VIDEO ATP World Tour Finals 2016: Tenisové hvězdy se pokoušejí o Mannequin ChallengeVzhledem k tomu, že finále světového turné Barclays ATP by mělo začít za pár hodin v O2 Areně v Londýně, bylo načase, aby se nejlepších 8 hráčů rozehřalo na akci a zúčastnilo se Mannequin Challenge. Vzhledem k tomu, že protějšek WTA se koncem minulého měsíce sportovně chopil 'Cracker Challenge' na finále WTA, které se konalo v Singapuru, bylo naprosto fér, že muži zde v Londýně zajistili, aby i oni byli dostatečně hratelní pro jakýkoli druh odvážit se.

Nejsnadnější částí výzvy mohlo být požádat hráče, aby se postavili před své šatny, ale ošemetná část spočívala v tom, že museli alespoň na minutu zmrazit a stát jako figurína, aby video lze natáčet.

Je velmi obtížné, aby všichni stáli na chodbě a žertovali a nebyli schopni zůstat nehybní a zároveň veselí. Vždy zábavný Gael Monfils byl jeho obvyklým já a sdílel smíchy ve francouzštině se Stanliasem Wawrinkou. Švýcar také improvizoval, hrál si na ředitele a měnil, jak drží raketu. Byla to úplně nová světová jednička, Andy Murray, který dostal nejtěžší práci zvládnout, protože musel stát se selfie tyčí v ruce a držet paži neochvějnou, protože po minutě, top 8, se zavře za ním pro Top 8 selfie, které měl udělat.

Jak se minuta blížila ke konci, jeho paže se třásla, zatímco ústy otřásal, Can't.Stop.Shaking!

Trvalo asi 10 minut, než se senzace probojovala s Top 8, kteří stáli nehybně ve svých oblecích, než se vydali lodí na oficiální start, který představila společnost Moet & Chandon. Většinu času ale bylo v přípravě. Bylo natočeno v jednom 60sekundovém záběru. Jako například Stan Wawrinka ve zmrazeném stavu s raketou Gael Monfils drží sluchátka přes uši, aby Kei Nishikori vyslýchal novináře nebo Novaka Djokoviče nakloněného za Murraye a připravoval se na selfie, protože Murray se snaží potlačit jeho smích.

Dominic Thiem neslyšel o trendu sociálních médií natáčet lidi, kteří stojí na místě, ale londýnská debutantka byla na palubě virálního šílenství, o které se pokusili všichni - hvězdy sociálních médií, uživatelé internetu a zázraky basketbalu LeBron James a Steph Curry mezi ostatní.

Populární Problémy

Váš styl vyjadřuje světu to, kým jste. Při rozvíjení smyslu pro styl je důležité vědět, co hledáte. Proveďte svůj průzkum konzultací s řadou módních zdrojů. Nakonec dělejte to, co vám připadá dobré a dobré ...

Jak nechat vlasy vypadat krátce. Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly kratší, aniž by je ve skutečnosti stříhaly, existuje několik metod, které nevyžadují nůžky ani žiletky. S několika domácími potřebami, které pravděpodobně již vlastníte, ...

Indický prezident ocenil Paesův titul smíšené čtyřhry ve Wimbledonu, který vyhrál s partnerkou ve čtyřhře Martinou Hingisovou.

Váš průvodce streamováním Mulana online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak mít konečnou hru na schovávanou (venku). Vždy jste byli vybráni jako hledači, protože jste na Hide-and-Seek tak špatní? Nebo jste vždy chyceni jako první, protože nemůžete myslet na dobré úkryt ...

Video: Vtipný výkřik Maria Šarapovové „Oh aiai“