Wimbledon 2019: vítězství Cori Gauffové nad Venus Williamsovou

setkání s jejím idolem

setkání s jejím idolem

Její předchozí vítězství v rovném setu proti Belgičance Greet Minnenové přivedlo 15letou Cori Gauffovou k hlavnímu tahu Wimbledonu v tomto roce a o krok blíže k dosažení jejích snů.

Očividně je mi jedno, koho hraji, jsem rád, že jsem v losování, ale rád bych se o hřiště podělil se Serenou. Kdybych hrál kohokoli z nich, byl by to splněný sen, vykřikl Američanka, když zpečetila své místo v hlavním tahu.

Cori Gauffová, šampionka US Open Junior, která začala svou tenisovou cestu s inspirací od sester Williamsových, byla postavena tváří v tvář na kurtu proti Venus Williamsové v hlavním tahu.

Gauffová využila svého okamžiku ve svém zápase proti svému idolu a slavnému hráči tím, že porazila 6: 4, 6: 4 a v tomto grandslamu se ukázala jako vycházející hvězda.

Její štěstí a nadšení z hraní Venuše nikdy nezměnilo kurz a zdálo se, že je dobře vybavena na to, aby zvládla všechny výzvy.

lakované tenisky

Soutěžení s legendárním hráčem může hrát na vaši mysl a může vás chytit do řetězu sebezničujících myšlenek, které vám seberou sebevědomí a ocitnete se ve stavu ohrožení.

Gauffova sebedůvěra však stála jako pilíř síly, který ji chránil před jakýmkoli bombardováním pochybností nebo tlaku. Ukázala svou schopnost usměrnit přeplněný strach, vzrušení nebo nervozitu v příležitost uskutečnit vítězný plán.

Gauff dokázala zadržet své emoce a vnímat tuto potenciálně stresovou situaci jako výzvu, nikoli jako hrozbu.

Po svém vítězství zvolala:

Jsem super šokován. Myslím tím, že jsem nikdy nečekal, že se to stane. Očividně jsem doslova dostal svou vysněnou remízu, takže jsem velmi šťastný, že jsem ji dnes mohl vytáhnout.

Její odhodlání vyhrát se odráželo v její připravenosti před zápasem, v jejím výkonu po celý zápas i v jejím chování po něm. Udržet klid v soutěži proti zavedenému šampionovi v tak mladém věku vyžaduje duševní sílu. Nárůst emocí může snadno narušit vaši koncentraci ve hře takového osobního významu. Gauff však držel nervy a zůstal soustředěný.

Psychologická síla nejmladší hráčky Wimbledonu se odrážela v jejím velkolepém výkonu proti nejstarší hráčce turnaje a bezpochyby přispěla k jejímu chvályhodnému vítězství.

Sportovci, připravte se tedy dobře - fyzicky i psychicky!

Sledujte Sportskeeda pro více informací o rozpisu Wimbledonu, výsledcích Wimbledonu, Wimbledon Records, Wimbledonu Vítězové a Nejnovější zprávy a aktualizace.

Populární Problémy

Jak napsat pozvánku k narozeninám. Oslavy narozenin jsou zábava pro děti i dospělé všech věkových kategorií a vytvoření pozvánky je důležitým krokem v procesu plánování večírku, protože pozvánky zajišťují, že se lidé zúčastní. Ale pokud ...

Andy Roddick v rozhovoru řekl, že si je plně vědom velikosti svého finále Wimbledonu 2009 proti Rogeru Federerovi. Roddick také věří, že zápas je jedinou věcí v jeho kariéře, kterou si fanoušci pamatují více než kdokoli jiný.

Jak odemknout Cheat nepřemožitelnosti v Golden Eye 007. Cheat neporazitelnosti je téměř nemožné odemknout. Úroveň byste měli porazit za 2:05 nebo méně. Aktuální světový rekord je 0:54 sekundy. Ve hře jsou konflikty ...

Jak rychle snížit triglyceridy. Zvýšené triglyceridy jsou znepokojivé, protože mohou vést ke zvýšenému riziku srdečních chorob a mrtvice. Pokud chcete rychle snížit hladinu triglyceridů, měli byste provést dietní změny, jako je vyřazení ...

Kurzíva je text, který je šikmý vpravo. Italicizing klade důraz na určitý text v dokumentu, ať už se jedná o soubor vytvořený softwarovou aplikací, webovou stránku vytvořenou v HTML, dokument s LaTeXem nebo ...

Poté, co Kyrgios odstoupil ve čtvrtfinálové fázi, je Roger Federer v semifinále bez úspěchu.