Top 5 tenisových velikánů, kteří nikdy nevyhráli Masters v Monte CarluEdberg nikdy neprošel semifinále mistrovství Monte Carlo

Monte Carlos Masters 2017 již začalo a v současné době probíhají zápasy prvního kola. Hlavní tahák turnaje se skládá z několika velmi kousavých zápasů, které se mohou odehrát v průběhu turnaje. Mnoho pozoruhodných hráčů však turnaj postrádá, přičemž nejvýznamnějším z nich je Roger Federer, který se rozhodl pořádně odpočinout až do zahájení French Open. Vystoupení Federera z turnaje znamená, že jeho kabinet trofejí čeká na Monte- Titul Carlo Masters byl odložen na příští rok. Federer však není jediným pozoruhodným hráčem, který nikdy nevyhrál Masters v Monte Carlu. Mnoho všech dobových velikánů tohoto sportu nikdy nepoložilo ruku na korunu Monte Carla a v tomto článku se dočteme o pěti takovýchto hráčích.

# 5. Stefan Edberg

Spolu s Bjornem Borgem a Matsem Wilanderem je Stefan Edberg považován za jednoho z největších tenistů, jaké Švédsko kdy vyrobilo. Edberg byl světovou jedničkou po dobu 72 týdnů v rozmezí od roku 1986 do roku 1992. Existoval však povrch, kde měl Edberg potíže prokázat svůj plný potenciál, a tím byly antukové kurty. Během své slavné kariéry získal Edberg 41 titulů, ale pouze jeden těch bylo zajištěno na antukovém kurtu. Edberg je jedním z mála hráčů, kteří nikdy nevyhráli Masters v Monte Carlu, přičemž tři semifinálové zápasy byly jeho nejlepším výkonem. První z nich přišel v roce 1986, kde prohrál s eventuálním šampionem Joakimem Nystromem ve třech setech. Jeho další dvě semifinále přišla v letech 1993 a 1994, kde prohrál s Cedricem Pioline a Sergi Bruguera.

Populární Problémy

Ve čtvrtek večer začíná speciální čtyřdílná akce „Ghost Adventures: Quarantine“. Zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Victoria Azarenka a Venus Williamsová se ve středu setkají v prvním kole Italian Open. Venus má v jejich vzájemném souboji náskok 6: 2 na Azarenkovou.

Dvojnásobná grandslamová šampionka Petra Kvitová převezme balíček překvapení turnaje Danielle Rose Collins. .

Panthers a Raiders se setkají v neděli v týdnu 1 akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Novak Djokovic nedávno potěšil dva mladé fanoušky v Adelaide před hotelem Majestic, kde v současné době tráví dvoutýdenní karanténu, a poskytl jim svou ochrannou známku dávku povzbuzení.

Decoupage je jednoduchý způsob, jak přizpůsobit a oživit starý pár bot. K dokončení tohoto projektu budete potřebovat trochu představivosti a spoustu času, ale když se udělá dobře, výsledky mohou být ohromující. Vyberte papír. Tenké až střední ...