Wimbledon 2016: Andy Murray mlátí Tomáše Berdycha do třetího wimbledonského finále

Murray 2016

Andy Murray dnes vyhrál rozhodující vítězstvíDruhý nasazený Andy Murray předvedl působivý výkon, když porazil desátého nasazeného Tomáše Berdycha 6: 3, 6: 3, 6: 3, aby se v pátek dostal do svého třetího wimbledonského finále v Londýně. Mistr z roku 2013 potřeboval na vítězství nad runner-upem 2010 1 hodinu 57 minut.Toto je Murrayovo třetí velké finále za sebou v tomto roce poté, co prohrálo finále Australian Open i French Open se světovou jedničkou Novakem Djokovičem. V neděli se setká s finalistou grandslamového finále Milošem Raonicem, který překonal sedminásobného vítěze Rogera Federera 6-3, 6 (3) -7, 4-6, 7-5, 6-3 v druhém semifinále.Podrobnosti o zápase:

Andy Murray viděl rostoucí důvěru a zlepšenou hru poté, co se podruhé v kariéře spojil s bývalým mentorem Ivanem Lendlem. Pokud byla jeho procházející hra již dobrá, pak se stala mnohem ostřejší, než tomu bylo dříve. Také jeho hra na nádvoří vypadala svrchovaně vybroušená a kdykoli Skot přišel k síti, téměř se nezachytil.Na rozdíl od svého soupeře na opačné straně sítě byl Murray vynikající v chytání šancí. Když Andy vyhrál své poslední čtyři zápasy proti Čechům, přišel připraven a bylo to evidentní. Zatímco dvojnásobný grandslamový šampion se dokonce rozplýval ve vzácných úsměvech, na druhém místě v roce 2010 se zdálo, že je nervózní a pod velkým tlakem.Statistiky ukazovaly Murrayovu připravenost. Skončil s pouhými 9 nevynucenými chybami, které potvrdily, jak solidní byl po celý zápas, zatímco Berdych hodil dalších 21 chyb.

Desáté semeno však bylo agresorem a mělo 32 vítězů ve srovnání s Murrayovým 20, ale to byla jeho neschopnost proměnit i poloviční šance.Po přiznání brzké přestávky v prvním setu se Češka dokázala s Murrayem vrátit zpět na úroveň. Ale Berdychův forhend byl v pátek hodně mimo, což ve 3. – 5. Znamenalo pro místní naději brejk.Druhé nasazené už žádnou další příležitost nepotřebovalo, protože úvodní set 6-3 zpečetil esem.

Další set byl až do šesté hry, která se ukázala být maratonem, úplně na jedničku. Poté, co se Murray dokázal vykroutit z této klíčové servisní hry pro udržení posílení důvěry, zvýšil tlak na svého protivníka a přinutil ho k chybám.

Berdych prolomil a rozdal přestávku, a tím byly pravděpodobně zabity všechny jeho mizivé šance udělat z tohoto semifinále soutěžní zápas.
Skot snadno strčil do druhého setu, aby už jednou nohou postoupil do domácího finále Major.

Pokud Berdychovi fanoušci stále doufali v nějaký souboj veterána, čekalo je velké zklamání. Sada se ukázala být jednostranná jako prvních pár sad.

Jak tlak stále narůstal, Berdych úplně ztratil kontrolu nad svými salvami a začal si stříkat předloktí po celém místě. Murray z toho vytěžil náskok 4: 1 a poté bylo otázkou několika minut, než se světová dvojka znovu vrátila do finále Wimbledonu.

Populární Problémy

Bhambri zvýšil nové umístění v žebříčku s nedávným úspěchem titulu a vyraženým tiketem na French Open.

Maria Šarapovová neví, kdo je Sachin Tendulkar, ale to není důvod, aby byli indiáni pobouřeni.

Jak vyléčit cervikální vypouklý disk. Vypouklý kotouč se vyvíjí, když se vertebrální disk vyboulí do páteřního kanálu, někdy v tomto procesu stlačuje nerv. Vypouklé disky, často označované jako 'herniovaný disk', jsou technicky ...

Čištění okapů není nejzajímavější práce na světě - je špinavá, fyzická a je to noční můra pro každého, kdo se bojí výšek. Bohužel tak nečiní alespoň dvakrát ročně (jednou na jaře a znovu v ...

„Rent: Live“ se vysílá na Foxu. Získejte přehled o streamovacích službách pro ty, kteří nemají kabel, a zjistěte, jak můžete sledovat show online při jejím vysílání.