2019 Indian Wells BNP Paribas Open, finále: Angelique Kerber vs Bianca Andreescu, náhled a předpověď

Bianca Andreescu na BNP Paribas Open - 12. den

Bianca Andreescu na BNP Paribas Open - 12. den

The 2019 BNP Paribas Otevřeno finále postaví nesmírně zkušenou Angelique Kerberovou proti kanadské dospívající Biance Andreescuové.

Kanaďan byl dosud příběhem turnaje. Ve skutečnosti nebude přehnané říkat, že byla nejkonzistentnější hráčkou sezóny. Letos vyhrála největší počet zápasů na turné WTA.

A není to jen počet výher, které zaznamenala, ale kvalita jejích poražených soupeřů, které dávají její výkon do správné perspektivy. Během své cesty do finálového zápasu BNP Paribas Open již porazila čtyři nasazené hráče.

Nejlépe hodnocenou hráčkou, které tento turnaj čelila, byla Elina Svitolina, kterou porazila v klasickém třísetovém zápase v semifinále. Hranice mezi vítězstvím a porážkou byla tenká, protože Kanaďan v zápase vyhrál jen o dva body více než Ukrajinec.

Bude to její dosud největší titul v rodící se kariéře, pokud dokáže ve finále získat to nejlepší z Kerberové. Němka, trojnásobná šampionka ve slamu, má tendenci hrát co nejlépe v pozdějších fázích turnaje a určitě bude představovat vážnou výzvu pro kanadskou senzaci.

Angelique Kerber na BNP Paribas Open - den 12

Angelique Kerber na BNP Paribas Open - den 12

V semifinále Kerberová přivedla desetizápasovou vítěznou sérii oživující se Belindy Bencic k skřípavému zastavení a mohla tak učinit většinou na základě své skvělé odvetné hry. Ačkoli se jí nepodařilo udržet její podání čtyřikrát v zápase, kompenzovala to tím, že Bencica zlomila sedmkrát.

Výhra ve dvou setech by také zajistila, aby Němka vstoupila do zápasu odpočatá a sebevědomá ve své schopnosti. Ke zničení Kanaďana, který upřímně řečeno nevypadal vůbec jako teenager, ve skutečnosti je, bude potřebovat všechnu tu sebejistotu.

Andreescu hrála značku tenisu, která se více spoléhá na rozmanitost než na hrubou sílu, ne že by jí v tom druhém oddělení chybělo.

Stejně jako Osaka v předchozím vydání BNP Paribas Open, zdá se, že vše ukazuje na zrod další tenisové superstar i letos, v kalifornské poušti.

Předpověď: Bianca Andreescu vyhraje ve 3 sadách

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání VCU vs Severní Texas online.

Jak odstranit trn. Pokud vás bodl trn a uvízlo vám to v kůži, existuje řada triků, které můžete doma vyzkoušet, jak to dostat ven. Klíčem je zajistit, aby bylo vše sterilizováno a abyste také nehrabali ...

Jak měřit střešní šindele. Měření plochy střechy není nejjednodušší proces. Očividně chcete zůstat v bezpečí a přitom získat přesný odhad. Jedním ze způsobů, jak získat odhad, je pořídit metr čtvereční nebo metr ...

Roger Federer oznámil, že v nadcházejících dnech podstoupí třetí operaci kolene, která ho odloučí od hry na „mnoho měsíců“.

Satén je běžným materiálem pro společenské boty, zejména pro svatební a plesové boty. Materiál dokáže při pravidelném nošení zachytit skvrny, takže budete muset čas od času vyčistit saténové boty. Nejprve odstraňte všechny uvolněné nečistoty měkkými štětinami ...

Novak Djokovic byl Noahem Rubinem ve svém nejnovějším podcastu vážně kritizován za jeho nedávné komentáře. Rubin položil Djokoviče za to, že se neúčastnil videokonference ATP, přestože byl prezidentem Rady hráčů.