Jak se dívat na mistrovství světa FIBA ​​USA vs Japonsko online

Jak sledovat basketbal USA vs Japonsko

Getty Hlavní trenér USA Gregg Popovich reaguje během zápasu E -skupiny 1. kola mezi USA a Tureckem.

Po těsném oholení proti Turecku se USA Basketball snaží dostat zpět na trať dalším zápasem skupiny E - tentokrát ve čtvrtek proti Japonsku.

Ve Spojených státech hra začíná v 8:30 ET. Nebude to nikde v běžné televizi, ale můžete hru sledovat živě na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí všech skupinových her FIBA ​​World Cup, plus desítky dalších živých sportů, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

kde mohu hrát raketbal poblíž mě?

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Japonsko na svém počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

vzduchové dělo na tenisový míček

Náhled na mistrovství světa FIBA ​​USA vs Japonsko

Jayson Tatum má za sebou minimálně následující dva zápasy, takže tým USA bude na křídle trochu hubenější. I přes nedostatek hloubky za Tatumem stále nabízejí nejsilnější hru na stráži a v zápasech proti Japonsku a Brazílii by měli zvládnout více než v pořádku. Absence Tatuma se určitě projeví později proti některým hlubším týmům, takže USA Basketball doufá, že jeho zranění kotníku nezůstane.

Spojené státy se naposledy vyplašily proti Turecku a málem prohrály, když v prodloužení vyhrály 93: 92. Nedostatek tvorby střel v týmu je evidentní, protože kromě Kemby Walkera a Tatuma má několik dalších hráčů schopnost důsledně vytvářet otevřený vzhled pro sebe. Po skupinové hře to bude pro Spojené státy jen obtížnější, takže tým musí přesně zjistit, jak může působit proti některým do očí bijícím dírám v soupisce.

USA Basketball, zpustošený zraněními a odmítnutými pozvánkami, nabízí mnohem méně skličující tým ve srovnání s minulostí a dokonce prohrál svůj první mezinárodní zápas za 13 let s mladým týmem, který je uveden na mistrovství světa FIBA. Kemba Walker je osamělým hráčem All-NBA, i když zraněný Tatum spolu se svým týmovým kolegou Jaylenem Brownem a Utahovým Donovanem Mitchellem nabízejí hromadu potenciálu. Tým USA je nepochybně talentovaný, přesto má několik vážných nedostatků, které ostatní elitní mezinárodní týmy dokážou využít.

Kromě toho, že po ztrátě Tatuma byli hubení dopředu, byli proti Turecku vystaveni velcí muži USA Basketball, protože Ersan İlyasova vykázala dominantní 23/14 v těsné ztrátě Turecka. USA potřebují silnější hru v interiéru od Mylese Turnera a Brook Lopeze, aby se opravdu pokusili přivést domů zlatou medaili na FIBA ​​2019.

Japonsko propadá Turecku a České republice z dvojitých ztrát. Rui Hachimura-výběr loterie z Gonzagy-zatím vypadal působivě a hráč G-League Yuta Watanabe se přidal k němu, aby nabídl japonský úder dva. Úroveň talentů bohužel dramaticky klesá poté, co byli jejich dva útočníci a Japonsko podle toho vykořisťováni. Nečekejte, že Japonsko začne velkou část boje proti Spojeným státům, i když by to mělo sloužit jako silná platforma pro zjištění, jak by mohla být Hachimura připravena na NBA.

30 za 30 fab pět netflix

Populární Problémy

Diego Schwartzman se v pátek utká s Norbertem Gombosem ve třetím kole French Open 2020. Jedná se o vůbec první setkání mezi touto dvojicí na turné ATP.

Simona Halepová doufá, že trápení se zraněním je již za ní a opravdu za ní, protože se připravuje na návrat do akce příští týden v Montrealu.

Od Freda Perryho po Andyho Murraye bylo za ta léta v Británii mnoho velkých tenisových šampionů.

Rukojeti vašich fotbalových rukavic jsou vyrobeny z citlivých materiálů, což znamená, že je nemůžete bez jiné myšlenky hodit do svého běžného prádla. Obecně se doporučuje ruční praní, aby nedošlo k jejich náhodnému poškození v ...

Udělejme to jednou provždy. Pojďme zjistit, kdo je největším mužským tenistou všech dob (GOAT), vynechat všechny pocity a místo toho použít všechny statistiky.