by mohlo ovlivnit jeho kampaň na quadrennial eventu. To znamená, že 23letý hráč v minulosti hrál dobře pod indickou vlajkou; Nagal získal zlatou medaili na Asijských halových hrách 2017.

Denis Istomin má mezitím ještě horší sezónu než Nagal. Bývalý světový hráč číslo 33 je držitelem rekordu 14-19 vítězství a ztrát ve všech soutěžních zápasech a jeho umístění kleslo až na 197.

Sumit Nagal vs Denis Istomin proti sobě

Zápas v prvním kole v Tokiu bude historicky prvním setkáním mezi Sumit Nagal a Denisem Istominem v kariéře, takže jejich vzájemný zápas je v současnosti 0: 0.

Predikce Sumit Nagal vs Denis Istomin

Denis Istomin na Australian Open 2017 porazil Novaka Djokoviče

Denis Istomin na Australian Open 2017 porazil Novaka Djokoviče

Denis Istomin má velké podání a několik velkých úderů, což mu pomohlo naštvat Novaka Djokoviče na Australian Open 2017. Uzbek však v posledních letech postrádá konzistenci. Po nejlepší kariéře v roce 2017 skončil o dva roky později z první stovky.

rozložení badmintonového hřiště

Istomin od té doby obchodoval hlavně na okruhu Challenger. To znamená, že 34letý muž má stále spoustu zkušeností na nejvyšší úrovni.

Stejně jako Istomin, Nagal také soutěží hlavně na turné Challenger. Světová jednička 160 má solidní forhend a skvělý pohyb, což se bude hodit na pomalých tvrdých hřištích v Ariake Tennis Parku. Ind proti Istominu své šance rozmnoží.

Uzbek v posledních sezónách ztratil část své rychlosti a může se stát, že mu uteče rychlý Nagal. Dokud nebude Indián sužován zraněním, měl by být schopen postoupit do druhého kola.

Předpověď : Sumit Nagal k vítězství ve dvou setech

Populární Problémy

Lilie jsou často oceňovány pro dekorativní účely, ale příležitostně může populace liliových polštářů v rybníku nebo jezeře explodovat. Pokud je více než polovina vody zakryta podložkami, můžete mít problém s rukama. Lily polštářky mohou ...

'The Conners' se vrací na premiéru 2. série v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak zacházet se silniční vyrážkou. Spadli jste při jízdě na motocyklu, na kole, na skateboardu nebo na bruslích a oškrábali jste kousek kůže? Pokud ano, trpíte typem tření, známého jako vyrážka na silnici. Tento stav může být bolestivý, ale ...

Když někdo mluví o tom, jak se dostat vysoko, většina lidí předpokládá, že se to děje pomocí drog. Existuje však mnoho technik, které využívají přirozené funkce těla k produkci vysokých bez použití léků nebo vnějších chemikálií ....

Roger Federer, Alexander Zverev a Dominic Thiem soutěží o slávu finále ATP, ale jak to zvládli s rýmováním coneyho?

Jak zhubnout při kojení. Kojení je skvělé nejen pro vaše dítě, ale pro většinu žen má také výhodu spalování kalorií navíc, což může pomoci shodit přebytečná kila nabytá během těhotenství. Hubnout...