2019 Indian Wells BNP Paribas Open, čtvrtfinále 4: Venus Williams vs Angelique Kerber, náhled a předpověď

Venus Williams a Angelique Kerber na mistrovství - Wimbledon 2016

V zápase čtvrtfinále blockbusteru se Venus Williamsová na BNP Paribas Open 2019 utká s Angelique Kerberovou.

Němec vede hlavou 5: 3, ale před hlučným domácím davem Američan určitě svede silný boj.

Venuše na tom možná dosud nebyla nejlépe, ale v tomto turnaji hrála odhodlaný tenis. Všechny její zápasy, kromě jednoho, byly blízké záležitosti. Ve svém zápase prvního kola proti Andrei Petkovic si zajistila výhru, přestože v zápase vyhrála o šest bodů méně než její soupeřka a ve druhém setu dostala rohlík!

Poté si připsala působivou výhru proti Petře Kvitové v dalším těsném třísetovém střetnutí, kde získala jen o čtyři body více než její česká soupeřka. Poté měla své nejpohodlnější vítězství v turnaji proti krajance Christině McHaleové. Vyhrávala ve dvou setech, v zápase si zajistila o dvaadvacet bodů více než její soupeřka, ale i tak byla čtyřikrát zlomená.

Venus zaznamenala ve čtvrtém kole proti Moně Barthel další vítězství ve dvou setech, ale zápas byl bližší, než naznačuje skóre. Získala jen o čtyři body více než její soupeřka a dvakrát byla zlomena.

Otevřeno BNP Paribas - 9. den

Ve čtvrtfinále se utká s Angelique Kerberovou, která se také dostala tak daleko, aniž by byla úplně nejlepší. Poté, co ve svém prvním zápase na turnaji proti Julii Putintsevové vyhrály jednoduché rovné sady, se musela probojovat v následujících dvou kolech.

Ve třetím kole ztratila první set s Natalií Vikhlyantsevovou, než našla způsob, jak se dostat přes soupeřku. V tom zápase byla zlomená čtyřikrát.

Při střetnutí ve čtvrtém kole s devátou nasazenou Arynou Sabalenkou musela bojovat zuby nehty. Poté, co v rychlém čase dala první set do kapsy, prohrála druhý set a dotáhla těsný třetí set. Jedním z hlavních přispěvatelů k jejímu vítězství proti Sabalence bylo její druhé procento vítězství při podání, které bylo na vynikajících 75% ve srovnání s jejím procento vítězství při prvním podání 60.

V zápase dvou bývalých světových jedniček a držitelů několika grandslamů se může stát, že v rozhodujících okamžicích bude nervózní.

Předpověď: Venus Williamsová vyhraje ve 3 setech

Populární Problémy

Wimbledon 2014: Realizace fanouška Rogera Federera.

Jak sloužit ve stolním tenise. Podávání je jednou z nejdůležitějších součástí hraní stolního tenisu. Bez dobrého podání nemůžete vyhrát zápas! Když sloužíte, je důležité dodržovat pravidla, protože nechcete, aby vás někdo zavolal ...

Spladle je obranná technika používaná v soutěžním zápase ve volném stylu. Běžně se používá jako protiklad k zastavení jedné nohy, tento manévr zahrnuje zachycení a rozdělení nohou soupeře, aby účinně neutralizoval jejich ...

Trenér Rogera Federera prozradil, že švýcarská rehabilitace probíhá dobře a že pravděpodobně brzy obnoví trénink. Světová čtyřka dříve oznámila, že se nezúčastní zbytku sezóny 2020 kvůli zranění kolena.

Do konce finále Australian Open sestrám Williamsovým zbývají pouhé hodiny, zde je pohled na 5 jejich nejlepších zápasů.

John Isner se v prvním kole US Open 2021 utká s americkým Brandonem Nakashimou. Isner a Nakashima rozdělili svá dvě předchozí setkání na turnaji ATP Tour.