Analýza losování Wimbledonu 2017: Jak se věci skládají pro Federera, Djokoviče a Nadala?

Londýn, Anglie - 20. června: Andy Murray z Velké Británie trefuje forhend během zápasu 1. kola proti Jordan Thompson z Austrálie v Queens Clubu 20. června 2017 v Londýně, Anglie. (Foto Patrik Lundin/Getty Images pro LTA)

Dvojnásobný wimbledonský šampion Murray bojuje s formou a zraněními

Byly vyhlášeny slosování na Wimbledon 2017, který začíná 3rdčervence. Kde stojí Velká čtyřka a jak vypadají remízy?

Zde je analýza:

První čtvrtina

Andy Murray, nejlepší hráč obhájce titulu a titul obhájce titulu, je na titulní straně první čtvrtiny a má za sebou snadných prvních pár kol, zejména s ohledem na své schopnosti na trávníku. Skot nebude vědět, kdo je jeho soupeřem 1. kola, hraje kvalifikaci na začátek.

V jeho čtvrtině je několik potenciálně nebezpečných hráčů, zvláště když vezmeme v úvahu, že Murray se potýká se zraněním kyčle, který se účastní turnaje, a na začátku se z několika tréninků odhlásil.

Skot by mohl čelit Joaovi Sousovi - nebo dalšímu rtuťovému Němci Dustinu Brownovi, a přestože byl Brown v méně než ideální formě, jeho velká porce, podporovaná rychlými travnatými kurty ve Wimbledonu, by mohla Murrayovi vytvořit určité překážky.

Brown vyhnal Nadala ve 2. kole ve Wimbledonu v roce 2015 - takže mu nejsou velká rozrušení cizí.

Je to však Murray, kdo z Velké čtyřky má nejsnazší losování; připravuje potenciální setkání se Stanem Wawrinkou ve čtvrtfinále. Švýcarské eso, které loni získalo svůj třetí grandslamový titul na US Open, má od té doby scintilační formu, postoupilo do semifinále na Australian Open-a poté do finále French Open.

Ačkoli Wawrinka nikdy nedosáhl za čtvrtfinále ve Wimbledonu, vyhrál každý z ostatních grandslamů jednou-a není žádný trávník. Švýcaři by zde mohli jít do hloubky a rozrušit už tak zápasícího Murraye, ale až do čtvrtfinále je Murray tím, kdo může být v klidu až do úvodních kol.

To znamená, že Murray bojuje-s předčasnými ztrátami při rozcvičení trávy a nepřetržitě znepokojujícím zraněním kyčle mohlo být jeho wimbledonské představení v ohrožení.

Populární Problémy

Vynecháváte někdy snídani a doufáte, že se vám lépe vejde do džín nebo obleku? Je to přirozená myšlenka, méně kalorií znamená menší váhu. Chcete -li však zůstat štíhlí a zhubnout, budete chtít snídat vyváženě a začít svůj den ...

Jak se protáhnout, když jste těhotná. Protahování je skvělý způsob, jak uvolnit napětí a bolesti, které se mohou objevit během těhotenství. Jak se vaše břicho zvětšuje, může být obtížné provádět úseky, na které jste zvyklí, ale některé snadné ...

Zjistit, co si vzít na umělecký otvor, může být matoucí. Nosíš celý černý? Potřebujete udělat módní prohlášení? Pravdou je, že máte velkou flexibilitu při výběru outfitu na umělecký vernisáž, pokud splníte ...

Dny poté, co odhalila, že se chce přátelit s Nickem Kyrgiosem, senzace amerického teenagerského tenisu Coco Gauffová přiznala, že Aussie a Roger Federer jsou jejími „vysněnými partnery smíšené čtyřhry“.

Pokud máte kreativní nápady ohledně obuvi, můžete zvážit zahájení vlastní řady obuvi. I když realizace tak velkého projektu může být skličující, jeho rozdělení na menší části vám pomůže zorganizovat se a realizovat své sny. Podle...

Western Michigan startuje v sobotu 3: 0. Tato hra není v televizi, takže zde je návod, jak a kde ji můžete sledovat.