Top 5 pánských uchazečů o US Open 2018

Šampion s titulem US Open.

Roger Federer s trofejí US Open 2008

komprese pro tendonitidu lokte

Do posledního grandslamu tenisového kalendáře zbývá už jen měsíc. S US Open, které začíná od 27. srpna v národním tenisovém centru USTA Billie Jean King, je o co hrát.

„Velká 3“ mužského tenisu - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - mezi sebe rozdělily první tři hlavní kategorie roku 2018. Kdo vyhraje 4. místo a tím si vytvoří nadvládu nad ostatními dvěma? Nebo to bude úplně jiný hráč, který si domů odváží stříbro v New Yorku?

Zde je pohled na 5 nejlepších uchazečů o titul mužů na US Open:

1. Roger Federer

V roce 2017 Federer zvítězil na Australian Open a Wimbledonu. Rok 2018 také začal pro Federera velmi dobře, když si připsal 6. ročník Australian Open (a celkově 20. kariérní grandslam) tím, že v napjatém pětibodovém finále porazil optimistického Marina Cilice. Poté vyhrál Rotterdam Open a dosáhl finále Indian Wells, než přeskočil celou antukovou sezónu.

Federer zahájil travnatou sezónu vítězstvím na Stuttgart Open. Ale v Halle se ve finále střetl s Borna Coricem a prohrál ve třech setech, přestože v prvním měl setpoint. Tato ztráta také znamenala, že Federer klesl na světovou dvojku po pouhém týdnu v čele žebříčku.

Federer pokračoval ve hře na Wimbledonské mistrovství a chtěl obhájit titul 2017. Byl poprvé nasazen na Grand Slamu poprvé od US Open 2012. Překvapivě byl ale poražen 8. nasazeným lankem Jihoafričanem Kevinem Andersonem v maratonu na pět setů.

Vzhledem k tomu, že na US Open zbývá měsíc, Federer by chtěl předvést silnou show na Cincinnati Masters a následně si připsat svůj 21. Slam v New Yorku. Francie vyhrála mistrovství světa ve fotbale po 20 letech a Federerovi fanoušci by doufali, že mu po 10leté pauze přinese šestý titul na US Open, přičemž jeho poslední vítězství přišlo v roce 2008.

Sázím na to, že Federer dosáhne finále US Open 2018.

Populární Problémy

Kachní prsa jsou snadné a chutné jídlo! Příprava prsou trvá asi 10 minut a vaření 15 minut. Jezte prsa samotná jako chutnou svačinku nebo je podávejte s ovocnou omáčkou a vaší oblíbenou zeleninou. Tato metoda je ...

Stát se sportovním hlasatelem může být náročné, protože obor je poměrně konkurenceschopný a těžko se do něj proniká. Pouze získáním správného vzdělání a raných pracovních zkušeností můžete doufat v úspěch, ale s dostatečným odhodláním ...

Zde je návod, jak sledovat/streamovat pokračování seriálu The L Word s podtitulem „Generation Q“ Showtime, premiéru v neděli (8. prosince) ve 22 hodin. ET/PT.

Jste připraveni vyrobit si vlastní úžasnou kouřovou bombu? Ať už chcete vyrábět kouř pro dramatický speciální efekt, chemický experiment, nebo se chcete naučit užitečnou taktiku přežití, můžete vyrobit fantastickou kouřovou bombu s několika ...

Dokáže Roger Federer překonat všechny šance a zajistit svůj devátý wimbledonský titul, nebo se dnes bude Novak Djokovic naposledy smát? .