10 tenistů, kteří dokončili Sunshine DoubleJim Courier se stal prvním hráčem, který dokončil Sunshine Double

Roger Federer vstoupil do čtvrtého kola na Miami Masters po vítězství 6: 3, 6: 4 nad Juanem Martinem Del Potrem . Nyní nastoupí 14čt-nasadil Španěl Roberto Bautista Agut, který přišel ze sady, aby ve třetím kole porazil šampiona Mexican Open Sama Querreyho.

Federer se nyní blíží k vítězství Sunshine Double tj. vítězství v Indian Wells a Miami Masters ve stejném roce. Vyhrát oba turnaje je velký úspěch a vyhrát je ve stejném roce je považováno za jeden z nejtěžších výkonů v tenise.

Čtěte také: Miami Open 2017: 5 důvodů, proč by Roger Federer mohl vyhrát Sunshine Double

Velcí jako Martina Navrátilová, Martina Hingis a Rafael Nadal nikdy nedosáhli kýženého Sunshine Double. V průběhu let se však našlo několik vynikajících hráčů, kteří dokázali dosáhnout tohoto úspěchu. Podívej se.


#1 Jim Courier - 1991

Prvním hráčem, který dokončil Sunshine Double, byl bývalý světový hráč číslo 1 Jim Courier v roce 1991. V té době byl Indian Wells Masters známý jako Newsweek Champions Cup a finále se dříve hrálo ve formátu nejlepších z pěti setů.

Kurýr byl 16thsemeno a omráčil hráče na vyšších příčkách jako Andre Agassi, Emilio Sanchez a Michael Stich na cestě do finále, kde porazil 3rdseed Guy Zapomeň na pět vzrušujících sad.

Courier na to navázal vítězstvím na Miami Masters (tehdy známém jako Lipton International Championships), kde mu bylo třináctthsemínko. Opět porazil Forget, tentokrát ve čtvrtém kole, a poté porazil Američany Derricka Rostagna, Richeyho Reneberga a Davida Wheatona na cestě k jeho jedinému titulu v Miami.

To byl začátek fialové náplasti pro Courier, když pokračoval vyhrát French Open a dostat se do finále US Open později ten rok.

Populární Problémy

Čínská první a jediná grandslamová vítězka Li Na formálně oznámila v pátek svůj tenisový odchod. 32letá Li to oznámila na svém mikroblogu, čínském ekvivalentu Twitteru, den poté, co se zvěsti o jejím odchodu již rozšířily po celém internetu a sociálních médiích.

Jak zabránit pomačkání obuvi. Pěkné šaty mohou trvat celý život, ale pohyb nohy uvnitř boty může způsobit pomačkání kůže. Zatímco některým vráskám se nelze vyhnout, existují kroky, kterými můžete ...

Ve čtvrtek se na celoamerickou hru Under Armour shromažďují nejlepší vyhlídky na vysokou školu v zemi. Zde je návod, jak se dívat.

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Všechny živé aktualizace a výsledky z druhého hracího dne na French Open 2016.