5 největších rozrušení v historii French Open

Stan Wawrinka poráží Novaka Djokoviče, 2015

Apartmán Wawrinka Novak Djokovic 2015

Coupe de Mousquetaires je jednou z hlavních trofejí, která uniká Novakovi Djokovicovi

čistič stolního tenisu

Worl č. 1. Planoucí forma. Obnovený elán a nový trenér. Novak Djokovič pro něj měl opravdu všechno a nebylo by na škodu uvěřit, že byl připraven získat titul.

Djokovic porazil obhájce titulu a pětinásobného vítěze French Open Rafaela Nadala ve čtvrtfinále ve dvou setech a ve svém třetím finále na Coupe de Mousquetaires vypadal, že bude schopen tuto „džiniku“ propustit.

Bohužel pro Djokoviče měl Wawrinka formu svého života a měl v úmyslu zastavit Srba v jeho stopách. Švýcar svým letcem jednoručního bekhendu vytáhl všechny zarážky a popřel Djokovicovi jedinou větší tenisovou trofej, kterou dosud nezískal.

Může to být rok, kdy Djokovič konečně prolomil svou kletbu Roland Garros? Jeho forma a kondice říkají ano, ale jeho nedávné vystoupení říká ne, takže čas ukáže.

Populární Problémy

Bývalí profesionálové Jimmy Arias a Paul Annacone nedávno diskutovali o šancích Rogera Federera na Roland Garros.

Zde je návod, jak sledovat online přenosy Joanna vs Waterson, Swanson vs Gracie a všechny zápasy UFC Tampa.

Australská tenisová hvězda Bernard Tomic odmítl nabídku Tennis Australia (TA) na setkání a vyřešení jejich dlouhodobého sporu.

„Ramy Youssef: Feelings“ představuje speciální debut HBO pro stand-up comedy pro vycházející hvězdu. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Jak přežít střelbu ve škole nebo na pracovišti. I když je to nepravděpodobné, ke střelbě může dojít v jakékoli škole nebo na pracovišti. Vyplatí se být připraven a vědět předem, co vytváří největší šanci na přežití. Běh by měl být vždy váš první ...

Váš průvodce streamováním filmu „Barva přátelství“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.