Jak se dívat na plavání Mistrovství světa v krátkém kurzu 2018 online bez kabeluGetty Matt Grevers slouží jako kapitán Spojených států na mistrovství světa FINA v plavání v krátkém kurzu 2018.

V čínském Chang -čou probíhá mistrovství světa FINA v krátkém kurzu 2018.

Ve Spojených státech lze pokrytí mistrovství v krátkých kurzech nalézt na olympijském kanálu (živé přenosy a zpoždění ve stejný den) a NBC Sports Network (zpožděná páska). Kompletní program vysílání najdete zde .

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos olympijských kanálů a sportovní sítě NBC ve svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných služby streamování živého televizního vysílání.

FuboTV

Olympic Channel a NBC Sports Network jsou součástí hlavního balíčku Fubo, který má více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z mistrovství světa ve svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zpravodajství o mistrovství světa z jakéhokoli dne. až tři dny po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Olympic Channel a NBC Sports Network. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z mistrovství světa na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC Sports Network je součástí balíčku Sling Blue Channel, zatímco Olympic Channel je v doplňku Sports Extra. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi obou , a poté můžete sledovat živý přenos z mistrovství světa na počítači prostřednictvím webové stránky Sling nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

lidé s tenisovým míčkem

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Bazény s krátkým kurzem mají délku pouhých 25 metrů. Olympijské akce se konají v bazénech s dlouhým kurzem, které jsou vzdálené 50 metrů.

Po prvním dnu vedou Spojené státy ve zlatých (dvě) a celkových (čtyři) medaile. Zlato přišlo ve štafetách mužů a žen ve volném stylu 4 × 100: Caeleb Dressel, Blake Pieroni, Michael Chadwick a Ryan Held jej vyhráli na straně mužů; USA ve štafetě reprezentovaly Olivia Smoliga, Lia Neal, Mallory Comerford a Kelsi Dahlia.

Melanie Margolisová získala stříbro v běhu jednotlivců na 400 metrů za maďarskou Katinkou Hosszuovou. Comerford získal stříbro za Ariarne Titums v Austrálii na 200 m volný způsob žen.

Šampionáty však nejsou bez kontroverzí.

Hosszu a americké hvězdy Michael Andrew a Tom Shields nedávno podali navrhovanou hromadnou žalobu na FINA a obvinili řídící orgán plavání z porušení amerických antimonopolních zákonů v souvislosti s blokováním FINA v roce 2018 Energy for Swim, která se měla konat v Itálii dne 20. a 21. prosince Energie pro plavání měla být úvodní akcí pro Mezinárodní plaveckou ligu, která není spojena s FINA. ISL podala na FINA vlastní žalobu z podobných důvodů.

V listopadu FINA pohrozil suspendováním plavců kteří by soutěžili v Energy o Swim. K tomu došlo v důsledku odmítnutí ISL platit poplatek 50 milionů dolarů pro schválení akcí ISL FINA. Poté, co událost oznámila ISL, FINA téměř zdvojnásobila prize money na mistrovstvích krátkých tratí, na 2,07 milionu dolarů .

Velmi málo vybraných plavců se živí plaváním, zatímco FINA zabíjí, řekl Andrew podle Plavat Plavat . Hlavní pozornost FINA není pro plavce. FINA vrátila náš sport zpět do temných dob zablokováním požadavku ISL. Mohou existovat společně.

ISL bere plavce vážně, ne jako FINA, uvedl Hosszu ve svém prohlášení Associated Press . Mou vášní vždy bylo tlačit plavání směrem, kde jsou plavci partnery řídícího orgánu, nejen Muppetů.

FINA obhajovala své činy v prohlášení. (Přečtěte si celé prohlášení tady .)

Jako vždy, FINA zůstává otevřená návrhům, které by skutečně zlepšily - spíše než by byly v rozporu - se současnými a plánovanými soutěžními kalendáři, poskytujícími další příležitosti pro vodní sportovce, a v ideálním případě způsobem, který prospívá celému sportu, poznamenala FINA. Vzhledem k tomu, že akce FINA slouží jako základ mezinárodních plaveckých soutěží, bude FINA také nadále inovovat, pokud jde o formát soutěže, sportovní zábavu, vysílání a digitální distribuci, aby vytvořila pódia hodná hvězd našeho sportu.

Zlatý olympijský medailista Chad Le Clos z Jižní Afriky, který stejně jako Hosszu a Andrew soutěží na mistrovstvích krátkých tratí, vyjádřil podporu ISL v Příspěvek na Instagramu .

Jsem zklamaný, že náš sport není otevřený změnám, napsal Le Clos.

Na mistrovství světa a mistrovství světa jsem vždy podporoval FINA. Uznávám roli obou v mé kariéře. Ale já - stejně jako mnoho dalších sportovců - mám obavy z budoucnosti.

Mimo olympijské hry a mistrovství světa - a několik dobrých regionálních/národních akcí - plavání potřebuje inovace.

Andrea Di Nino, trenér Le Clos, je technickým ředitelem ISL.

Musíme vytvářet různé mediální a komerční příležitosti. Kolik nových globálních partnerů investovalo do našeho skvělého sportu v letech 2017 a 2018? Dodal Le Clos.

Proto budu v roce 2019 a dále podporovat Mezinárodní plaveckou ligu.

Prospěje plavání s novým dynamickým přístupem. Proč by sportovci neměli utvářet vlastní série jako tolik jiných olympijských sportů? To nepoškodí to nejlepší ze současných soutěží, které jsou vedeny Federací.

Každý v plavání by měl myslet na budoucnost.


Populární Problémy

Najít něco lichotivého a přiměřeného věku může být někdy boj. Pokud jste se snažili najít oblečení, ve kterém se cítíte dobře, začněte tím, že se zamyslíte nad tím, co rádi nosíte. Poté vyberte barvy, střihy, ...

Sabine Lisicki drží rekord v nejrychlejším podání v historii ženského tenisu. Místo v seznamu najde i několik dalších pozoruhodných hráčů - včetně Venus a Sereny Williamsové.

V sobotu se do popředí zájmu dostává Chovatelský pohár 2020, na nějž upozorňuje Klasický pohár chovatelů. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos všech závodů.

Casper Ruud se ve čtvrtek na US Open utká s Emilem Ruusuvuorim v poutavém zápase hvězd Next Gen. Oba muži museli v prvním kole projít maratonskými pěti setovými zápasy.

Hledáte přímý přenos Denver vs Umass? Zde je návod, jak sledovat hru Frozen Four online bez kabelu.

Rutgers a Michigan State zahájili v sobotu fotbalové sezóny 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.