Přímý přenos Texas Tech vs Michigan Baseball: Jak sledovat CWS online

Přímý přenos Texas Tech vs Michigan Baseball

Twitter / TTU_Baseball

Přímý přenos hry Texas Tech vs Michigan a všech her CWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Texas Tech Red Raiders a Michigan Wolverines se v sobotu setkají v prvním kole College World Series v TD Ameritrade Park Omaha.

Začátek hry je naplánován na 14:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Texas Tech vs Michigan (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

tenisová Francie

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Michigan vs Texas Tech (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Texas Tech vs Michigan (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Texas Tech vs Michigan CWS Preview

Každá skupina postoupila do College World Series s vítězstvím ze tří her v super regionals.

Texas Tech (44-18) porazil soupeře z Oklahomy State z Big 12, přičemž rozhodující zápas 8-6 za párem homerunů získal junior shortstop Josh Jung, celkový výběr č. 8 z nedávného draftu MLB.

[Jungův] chlapík, který po celou dobu své přípravy, člověče, nepochybuje, že bude důvěřovat tomu, co dělá, a je opravdu skvělé vidět ho trefit homerun svého posledního at-bat, hlavního trenéra Texas Tech Tima Tadlocka řekl, podle Denně Toreador .

Nyní vytvořili pět College World Series, všechny pod Tadlockem, který převzal vedení před sezónou 2014.

učení se tenisovému podání

Nevím, jestli chci přemýšlet o tom, co cítím, řekl Tadlock Denně Toreador . Vím, že je 26. nebo 27. června, můžete to celé vyhrát. Od toho nás dělí pět her a to je dlouhá doba. Po cestě vás to bude rušit, ale obvykle je to hrát hru, trvat den, hrát jinou hru. To tedy nutně necítím, ale takový je náš plán. Máme v plánu hrát.

Chytrý chytrák Braxton Fulford, který pochází z Texas Tech locale Lubbock, Texas, se také připojil na homerun a přidal RBI double.

Včera v noci [Fulford] jaksi pověsil hlavu, dal tu hru na sebe, řekl Jung, podle Daily Toreador. A já jsem seděl ve vířivce vedle něj a on byl v ledové lázni, jen tam seděl se sklopenou hlavou a já říkal: „Hej, chlapče, jsi v pořádku.“ A pro něj vraťte se, odskočte si dnes, ať je tam zeď, a pak trefí domácí z výsledkové tabule. Nikdy jsem ho neviděl trefovat míč oppo a on to odložil na tabuli. Jaký to okamžik pro něj, zvláště když byl z Lubbocku. To bylo docela cool.

Wolverines (46-20) překonali UCLA Bruins, aby dosáhli své osmé College World Series a první od roku 1984.

Tommy Henry, který bojoval s chřipkou, omezil Bruins na dva běhy, sedm zásahů a žádné procházky po sedmi směnách, přičemž šest škrtl.

Víte, představujete si tyto okamžiky a sníte o tom, že jste na této scéně, řekl Henry podle Michiganský deník . Vím tedy, že 35 z nich by nepřeskočilo a nikdy nezmeškálo tento okamžik, takže ani já se nechystám.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Benavidez vs Angulo.

Uskutečnění vztahu je vždy těžké a vyžaduje spoustu úsilí. Vztahy mohou být ještě těžší, pokud člověk jde na jinou školu. Najít si čas na setkání s klukem, natož s ním chodit, může být těžké, když máte jiné akademické ...

Série HBO „Ballers“ se ve své třetí sezóně stává silným a my jsme se seznámili s tím, jak můžete každou epizodu sledovat online zdarma.

Cincinnati a Iowa se v sobotu setkají ve druhé polovině dvojitého záhlaví Chicago Legends. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Real Madrid a Šachtar Doněck se ve středu setkají v akci Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Real Madrid a Bayern Mnichov se setkávají v masivní přátelské sobotní noci. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu v USA.