Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

Pete sampras

Pete Sampras a jeho manželka Bridgette Wilson

Pete Sampras a jeho manželka Bridgette Wilson

Pete Sampras se stal profesionálem v roce 1988 a vyhrál 14 grandslamů až do důchodu v roce 2002. Stal se prvním hráčem, který překonal rekord Roye Emersona ve 12 grandslamech. 30. září 2000 se Sampras oženil s americkou herečkou Bridgette Wilson.

Těsně předtím, než svázal uzel s bývalou Miss Teen USA, Sampras prohrál semifinále na Australian Open na začátku roku 2000 s Andre Agassim, ale později vyhrál svůj 13. grandslamový turnaj ve Wimbledonu. Po sňatku přišel v roce 2000 o titul US Open Marat Safin a Lleyton Hewitt v roce 2001.

V roce 2001 prohrál ve Wimbledonu ve čtvrtém kole s Rogerem Federerem 6–7 (7), 7–5, 4–6, 7–6 (2), 5–7.

Sampras neměl dobrý start v roce 2002 s brzkou porážkou ve 2. kole ve Wimbledonu proti George Bastlovi, kterému patřilo 145. místo. Později téhož roku si Sampras nárokoval titul US Open. Porazil Andreho Agassiho 6: 3, 6: 4, 5: 7, 6: 4, aby si zajistil svůj 14. grandslamový titul, což je rekord, který zůstal neporažen, dokud Roger Federer nepožádal o 15. titul na Wimbledonském šampionátu 2009 proti Andy Roddickovi. Na konci turnaje US Open 2002 byl Sampras zařazen na 13. místo.

Sampras neodehrál žádné turné po dobu následujících 12 měsíců po svém vítězství na US Open, ale oficiálně oznámil svůj odchod do důchodu v srpnu 2003.

Populární Problémy

Federer se honí za rekordním 8. wimbledonským titulem, zatímco Cilic se pokouší poprvé zvednout trofej.

Do konce finále Australian Open sestrám Williamsovým zbývají pouhé hodiny, zde je pohled na 5 jejich nejlepších zápasů.

Roland Garros byl zásadním turnajem v kariéře světové jedničky Novaka Djokoviče. Srb ji vyhrál pouze jednou (v roce 2016), ale tento titul mu pomohl dokončit dlouho očekávaný kariérní grandslam.

Jak francouzsky zvlnit. Někdy se mu říká prodloužení tricepsu nebo French press, francouzský loken je jedním z nejlepších způsobů, jak si vybudovat triceps-často zapomenuté svaly za vašimi bicepsy. Vaše tricepsy ve skutečnosti tvoří dvě třetiny ...

Harrison jde z US Open sideshow na headlinera s vítězstvím

13. sezóna seriálu Sister Wives je zpět na kanálu TLC. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.