Sledujte: Stanislas Wawrinka trefuje na Australian Open soupeřův louskáček z bezprostřední blízkostiKlizan se bolestivě shrbil na kolenou

opěrná rovnátka pro tenisový loket


Stanislas Wawrinka přežil velké zděšení, protože Slovák Martin Klizan svedl tuhý boj v prvním kole Australian Open. Švýcarské tenisové eso dokázalo svého protivníka dostat pod ruku v poutavém pětici setterů, ne dříve, než mělo trhlinu v sousední oblasti jeho soupeře.

Když byl v pátém setu zápas na 4: 4, Klizan sáhl po nízkém returnu z bekhendu Wawrinky. Podařilo se mu však pouze zvednout míč vysoko do vzduchu. Když se Wawrinka, který je známý svým masitým forhendem, přiblížil k síti, aby vystřelil, Klizan už se vzdal naděje.

Jednatřicetiletý Švýcar se přihnal dovnitř a zvětšil svůj výstřel, aby míč naplno udeřil do Klizanova vlnolamu. Záběry ukázaly, že míč zasáhl přímo do Klizanových nižších oblastí.

jak se dívat na sezónu 5 na zelené listí

Nyní si musíme pamatovat, že průměrná rychlost Wawrinkových forhendů je v průměru 128 km/h. Zejména tento výstřel byl ještě rychlejší při rychlosti 209 km/h.

Klizan se přirozeně potopil na zem a viditelně bolestivě sevřel jeho oblast. Slovák se shrbil na kolenou, když nechal bolest klesnout. Wawrinka okamžitě přelezl přes síť, aby zkontroloval svého protivníka, aby se omluvil.

Zdálo se, že Klizan omluvu přijal bez jakéhokoli rozruchu. Melbourneský dav však udělal své, posmíval se a řval na Wawrinku.

Wawrinka brzy získal klid a převzal kontrolu nad zápasem. Švýcar zvítězil nad svým 34. nasazeným soupeřem 4-6 6-4 7-5 4-6 6-4, aby si rezervoval místo ve druhém kole.

opěrná loketní opěrka

Když mluvil na pozápasové tiskové konferenci, Klizan o této události velmi sportoval. Posměšně řekl: 'Přestal jsem hrát. Mohl hrát kdekoli, celé hřiště. Mohl hrát kdekoli na hřišti a trefil mě. '

Wawrinka se bránil, že proti zdánlivě bezbrannému Klizanovi udělal silnou ránu. Řekl, 'Byla to pro něj určitě tvrdá střela.' Věc je, že tam jsou někteří hráči, kteří tě předstírají, a ty přestaneš hrát a pak jen postaví raketu. Takže pro mě už mi chybí některé snadné. Pro mě bylo nejdůležitější běžet přímo k němu.

Dodal také, jak je znepokojený poté, co míč zasáhl jeho soupeře, jak řekl, „Jen jsem se chtěl ujistit, že je v pořádku. Uvědomil jsem si, že je v pořádku. Omlouvám se, že jsem se ho dotkl na špatném místě. Ale myslím, že to nakonec bylo v pořádku. '

Populární Problémy

Pařížská policie vyzvedla hodinky ukradené Nadalovi

Tento wikiHow vás naučí, jak si z aplikace PlayStation Store stáhnout bezplatnou demo verzi plné hry. Zapněte konzolu. Chcete -li to provést, můžete buď stisknout tlačítko „Zapnout“ na přední straně konzoly, nebo stisknout tlačítko PS ...

Texans a Bucs se setkávají na prvním sobotním trojzápasu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Pokud trávíte hodně času venku v jarních a letních měsících - například pořádáním venkovní večeře nebo víkendovým kempováním - určitě narazíte na nějaké včely. Pokud vás znepokojuje včely napadající váš společenský ...

Kreativita je dovednost, na které můžete pracovat s časem, tréninkem a úsilím. [V161435_b01]. 4. června 2020. Existuje mnoho oblastí, na které se můžete zaměřit, abyste zlepšili svou celkovou kreativitu. Zapojte se do kreativních cvičení, jako je čtení, psaní a ...

Andy Murray zjevně vzal výjimku ze twitterových zvyklostí prezidenta USA.