Výběr dne: Rafael Nadal vs. Milos Raonic, Indian Wells

Rafův návrat do akce je jednou z největších dějových linií turnaje, ale může se stát, že se hned od začátku dostane do bitvy.Jednou z hlavních dějových linií na BNP Paribas Open je návrat Rafaela Nadala do akce. Poté, co v lednu utrpěl zranění, Nadal vynechal Australian Open. Do exhibičního zápasu The Netflix Slam proti Carlosi Alcarazovi 3. března jsme toho z 22násobného grandslamového šampiona moc neviděli. Nyní se má utkat s Milosem Raonicem ve svém prvním skutečném zápase po měsících. A i když si nejsem jistý, jestli očekávám, že Španěl vyhraje, myslím, že ho uvidíme hrát nějaký soutěžní tenis.

Proti Alcarazu v Las Vegas vypadal Nadal ostřeji, než se čekalo. Nehýbe se zdaleka tak dobře jako dříve, ale stále tvrdě bojuje podél základní čáry. A stále je schopen zasáhnout přijíždějící střely s těmi nejlepšími z nich – to v dohledné době nezmizí. S ohledem na to si myslím, že se v tomto zápase může dostat přes Raonic. Jeho výhoda v dlouhých rally bude obrovská a to by mělo z dlouhodobého hlediska vyhrát. Raonicovo podání však ztěžuje představu, že to bude zdlouhavý zápas.Dokud bude Milos Raonic sloužit na vysoké úrovni, udrží se v zápasech.

Raonic musel odstoupit ve druhém setu svého zápasu proti Jannik Sinner v Rotterdamu před několika týdny. Byl to zápas, ve kterém Sinner potřeboval tiebreak, aby vyhrál úvodní set, a Ital opravdu neměl žádnou odpověď na Raonicovu schopnost zatloukat podání. Tato zbraň je důvodem, proč se Raonic dostal do čtvrtfinále. Skutečnost je taková, že Raonicova základní hra je horší než kdy jindy a je jedním z nejpomalejších na turné. Ale dokud bude i nadále sloužit na vysoké úrovni, udrží se v zápasech.Je těžké vidět, že tento zápas nedojde alespoň k jednomu tiebreaku, a pokud ano, bude pro Over těžké neinkasovat. Také bych nevylučoval možnost, že Nadal překoná Raonic ve třísetovém zápase, což by také znamenalo dobré věci pro Over sázkaře. Za to, co stojí za to, tito dva proti sobě v roce 2015 hráli těsný třísetový zápas v Indian Wells, kdy Raonic vyhrál 4-6, 7-6 (10), 7-5. Možná vrátí čas a dají nám další klasiku.

Upřímně, jediné, čeho se obávám, je, zda to oba hráči dokážou dotáhnout do konce. Ale dobrá zpráva je, že většina sázkových kanceláří vám vrátí peníze, pokud vezmete celkem, a jeden z hráčů odstoupí.

Výběr: Více než 22,5 her (-125)Populární Problémy

Pohled na pět nejmladších šampionů US Open v otevřené éře.

Jak vytvořit jeden servírovací cookie. Občas se dočkáte touhy po sušenkách, ale zdá se, že námaha vykrajovat a tvarovat těsto na tolik drobných kousků nestojí za to. Proč si tedy místo toho neudělat jednu velkou sušenku? ...

Jak posílit záda. Silné zádové svaly pomáhají udržovat horní část těla stabilní a mohou předcházet bolestem zad - zvláště pokud většinu dne sedíte. Chcete -li si vybudovat silná a flexibilní záda, přidejte do své cvičební rutiny cvičení zaměřená na ...

Rafael Nadal se v sobotu utká s Daniilem Medveděvem v semifinále finále Nitto ATP 2020. Nadal vede proti Medveděvovi proti sobě 3: 0, přičemž jeho poslední výhra přišla loni v samotném Londýně.

Zde je návod, jak streamovat Disney Parks Magical Christmas Day Parade 2019 online, pokud nemáte kabel. Moderují Matthew Morrison a Emma Bunton.