Novak Djokovič při vítězství nad Radkem Štěpánkem předvádí opravdové sportovní výkony

Wimbledon je o udržení milosti fantastické hry, kterou je tenis, kromě tvrdých zápasů na hřišti. Sport nás učí umění být konkurenceschopní a snažit se vyhrát a přitom respektovat soupeře a zároveň být spravedliví a disciplinovaní.

Novak Djokovic, srbská legenda, předvedl dokonalý příklad skutečného sportovního ducha a fair play ve svém zápase druhého kola ve Wimbledonu proti Radku Štěpánkovi z České republiky, když odmítl opakování bodu a nechal bod odměnit svému soupeři.

Byl to Djokovič, který sloužil, a po krátké rally čárový rozhodčí zavolal bekhend od Čecha ven, když Djokovič zahrál míč zpět do sítě. Po výzvě od Štěpánka, opakování ukázalo, že míč byl uvnitř, což obvykle vyžaduje opakování bodu. Ale Djokovič místo toho udělil bod Štěpánkovi s tím, že sledoval míč a míček věděl, že je uvnitř, ale nakonec trefil síť. V zásadě chtěl naznačit, že špatné volání nemělo žádný vliv na střelu, kterou zahrál, a proto by měl být bod dán muži z České republiky.

Divákům tato ukázka sportovního ducha tleskala.

kde hrát tenis

Tady se podívejte, co se stalo.Vítězství nad veteránem by ‚Djokera‘ potěšilo a nyní bude netrpělivě čekat na svého soupeře v dalším kole. Začátkem tohoto měsíce se také objevily zprávy o tom, že se brzy oženil se svou snoubenkou.

Populární Problémy

Jak ulevit od bolestí zad. Bolesti zad jsou rušivým faktorem, kterým v určitém okamžiku svého života bude trpět drtivá většina lidí. Může se projevovat sporadicky nebo se může jednat o chronický problém. Léčba bolesti zad může vyžadovat lékaře; ...

Leander Paes bude titulkem Bengaluru Open, které začíná 10. února.

V neděli večer má premiéru 'Heels', nové wrestlingové televizní drama se Stephenem Amellem a CM Punkem. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Novak Djokovic a Karen Khachanov se v pondělí setkají ve čtvrtém kole French Open. Djokovič vede proti sobě 3: 1, ale na antuce se ještě nikdy nepotkali.

Jak se cítit šťastný během chladné zimy. Všimli jste si někdy, jak se zdá, že špatné počasí s sebou táhne ducha dolů? S počasím nelze nic dělat, ale můžete udělat různé věci, abyste si udrželi náladu až do ...