Jak se dívat online na America’s Got Talent 2020 bez kabeluNBC Epizoda „Konkurzů“ 1501-Na snímku: (l-r) Howie Mandel, Heidi Klum, Sofia Vergara, Simon Cowell

Jedna z nejžhavějších letních show se vrací, když Amerika má talent se vrací pro svou 15. sezónu, premiéru má v úterý 26. května ve 20 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto OSM na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte NBC na FuboTV

NBC (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

tenisová kresba

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Amerika má talent živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte NBC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Amerika má talent žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

šok lékař tenisový loketní opěrný popruh

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje epizody Amerika má talent po jejich vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte NBC na Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Amerika má talent živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Amerika má talent“ 2020Hrát si

FIRST LOOK: America's Got Talent Season 15 s NOVOU soudkyní Sofií Vergarou a Heidi Klum @Amerika má talent | 15. sezóna se Sofií Vergarou | První pohled #AGT #AmericasGotTalent #TalentRecap Pro další HD videa, novinky, analýzy a rekapitulace America's Got Talent - přihlaste se k odběru a sledujte Talent Recap: talentrecap.com/ V sezóně 15 následuje NBC's America's Got Talent Simon Cowell, Howie Mandel, vrací se rozhodčí Heidi Klum a NOVÁ rozhodčí Sophia… 2020-04-28T23: 39: 15Z

Pro patnáctou sezónu Amerika má talent , Moderní rodina hvězda Sofia Vergara se připojuje k porotě vedle vracející se soudkyně a módy Heidi Klum, výkonného producenta Simona Cowella a komika Howieho Mandela. Terry Crews se také vrací jako hostitel.

Jsem velmi rád, že mohu připojit svou novou rodinu OSM , Řekla Vergara v tiskové zprávě. Toto je pro mě nová a vzrušující další kapitola a jsem nesmírně hrdý na to, že jsem prvním latinským porotcem na výstavě. Nemůžu se dočkat, až budu sledovat všechny ty talenty a bavit se s vámi všemi!

Jsem tak nadšený, že jsem zpět OSM se Simonem, Howiem a Terrym. Skutečnost, že se k nám přidá Sofia Vergara, je třešničkou na již tak lahodném dortu, dodal Klum.

Infekční energie a bystrý vtip Sofie dokonale splynou s oblíbenými Heidi, Simonem, Howie a Terry. Jako vážená herečka a úspěšná podnikatelka ztělesňuje americký sen, který je synonymem transformační fáze AGT, řekla Meredith Ahr, prezidentka skupiny Alternative & Reality Group, NBC Entertainment.Hrát si

Video Video související se sledováním toho, jak Amerika má talent 2020 online bez kabelu 2020-05-26T13: 06: 03-04: 00

Když míříme do naší milníkové 15. sezóny, jsme nadšení, že můžeme přivítat Sofii v rodině AGT, řekla Trish Kinane, prezidentka zábavního programování společnosti Fremantle. Jsme také potěšeni návratem úžasné Heidi Klum a těšíme se na spoustu zábavy, protože tyto dynamické, dokonalé ženy se připojí k Simonovi, Howiemu a hostiteli Terry Crews, aby inspirovaly soutěžící v zábavné a nepředvídatelné sérii.

Tato sezóna slibuje novou přehlídku zpěváků, tanečníků, komiků, zkroušitelů, impresionistů, kouzelníků, břichomluvců a nadějných hvězd - všichni soutěží o získání amerických hlasů a ceny 1 milion dolarů. Minulé soutěžící, kteří pokračovali ve velkých věcech, jsou zpěvačka Kodi Lee, kouzelník Shin Lim, zpěvačka Grace Vanderwaal, břichomluvkyně Darci Lynne Farmer, operní pěvkyně Jackie Evancho a břichomluvec Terry Fator.

výsledky pro tenis

Amerika má talent vysílá v úterý ve 20 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Chcete se dívat na letošní Vegas Summer League online? Zde je návod, jak sledovat živý přenos her, i když nemáte kabel.

Rumunský mrtvý tah je jedním z nejlepších cviků na posílení hamstringů. Na rozdíl od běžného mrtvého tahu držíte činku neustále vzhůru a pravidelně ji zvedáte nohama a spodní částí zad. Rumunský mrtvý tah je perfektně ...

Brewers a Dodgers se setkávají v sérii NL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat každou hru živě online, pokud nemáte kabel.

Nový Zéland All Blacks míří do Říma, aby se ujal Itálie. Zde je návod, jak sledovat zápas online, pokud jste ve Spojených státech.

Prohlédněte si náš kompletní přehled a průvodce semi-westernovým forhendovým úchopem. Naučte se, jak ji držet, stejně jako hlavní výhody a nevýhody.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru 49ers vs Rams online bez kabelu, ať už jste v San Francisku, Los Angeles nebo mimo trh.