2019 Indian Wells BNP Paribas Open, finále: Angelique Kerber vs Bianca Andreescu, náhled a předpověď

Bianca Andreescu na BNP Paribas Open - 12. den

Bianca Andreescu na BNP Paribas Open - 12. denThe 2019 BNP Paribas Otevřeno finále postaví nesmírně zkušenou Angelique Kerberovou proti kanadské dospívající Biance Andreescuové.Kanaďan byl dosud příběhem turnaje. Ve skutečnosti nebude přehnané říkat, že byla nejkonzistentnější hráčkou sezóny. Letos vyhrála největší počet zápasů na turné WTA.A není to jen počet výher, které zaznamenala, ale kvalita jejích poražených soupeřů, které dávají její výkon do správné perspektivy. Během své cesty do finálového zápasu BNP Paribas Open již porazila čtyři nasazené hráče.

Nejlépe hodnocenou hráčkou, které tento turnaj čelila, byla Elina Svitolina, kterou porazila v klasickém třísetovém zápase v semifinále. Hranice mezi vítězstvím a porážkou byla tenká, protože Kanaďan v zápase vyhrál jen o dva body více než Ukrajinec.Bude to její dosud největší titul v rodící se kariéře, pokud dokáže ve finále získat to nejlepší z Kerberové. Němka, trojnásobná šampionka ve slamu, má tendenci hrát co nejlépe v pozdějších fázích turnaje a určitě bude představovat vážnou výzvu pro kanadskou senzaci.Angelique Kerber na BNP Paribas Open - den 12

Angelique Kerber na BNP Paribas Open - den 12

V semifinále Kerberová přivedla desetizápasovou vítěznou sérii oživující se Belindy Bencic k skřípavému zastavení a mohla tak učinit většinou na základě své skvělé odvetné hry. Ačkoli se jí nepodařilo udržet její podání čtyřikrát v zápase, kompenzovala to tím, že Bencica zlomila sedmkrát.Výhra ve dvou setech by také zajistila, aby Němka vstoupila do zápasu odpočatá a sebevědomá ve své schopnosti. Ke zničení Kanaďana, který upřímně řečeno nevypadal vůbec jako teenager, ve skutečnosti je, bude potřebovat všechnu tu sebejistotu.Andreescu hrála značku tenisu, která se více spoléhá na rozmanitost než na hrubou sílu, ne že by jí v tom druhém oddělení chybělo.

Stejně jako Osaka v předchozím vydání BNP Paribas Open, zdá se, že vše ukazuje na zrod další tenisové superstar i letos, v kalifornské poušti.

Předpověď: Bianca Andreescu vyhraje ve 3 sadách

Populární Problémy

Dominic Thiem nyní strávil více než dva měsíce mimo hru poté, co si na akci ATP 250 na Mallorce připsal zranění zápěstí.

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Christ Watts: Confessions of a Killer“ online, bez kabelu.

Jak jíst koblihu. Kobliha je lahodná a sladká pochoutka ze smaženého těsta. Některé koblihy přicházejí v kruhu s otvorem uprostřed, ale jiné nemají díru a ve středu jsou vybaveny báječnou náplní. Existuje mnoho koblih ...