2019 BNP Paribas Open, Indian Wells: finále Roger Federer vs Dominic Thiem - Kde se dívat, podrobnosti živého přenosu a další

Dominic Thiem (vlevo) a Roger Federer

Dominic Thiem (vlevo) a Roger Federer

Poté, co bylo velmi očekávané semifinále Roger Federer vs Rafael Nadal zrušeno kvůli tomu, že se Španěl nevyléčil ze zranění kolena, je na čase obrátit naši pozornost na finále Indian Wells Masters. Federer čelí Dominicu Thiemovi v jeho snaze získat šestý titul na první akci Masters 1000 v sezóně.

Federerův rekord na tomto prestižním turnaji, který byl neoficiálně nazván pátým Slamem roku, byl v poslední době velmi působivý. Jedná se o třetí rok po sobě, kdy se Švýcaři dostali do finále. Zatímco v roce 2017 porazil Stan Wawrinku, aby byl korunován na vítěze, loni promrhal mečboly, aby se v thrilleru dostal k Juanovi Martinovi del Potrovi.

O 12 měsíců později dostane dvacetinásobný grandslamový šampion šanci na vykoupení. V cestě mu stojí finalista French Open 2018 Dominic Thiem v největším finále hardcourtové kariéry.

Ti dva měli kontrastní bohatství v sobotu, kdy Federer ani nemusel jít na kurt, zatímco světová rakouská osmička musela kopat hluboko, aby odrazila tuhý odpor Miloše Raonice. Zda mimořádná dřina přispěje k únavě Thiema nebo bude připravena k boji, se teprve uvidí.

Ti dva jsou při vzájemných setkáních nerozhodní 2: 2, což vytváří možnost zvratu. To znamená, že povrch a skutečnost, že Federer právě získal svůj 100. titul v Dubaji minulý měsíc, by měly stačit k motivaci Švýcarů, aby se vydali na 101. místo v poušti.

Zde je vše, o čem potřebujete vědět BNP Paribas Open

Název turnaje: BNP Paribas Otevřeno

Kategorie: ATP 1000 Masters

Umístění: Tenisová zahrada Indian Wells, Kalifornie

Povrch: Tvrdý

Kolo: Finále

Čas: (4) Roger Federer vs (7) Dominic Thiem Ne předtím 15:30 hod místního času nebo 4 ráno IST 18. března popř 10:30 hod GMT 17. března

raquetball bekhend

Kde sledovat BNP Paribas Otevřeno v USA?

Tennis Channel předvede BNP Paribas Open živě v USA.

Kde sledovat BNP Paribas Otevřeno ve Velké Británii a Evropě?

BNP Paribas Open bude vysílán živě ve Velké Británii na Amazon Prime Video, zatímco ve Francii a Rusku to ukáže Eurosport. V Německu to bude na Sky vysílat živě.

Telefonica (Movistar+) bude kanálem pro fanoušky ve Španělsku a TV3 Sport má práva v Dánsku. V Belgii, Bulharsku, Finsku a Řecku to ukáží Voosport, Max Sport, MTV a Cosmote Sport.

Kde sledovat BNP Paribas Otevřeno v Indii?

BNP Paribas Open bude vysílán živě na Sony ESPN v Indii.

Podrobnosti a informace o živém přenosu pro BNP Paribas Otevřeno

Přímý přenos BNP Paribas Open je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné)


2019 BNP Paribas Otevřete novinky, aktualizace, plán, výsledky a další informace o Sportskeeda

Populární Problémy

Každý vztah má drsná místa. Když přijde ten čas, není třeba se děsit. Každý vztah má své vzestupy a pády: stres je jeho přirozenou součástí, stejně jako příjemnější chvíle. Všichni procházíme těžkými časy v práci ...

Kei Nishikori nedávno hovořil o návratu Rogera Federera na turné po ročním propuštění.

Pokud jste v USA, zde se můžete ve středu podívat na zápas druhé etapy Manchester United vs LASK Europa League.

Výhra tří setů nad Daniilem Medveděvem ve finále Brisbane International znamenala pro Kei Nishikoriho první triumf na turné od roku 2016.

Jak se zbavit stehových značek. Stehy se obvykle provádějí při hlubokých řezech nebo ranách nebo po operaci a vyžadují řádnou údržbu a každodenní čištění, aby se zajistilo, že po stezích nezůstane jizva. Kůže každého se uzdravuje ...