NOVINKA: Osaka se rozdělila s trenérem Bajinem

Naomi Osaka (R) a Sascha Bajin (L)

Naomi Osaka (R) a Sascha Bajin (L)

Naomi Osaka se rozešla s trenérem Saschou Bajinem, světovou jedničkou vyhlášenou v pondělí.

sledujte jeho temné materiály online zdarma

Bajin se stala první držitelkou ceny WTA Coach of the Year poté, co pomohla Osakě v průlomovém roce 2018 posunout její hru do nových výšin.

Japonka si v březnu v Indian Wells připsala první titul na okruhu WTA, když na cestě k titulu porazila Marii Šarapovovou, Karolínu Plíškovou a Simonu Halepovou.

Osaka si zajistila svůj první grandslamový titul na US Open, když ve finále porazila Serenu Williamsovou, která byla zastíněna hádkou 23násobného velkého vítěze s rozhodčím Carlosem Ramosem.

Jednadvacetiletá žena v lednu přidala na svůj rostoucí seznam vyznamenání Australian Open a následně se tak poprvé v kariéře dostala na první místo světového žebříčku.

Navzdory jejímu úspěchu po boku Bajina Osaka potvrdila, že se pár rozešel na Twitteru.

'Už nebudu spolupracovat se Saschou,' napsala Osaka. 'Děkuji mu za jeho práci a přeji mu vše nejlepší do budoucna.'

tenisové forhendové gripy

Životopis Naomi Osaky, Čisté jmění , Novinky, Aktualizace a další na Sportskeeda

Populární Problémy

Dnes večer je finále 12. série Teorie velkého třesku, které sérii ukončuje. Podívejte se, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Jak nosit Holter monitor. Pokud vám lékař diagnostikuje nepravidelné srdeční příznaky, může vám předepsat Holterův monitor, který můžete nosit. Toto poměrně běžné zařízení pomáhá sledovat elektrickou aktivitu ve vašem srdci. To dá ...

Grand slamový comeback Victorie Azarenkové skončil ve čtvrtém kole, když si prima Simona Halepová rezervovala čtvrtfinále Wimbledonu s Johannou Kontovou.

Pamela Adlon je zpět se sérií 4 Better Things ve čtvrtek 5. března na FX. Zde je návod, jak sledovat online bez kabelu.

Ve čtvrtek Rafael Nadal ve čtvrtek odstoupil z letošního Wimbledonu a olympijských her s odvoláním na potřebu fyzicky se zotavit po vyčerpávající jílovité sezóně.