4 úrovně, kterými musí Ind postupovat, aby se stal profesionálním tenistou

Sania Mirza dosáhla č. 27 ve dvouhře a č. 1 ve světovém žebříčku dvojic

Leander Paes získal olympijskou medaili ve dvouhře a stal se také jedničkou ve čtyřhře

Tenis je jedním z nejsoutěžnějších a nejobdivovanějších sportů na světě. Existuje mnoho lidí, kteří hrají tenis pro fitness, někteří hrají pro radost, zatímco existuje několik těch, kteří se chtějí tenisu věnovat jako kariéře. Profesionální tenis je vysoce konkurenční jako ostatní profesionální sporty. Stát se mezinárodním tenistou vyžaduje odhodlání, vytrvalost a zručnost.

Miliony tenistů nebo tenisových nadšenců touží stát se profesionálním tenistou. V Indii existuje nespočet tenistů, kteří mohou hrát tenis analogicky jako profesionální tenista, ale jen málo z nich ví, jak se jím stát.

Zde jsou 4 úrovně, kterými musí Ind postupovat, aby se stal profesionálním tenistou nejvyšší úrovně:


# 1 AITA

Zadejte cap

POMOC

AITA nebo All India Tennis Association je řídícím orgánem tenisu v Indii. Sdružení je přidruženo k Mezinárodní tenisové federaci. Působí ve všech indických národních reprezentačních tenisových webech. AITA také organizuje a pořádá tenisové turnaje na indickém území a organizuje domácí mezinárodní zápasy. Vybírá také tým indického Davis Cupu a tým Indian Fed Cup.

AITA pořádá různé typy turnajů v zemi, jako jsou série Talent, Championship Series, Super Series, National series a dva Nationals - Hard Court a Clay Court.

Hráč, který se chce v první řadě stát profesionálním tenistou, musí hrát AITA Nationals a musí vyhrát nějaké zápasy, aby získal národní umístění. Pořadí pomůže hráči získat sponzory od některých velkých společností v oblasti tenisu.


#2 ITF

Vstupte do pasti

ITF

Mezinárodní tenisová federace pořádá mužský okruh ITF, což je řada profesionálních tenisových turnajů pořádaných po celém světě. Je to první úroveň nebo první krok mužského profesionálního tenisu na mezinárodní úrovni.

Turnaje ITF jsou zahrnuty v žebříčku ATP. To umožňuje mladým profesionálním hráčům postoupit na turnaj ATP Challenger Tour, po kterém následuje světový turnaj ATP. Každý profesionální tenista už nějakou dobu hraje mužský okruh ITF.

Poté, co získáte dobrou pozici v AITA, je dalším krokem registrace na okruhu ITF pro. Aby hráč získal hodnocení, musí nějaké zápasy vyhrát. Protože v Indii není mnoho akcí ITF, musí hráč často cestovat do zahraničí. V tuto chvíli bude hodnocení AITA dostačující, protože sponzoři mohou hráči finančně pomoci. Pouze hraní a vyhrávání více zápasů může hráči pomoci získat dobré hodnocení a získat přímé vstupy do hlavních tahů v ITF.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Slashdance“ online bez kabelu.

Nesprávné držení ramen může způsobit nežádoucí namáhání krku a zad, což způsobuje chronickou bolest a v některých případech i tenzní bolesti hlavy. Práce na počítači může způsobit nebo zhoršit špatné držení těla tím, že podporuje svalování a umožňuje svalům ...

S Wimbledonem, který je nyní před námi, je nyní vhodný čas ohlédnout se za některými z nejdramatičtějších okamžiků v All England Clubu.

Conan O'Brien se vrací do vzduchu a vysílá svou noční show ze svého domova. Zde je návod, jak sledovat film „Conan doma“ online bez kabelu.