Podvodní tenisový stadion by mohl být v Dubaji realitouNávrh Krzysztofa Kotaly na podvodní stadion [Kredit: Arabian Business]

Tenisoví fanoušci po celém světě mohou být svědky „chladnější“ verze hry pod vodou! Ano. To je správně.

Krzysztof Kotala, polský architekt, staví návrhy podvodního tenisového stadionu u pobřeží Dubaje. Kotala vystudoval magisterské studium architektury na krakovské polytechnice a pracuje ve Varšavském koncepčním studiu 8+8. Aktuálně hledá investory, aby svou vizi proměnil ve skutečnost.

Neexistuje investor, ale chtěl bych získat zájem, protože si myslím, že je to dobrý nápad, řekl Arabské podnikání .Další prototyp [Kredit: Arabian Business]

Bude to něco originálního. To by mělo být někde, kde je tenisová tradice. Dubaj je pro tento nápad ideální, dodal Kotala. Dubaj Duty Free Tennis Championships je pravidelnou součástí kalendáře ATP a za posledních 12 let obdržel 11krát cenu ATP World Tour 500 Tournament of the Year Award.

Kotala cítil, že tato myšlenka má potenciál přinést komerční úspěch a kombinuje to nejlepší z technologií, ekologie a sportu.

Dubaj je jedním z nejrychleji rostoucích měst na světě a připravuje se několik podvodních projektů. Skupina Kleindienst plánuje výstavbu 42 plovoucích mořských koní, křížence vily a lodi, která má jedno patro ponořené.

Populární Problémy

Ať už cestujete za obchodem nebo za zábavou, může být obtížné sbalit se na výlet do Paříže. Oblečení, které si vyberete, musí být praktické pro časté venkovní procházky za nepředvídatelného počasí. Při rozhodování o tom, jak se obléknout v Paříži, je ...

Patriots se setkají s Steelers v obrovském zápase 1. týdne AFC. Zde je návod, jak sledovat Sunday Night Football online bez kabelu.

Atletico, jediný neporažený tým ve hře La Liga, absolvuje v sobotu velkou zkoušku proti Barceloně. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu v USA.

V dnešní době je rezervace letu dostatečně drahá, než se započítají další náklady související s cestováním, jako jsou zavazadla, parkování a jídlo. Cestování s méně prostředky je však možné, pokud znáte správné triky. Pokud nechcete utrácet ...

Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete zdarma sledovat živý přenos 2021 Daytona 500 na Firestick nebo Fire TV.