Třikrát hurá pro Frances Tiafoe: Eubanks, Gauff, Fritz, Pegula vedou slávu za debut Američanky v Top 10

Nejnovější hráč ATP Top 10 dostal řadu gratulací od svých vrstevníků na sociálních sítích.SLEDUJTE: Frances Tiafoe zachránila zápasový bod a porazila Jana-Lennarda Struffa v dramatickém finále na Boss Open.

Nejnovější člen žebříčku ATP's Top 10 je pondělním nejsledovanějším tématem na sociálních sítích. Američanka Frances Tiafoeová v pondělí oficiálně postoupila mezi světovou elitu v důsledku vítězství v dramatickém finále o 24 hodin dříve v německém Stuttgartu – ve kterém zachránil zápasový bod, aby porazil Jana-Lennarda Struffa ve třetím setu tiebreaku a získat svůj první titul na trávě.Tiafoe je u svých vrstevníků jedním z nejoblíbenějších hráčů a Američanův historický úspěch byl jeho přáteli na obou turné patřičně chválen.Christopher Eubanks a Jessica Pegula se ozvali na Twitteru, zatímco hráči jako Coco Gauff, Robin Montgomery, Asia Muhammad a Taylor Townsend se připojili k jejich příběhům na Instagramu.

V reakci na to se Tiafoe trochu bavil: Mezi záplavou repostů označil Gauffův příběh a zeptal se, jestli udělal dost pro pár CG1, její typické boty New Balance."Can I get my CG1s now?" Tiafoe banters with Gauff.

'Mohu teď dostat své CG1?' Tiafoe žertuje s Gauffem.

Vzestup Tiafoe do Top 10 zajišťuje USA, že poprvé za více než deset let budou mezi světovou elitou dva muži. Připojuje se k Taylorovi Fritzovi, současné světové osmičce – a Fritz přivítal Tiafoea v klubu svým vlastním postem. Je to poprvé, co se dva Američané umístili v Top 10 od týdne 7. května 2012, kdy byl Mardy Fish č. 9 a John Isner byl č. 10.Gauff a Pegula také obsadili místa v top 10 WTA, je to poprvé, kdy je v top 10 několik Američanů a několik Američanek. ve stejnou dobu od týdne 26.1.2009 .

Tiafoe je také třetím Afroameričanem, který se umístil v Top 10 od založení žebříčku ATP v roce 1973, po Arthuru Ashe (debut 23. srpna 1973) a Jamesi Blakeovi (debut 20. března 2006).

Když se Tiafoe dozvěděl o tomto rozdílu, reagoval na Twitteru.

Konečně, Ayan Broomfield, Tiafoeova dlouholetá přítelkyně, napsala svůj vlastní emocionální příspěvek. Broomfield, vyznamenaná tenistka, která vyhrála titul NCAA ve čtyřhře na UCLA, zveřejnila prezentaci milníků z dosavadní kariéry Tiafoe.

tenisový tetherball

'Před několika lety jsem začala pořizovat snímky různých okamžiků a úspěchů v očekávání tohoto dne,' napsala. „Nemohu je zveřejnit všechny, ale myslím, že to vypráví příběh docela dobře. Jsem na vás tak hrdý.

'Obrovský milník a myslím, že konečně můžeme říct, že #bigfoecameup,' dodala s odkazem na Tiafoeovu dlouholetou osobní mantru.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem a y a n b r o o m f i e l d 🇨🇦🇺🇸 (@ayan.broomfield)

'Člověče, aby si myslel, jak daleko jsme se dostali,' napsal Tiafoe v komentářích. 'Poprvé jsem se s vámi setkal v roce 2015 a také právě začínám mou kariéru. Protřeli jste se mnou [sic] to všechno. Dobré, špatné a mrtvé body. Byla to jízda, kterou nikdo nedokáže vyjádřit slovy. tak zatraceně štěstí, že tě mám ve svém životě. Nejen jako mou dívku, ale i jako moji nejlepší kamarádku a já. Znamenáš pro mě víc, než si vůbec dokážeš představit. Miluji tě se vším, co mám.'

Populární Problémy

Zjistěte, jak streamovat a sledovat patnáctou sezónu seriálu „Long Island Medium“, pokud nemáte kabel.

Bude Kyrgios moci tento týden zazářit v Cincinnati po získání titulu ve Washingtonu?

Federer se nezúčastní olympijských her v Riu.

Jak se natáhnout pro zánět Achillovy šlachy. Achillova tendonitida je problém, který může způsobit velké množství bolesti v zadní části kotníku a patě nohy. Protahování oblasti může být velkou pomocí při snižování této bolesti. Při protahování ...

Nadal bude pátat po pátém titulu v Madridu před French Open.