Živý stream Wizards vs Lakers Scrimmage: Jak se dívat onlineGetty LeBron James a Anthony Davis z Los Angeles Lakers.Washington Wizards a Los Angeles Lakers se chystají na finální vyladění, když se v pondělí setkají na své rvačce uvnitř bubliny ve Walt Disney World.Rvačka začíná v 15 hodin. ET. Bude se vysílat v NBA TV (na národní úrovni), Spectrum SportsNet (lokálně na trhu Lakers) a NBC Sports Washington (lokálně na trhu Wizards).Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud nemáte kabel, kdokoli v USA může také sledovat živý přenos rvačky Wizards vs Lakers prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV .

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos NBA TV vysílání Wizards vs Lakers scrimmage na vašem počítači přes webové stránky FuboTV, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.


Wizards vs Lakers Scrimmage Preview

Lakers a Wizards nemohli mít různá očekávání, pokud jde o bublinu NBA, ale tyto dva týmy budou bojovat v závěrečné bitvě, když se připravují na osm setí, kde se věci začnou počítat jako skutečné.Lakers jsou favority titulu, protože NBA se připravuje na restart po více než čtyřech měsících. Za LeBronem Jamesem a Anthonym Davisem navázali Lakers na rekord 49: 14, nejlepší v Západní konferenci.Chlapci ve fialové a zlaté barvě zatím prohráli 1: 1, když porazili Magic a padli k Maverickům. Kyle Kuzma explodoval za 25 bodů při střelbě 10-13 a vypadal jako sebevědomá třetí možnost pro Lakers za Jamesem a Davisem.

Poté, co začal pravidelnou sezónu v jiné roli se zraněním, nehrál v rytmu, jen bojoval s některými z těchto věcí, [s] čerstvým myšlením, být zdravý a druhý tréninkový tábor, abych tak řekl, se zdá, že mu to prospělo, Řekl trenér Lakers Frank Vogel. Dnes v noci jsme ho viděli hrát výjimečně a myslím si, že to pro nás bude velký kus do play -off.

Je nepravděpodobné, že by James nebo David-kteří při posledním zápase týmu postřehovali oko-hráli v zápase velké minuty. Je však důležité, aby Lakers vymysleli své střídání s tím, že se strážce Avery Bradley odhlásí z restartu a veterán Rajon Rondo utrpí zlomeninu palce. Očekává se, že Markieff Morris bude mít svůj bublinový debut po pozdním příjezdu.

ping pong nebo stolní tenis

Washington má těžký plán boje, protože se připravuje bez dvou ze svých nejdůležitějších kousků, včetně Bradleyho Beala, Johna Walla. Obě hvězdy velkého platu jsou zraněny. Ostrostřelec Davis Bertans se také rozhodl pro Čaroděje, protože v tuto dobu má být volným hráčem a nechtěl riskovat zranění.

Rag-tag Wizards si vedli obdivuhodně, přestože měli rekordní skóre 0-2. Ve své poslední rvačce málem překonali Clippery a mohli se potloukat s Nuggety - dvěma nejlepšími Západní konference.

Věřte mi: Bylo to těžké, když jsme byli vzhůru a hráli jsme opravdu dobře, řekl trenér Wizards Brooks po prohře 105-100 s Clippers. Myslel jsem, že jsme se dnes zlepšili. Soutěžili jsme proti týmu, který tam bude úplně na konci.

Čarodějové sedí 4 & frac12; hry za Orlando Magic pro osivo č. 8 a budou muset využít svých osm osevních her, aby vytvořily místo.


Populární Problémy

Zjistěte vše o tom, jak sledovat Hallmark's Love and Sunshine v televizi a online.

Senzační běh Reillyho Opelky na National Bank Open 2021 pokračoval v pátek, když ve čtvrtfinále porazil Roberta Bautistu Aguta 6: 3, 7: 6 (1), aby se dostal do semifinále.

Č. 10 Houston čeká v sobotu velký domácí test proti Jižní Karolíně. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

Pro hráče golfu není nic frustrovanějšího než plátek - když se váš míč zakřiví napravo od místa, kam jste ho chtěli zasáhnout. Vidět, jak se váš míč pomalu unáší dál a dál doprava do drsného terénu, může být zdrcující duše. Několik faktorů ...

Být brankářem má rozhodně svůj podíl na pro a proti. Máte tu výhodu, že jste jediným hráčem, který může používat vaše ruce a paže, ale jste také v pozici, která s největší pravděpodobností způsobí fyzické zranění vašeho těla. Naučit se jak ...