Výběr dne: Felix Auger-Aliassime vs. Felix Auger-Aliassime Daniel Medveděv na Australian Open

FAA vyděsila Rusa před dvěma lety v Melbourne a on mu tentokrát dá zabrat.jak hrát raketbal ve čtyřhře

Na Australian Open nás čeká vzrušující zápas ve třetím kole mezi Felixem Augerem Aliassimem a Daniilem Medveděvem. Tito dva se potkali v Melbourne před dvěma lety, kdy se Auger-Aliassime vykašlal na dvousetový náskok před Medveděvem. Rus v tomto zápase nakonec vyhrál 6-7 (4), 3-6, 7-6 (2), 7-5, 6-4 a skončil jako druhý. Ale tento zápas ukázal světu velký potenciál Auger-Aliassime. A přestože rok 2023 mohl být pro Kanaďana těžký, stále má velmi zářnou budoucnost. V tomto zápase nám to znovu připomene.Nepodporuji Augera-Aliassima, aby vyhrál úplně, ale měl by být schopen vyhrát alespoň set. Medveděv dokázal uniknout vítězstvím v absurdně těžkém zápase druhého kola proti Emilu Ruusuvuorimu – 3-6, 6-7 (1), 6-4, 7-6 (1), 6-0, po čtyřech hodinách a 21 minut, ve 3:39 ráno. Očekávám, že Medveděv bude dost unavený, a to není to, co chcete od hráče, který hodně spoléhá na své nohy. Medveděv běhá stejně jako kdokoli na turné, protože obrana je jeho vizitkou.

Je také těžké ignorovat, že Auger-Aliassime může být jedním z nejlepších serverů na světě. Před dvěma lety měl podíl 86,2 %. To mu dalo šanci vyhrát jakýkoli zápas, ve kterém byl. No, letos má až 85,5 % a jeho procento přerušení je vyšší na 25,9 %. V průběhu roku by to druhé bylo nejvyšší známkou jeho mladé kariéry. Bez ohledu na to je spravedlivé očekávat, že Auger-Aliassime si dá šanci vyhrát set nebo dva tím, že se soustředí na své vlastní podání. Také Medveděv může občas zlenivět při vlastním podání, takže Auger-Aliassime by měl mít nějaké šance na brejky.

Celkově bych opravdu nenáviděl malou hru o peníze na Auger Aliassime, abych vyhrál tento zápas (na +330), protože si myslím, že je to pro Medveděva opravdu těžké situační místo. Ale já jdu s 23letým hráčem vyhrát jeden set. Abyste to zvládli, budete se muset trochu vzdát, ale myslím si, že faktor únavy na Medveděvově straně z toho dělá bezpečnou hru.netopýr

Výběr: Auger Aliassime + 2,5 sady (-165)

Populární Problémy

Jak vyvolat změnu v Softball Fast Pitch. Změna (pomalejší hřiště hozené mezi rychlejšími, aby udrželo těsta na špičkách) je jedním z nejúčinnějších hřišť v softbalu. Mnoho nadhazovačů se chce soustředit na svůj fastball, ale ...

Provozování restaurace, stravovacích služeb nebo kulinářské školy může být nákladné a složité. Abyste zajistili, že vaše firma zůstane nad vodou, musíte provádět pravidelné a přesné výpočty nákladů na jídlo. Existují tři hlavní ...Zde je návod, jak sledovat hry Magic online bez kabelu v letech 2019-20, s možnostmi pro lidi na trhu nebo mimo trh.

Navarro získala zpět hodnocení WTA Top 10, ale na Madrid Open ji porazila nejlepší nasazená Serena Williamsová.

Koopasům se nedaří obchodovat s Kentem C. Koopou, což způsobuje potíže. Měli byste zaplatit? Pokud ale budete bojovat, můžete snadno prohrát. Tato příručka vám dá naději. Vyberte Watt.