Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

Pete samprasPete Sampras a jeho manželka Bridgette Wilson

Pete Sampras a jeho manželka Bridgette WilsonPete Sampras se stal profesionálem v roce 1988 a vyhrál 14 grandslamů až do důchodu v roce 2002. Stal se prvním hráčem, který překonal rekord Roye Emersona ve 12 grandslamech. 30. září 2000 se Sampras oženil s americkou herečkou Bridgette Wilson.Těsně předtím, než svázal uzel s bývalou Miss Teen USA, Sampras prohrál semifinále na Australian Open na začátku roku 2000 s Andre Agassim, ale později vyhrál svůj 13. grandslamový turnaj ve Wimbledonu. Po sňatku přišel v roce 2000 o titul US Open Marat Safin a Lleyton Hewitt v roce 2001.

V roce 2001 prohrál ve Wimbledonu ve čtvrtém kole s Rogerem Federerem 6–7 (7), 7–5, 4–6, 7–6 (2), 5–7.Sampras neměl dobrý start v roce 2002 s brzkou porážkou ve 2. kole ve Wimbledonu proti George Bastlovi, kterému patřilo 145. místo. Později téhož roku si Sampras nárokoval titul US Open. Porazil Andreho Agassiho 6: 3, 6: 4, 5: 7, 6: 4, aby si zajistil svůj 14. grandslamový titul, což je rekord, který zůstal neporažen, dokud Roger Federer nepožádal o 15. titul na Wimbledonském šampionátu 2009 proti Andy Roddickovi. Na konci turnaje US Open 2002 byl Sampras zařazen na 13. místo.Sampras neodehrál žádné turné po dobu následujících 12 měsíců po svém vítězství na US Open, ale oficiálně oznámil svůj odchod do důchodu v srpnu 2003.

Populární Problémy

„Descendants: The Royal Wedding“, animovaný speciál založený na populární franšíze, se koná v pátek večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat v přímém přenosu online.Jak bezpečně jezdit na kole. Jízda na kole může být obrovská zábava a je to skvělý způsob, jak se udržovat v kondici. Nicméně jízda na kole má svá rizika, zvláště když sdílíte silnici s motorizovaným provozem. Aby byla v bezpečí, je ...Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas SDSU vs Boise State online bez kabelu. Stát San Diego zůstává 25 zápasů neporažený.

Jak kopnout do cíle (ragby). Vykopnutí branky je jedním z nejdůležitějších aspektů ragby, protože dnešní hry rozhodují trestné góly a konverze. Dobrému gólovému kopači lze obvykle zaručit místo v týmu. Budeš...