Kde sledovat stav aplikace vs Texas State Football 2020

Hodinky App State vs Texas State

Getty QB Zac Thomas z Appalachian State Mountaineers

Apalačští státní horolezci (4-1) se v sobotu postaví na Bobcat Stadium, kde se utkají s Texas State Bobcats (1-7).

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 15:00 ET) nebude v běžné národní televizi nikde, ale kdokoli v USA může sledujte App State vs Texas State v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, MAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (oba video a psáno) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete sledovat App State vs Texas State v přímém přenosu na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Stát aplikace vs Texas State Preview

Horolezci vyhráli tři v řadě a minulý týden vyhrávali 31-13 nad špatným týmem LA-Monroe. App State měla dobrou hru v útoku, i když jejich rytmus byl neustále narušován jejich neschopností udržet jednotky na třetím místě. Horolezci šli 4-11 na třetí dolů, ale také šli 3-4 na čtvrté dolů, což pomohlo.

Zadavatel stavu aplikace Zac Thomas je 77-118 na 971 yardů, osm přistání a čtyři zachycení v sezóně a byl také hrozbou v běžecké hře. Thomas byl vedoucím týmem týmu proti Monroe, který na 11 přenosech zaznamenal 109 yardů. Postoupí proti obraně státu Texas, která v posledních čtyřech zápasech připsala více než 30 bodů, takže příležitosti budou.

Stát Texas má velmi dobrou obranu, není na co se dívat, Řekl tento týden Thomas . Musíme tam prostě jít, hrát svůj styl míče a přijít s vítězstvím.

App State sedí na druhém místě za Coastal v Sun Belt a druhou ztrátu si zde nemohou dovolit. Hlavní trenér Shawn Clark řekl, že plně očekává těžkou bitvu, protože tak to chodí.

Máme velmi dobrou konferenci odshora dolů, a pokud nepřijdete připraveni hrát, budete poraženi, Řekl Clark . To je krása slunečního pásu. Nezáleží na tom, koho hrajete, pokud se nemůžete starat o fotbal a nemůžete ho provozovat, budete poraženi.

cvičení stolního tenisu

Možná se ale budou muset připravit na dva quarterbacky. Po pěti po sobě jdoucích ztrátách hlavní trenér státu Texas Jake Spavital znovu otevřel soutěž quarterbacků, přičemž startující Brady McBride nyní soutěží s juniorským Tylerem Vittem. McBride zaznamenal tři obraty při ztrátě Bobcats 44-34 s Louisianou-Lafayette a jeho hody byly po celé mapě, takže by nebylo překvapením vidět Vitta kývnout.

Celý ten rok jsme byli svým vlastním nejhorším nepřítelem, Řekl Spavital . Všechno, co jsme udělali, si opravdu způsobujeme sami. Mluvíte o všech těchto morálních vítězstvích, jsme prostě frustrovaní z morálních vítězství. Jako, říkám vám, kluci, každý týden hrají tvrdě, a oni to dělají, a vy to vidíte. Je celkem rozumné, že hrají extrémně tvrdě a soutěživě. Musíme však být důslednější a uklidit fotbalovou část.


Populární Problémy

Navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu je velmi obohacující zážitek, ale pro studenta, který žije mimo akademickou půdu, může být cesta do kampusu velmi stresující. Plánování dopředu, kontrola pravidel dojíždění a parkování vaší školy a zvažování ...

Světová šestka Alexander Zverev nedávno vyjádřil svůj názor na vylepšený formát Davis Cupu, který platí od roku 2019.

Sambuca je italský likér s příchutí anýzu, který je obvykle bezbarvý, ale někdy může mít sytě modrou barvu (označovanou jako černá sambuca) nebo jasně červenou barvu. Běžná bezbarvá odrůda se označuje jako „bílá sambuca“. Sambuca je ...

Simona Halepová čeká v největším zápase kariéry Amandy Anisimovy. Profilujeme 17letou dívku, která se proslavila v Paříži.

Neohrožená Markéta Vondroušová na 233 pozicích zakončila pozoruhodný týden ve velkém stylu vítězstvím na Ladies Open Biel Bienne.

Je to Federer vs Del Potro