Wimbledon 2015: 5 nejlepších zápasů, které je třeba sledovat 1. den

V Londýně se chystá Wimbledon 2015 a první soutěžní den se můžete těšit na spoustu vzrušujících zápasů.

Obhájkyně titulu a světová jednička Novak Djokovič se postaví před soud Philippa Kohlschreibera, zatímco ženská světová jednička Serena Williamsová zahájí kampaň proti ruské Margaritě Gasparyanové.

Zde je 5 zápasů, které si nemůžete dovolit nechat ujít!

  1. Jarkko Nieminen vs. Lleyton HewittLleyton Hewitt bude hrát svůj poslední letošní Wimbledon. V úvodním kole se ujímá Fin Jarkko Nieminen.

Oba muži přicházejí ze ztrát na mistrovství. Zatímco Hewitta poslali balit velké porce Kevina Andersona do klubu Queen, Nieminen prohrál s mladým Němcem Alexandrem Zverevem v Halle. Hewitt nebude chtít ukončit svoji wimbledonskou kariéru prohrou v prvním kole. Mistr z roku 2002 zde má krásné vzpomínky a do zápasu vstupuje jako oblíbený.

Austrlančan vede proti Nieminenu 5: 0, přičemž dva z nich přišli na dva grandslamy-US Open (2005) a French Open (2007).

Tento zápas by mohl být vyrovnaný.

Čas zápasu: Kolem 18:00 IST.

  1. Leonardo Mayer vs. Thanasi KokkinakisZápas mezi veteránem Leonarda Mayera a nadcházejícím australským mladíkem Thanasiem Kokkinakisem bude zábavný. Mayer zde hrál několikrát a drží si náskok před Kokkinakisem, ale Australan svou hru za poslední rok ohromně zlepšil.

Mayer, který byl v Nottinghamu jedničkou č. 2, prohrál s Denisem Istominem v těsně napadeném čtvrtfinále. Kokkinakis naopak prohrál s Gillesem Simonem v klubu Queen. Očekávejte, že Kokkinakis zahájí stenový boj a dokonce získá rozrušenou výhru nad svým nasazeným protivníkem.

Jedná se o první setkání obou hráčů.

Čas zápasu: 16:00 SKUTEČNĚ.

  1. Simone Bolelli vs. Kei NishikoriSvětová jednotka č. 5 Kei Nishikori neprošel velkou přípravou na Wimbledon poté, co odešel do důchodu v zápase proti Andreas Seppi v Halle se zraněním lýtka. Simone Bolelli se probojovala do čtvrtfinále v Nottinghamu, než prohrála s Marcosem Baghdatisem ve dvou setech.

Ti dva se proti sobě postavili pouze jednou - třetí kolo Wimbledonu 2014. Tento zápas byl humdinger s Japonci vyhrál to v pěti setech poté, co byl 2 sady na 1 dolů.

Bude zajímavé sledovat, zda se Nishikori ze svého zranění úplně vzpamatoval, protože vypadá, že zítra pokročí.

Čas zápasu: Kolem 7:00 IST.

Populární Problémy

Sania Mirza se za ta léta zdvojnásobila

Djokovič nedávno zaznamenal své 17. vítězství proti Monfils v 17 setkáních, ale je to ta nejsložitější rivalita všech dob?

Poté, co Simona Halepová ve třetím kole ve Wimbledonu prohrála, řekla: „Hrát na travnatém hřišti je vždy velká výzva.“

Sandály jsou základem léta, ale mohou snadno vytvářet špínu, špínu, pot a pachy. Existuje několik věcí, které můžete použít k čištění sandálů, v závislosti na tom, z čeho jsou vyrobeny. Bez ohledu na to, jaký druh máte, mohou být snadno ...

Jak použít inverzní tabulku pro bolesti zad. Inverzní terapie se používá ke zmírnění bolestí zad způsobených degenerativními nebo herniovanými ploténkami, spinální stenózou nebo jinými páteřními stavy. Tyto podmínky způsobují gravitační tlak na ...

Jak dostat barvu z koberce. Barva, která byla upuštěna, postříkána nebo kapala na koberec, vyžaduje okamžitou pozornost k jejímu odstranění. Pro dosažení nejlepšího úspěchu při odstraňování barvy je důležité vědět, s jakým druhem barvy se potýkáte, protože ...