Top 5 pánských uchazečů o US Open 2018

Šampion s titulem US Open.

Roger Federer s trofejí US Open 2008jaký kanál je chrisley dnes večer nejlépe ví

Do posledního grandslamu tenisového kalendáře zbývá už jen měsíc. S US Open, které začíná od 27. srpna v národním tenisovém centru USTA Billie Jean King, je o co hrát.„Velká 3“ mužského tenisu - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - mezi sebe rozdělily první tři hlavní kategorie roku 2018. Kdo vyhraje 4. místo a tím si vytvoří nadvládu nad ostatními dvěma? Nebo to bude úplně jiný hráč, který si domů odváží stříbro v New Yorku?Zde je pohled na 5 nejlepších uchazečů o titul mužů na US Open:

1. Roger FedererV roce 2017 Federer zvítězil na Australian Open a Wimbledonu. Rok 2018 také začal pro Federera velmi dobře, když si připsal 6. ročník Australian Open (a celkově 20. kariérní grandslam) tím, že v napjatém pětibodovém finále porazil optimistického Marina Cilice. Poté vyhrál Rotterdam Open a dosáhl finále Indian Wells, než přeskočil celou antukovou sezónu.Federer zahájil travnatou sezónu vítězstvím na Stuttgart Open. Ale v Halle se ve finále střetl s Borna Coricem a prohrál ve třech setech, přestože v prvním měl setpoint. Tato ztráta také znamenala, že Federer klesl na světovou dvojku po pouhém týdnu v čele žebříčku.

Federer pokračoval ve hře na Wimbledonské mistrovství a chtěl obhájit titul 2017. Byl poprvé nasazen na Grand Slamu poprvé od US Open 2012. Překvapivě byl ale poražen 8. nasazeným lankem Jihoafričanem Kevinem Andersonem v maratonu na pět setů.Vzhledem k tomu, že na US Open zbývá měsíc, Federer by chtěl předvést silnou show na Cincinnati Masters a následně si připsat svůj 21. Slam v New Yorku. Francie vyhrála mistrovství světa ve fotbale po 20 letech a Federerovi fanoušci by doufali, že mu po 10leté pauze přinese šestý titul na US Open, přičemž jeho poslední vítězství přišlo v roce 2008.Sázím na to, že Federer dosáhne finále US Open 2018.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Rockets vs Grizzlies online, ať už jste v Houstonu, Memphisu nebo mimo trh.

„Cursed Films“ je nový dokumentární seriál, který se zaměřuje na Poltergeist, The Exorcist a další slavné „prokleté“ filmy. Zde to můžete sledovat.

Jak se začít učit Poi. Poi je manipulace se závažími (někdy v plamenech) připevněnými na řetězech nebo lanech. Je považován za tanec a umění. S dostatkem praxe a odhodlání budete schopni ohromit své přátele svými ...

Feliciano Lopez nedávno hovořil o svém krajanovi Rafaelovi Nadalovi a na čtyřiatřicetiletého muže chválil bohatou chválu.